Αποστολή: Νίκος Παπανταζής.

Τη δύναμη της έδρας εκμεταλλεύθηκε για ακόμη μία φορά ο Πέλοπας Κιάτου και κέρδισε με 3-1 τον ΑΟ Λουκισίων. Πέντε λεπτά πριν το φινάλε του α’ ημιχρόνου, ο Παπαϊωάννου έκανε το 1-0, ενώ στο 47′ ο Πράττος διπλασίασε τα τέρματα της ομάδας του. Στο 55′ ο Καρύδης μείωσε σε 2-1 και στο 85′ ο Παπαβασιλείου σκόραρε με πέναλτι για το τελικό 3-1. Διαιτητής ήταν ο Γκριτζέπης (Αρκαδίας).
ΠΕΛΟΠΑΣ ΚΙΑΤΟΥ(Τζαλακώστας) Χασανμπελί, Χουσελάς, Μιχαλόπουλος, Μακρής, Βελέτζας, Παπαϊωάννου, Πετρόπουλος, Παπαβασιλείου, Πράττος (66′ Λυμπερόπουλος), Στασινόπουλος, Μπούκης (68′ Λιάλιος)
ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ(Λάμπρου Γ.) Γενιτσαρίδης, Κοροβέσης (46′ Καλοχωρίδης), Ντοβίνος, Προβής, Καρύδης, Γκίκας (65′ Νταφόπουλος), Κωνσταντάκας, Κουτσαυλής, Παπαδόπουλος, Κοσμάς (46′ Ευσταθίου), Ντούμας