Ομάδες Α´ ΕΣΚΑΣΕ

ΑΓΕ Χαλκίδος

Rank
6
Matches
12
Won
7
Tied
0
Lost
5

Next Match

ΑΓΕ Χαλκίδος – Άρης Θήβας

12. Match Day

8. Φεβρουαρίου 2017 19:00 Κλειστό Πειραϊκής

 

Last Match

Μάκαρος Άμφισσας – ΑΓΕ Χαλκίδος

14. Match Day

21. Ιανουαρίου 2017 18:00 Κλειστό "Χρ. Καμπεράκης"

N/A

Αναγέννηση Μαλεσίνας

Rank
3
Matches
13
Won
9
Tied
0
Lost
4

Next Match

Αναγέννηση Μαλεσίνας – Ερμής Σχηματαρίου

12. Match Day

8. Φεβρουαρίου 2017 19:00 Κλειστό Μαλεσίνας

 

Last Match

Αναγέννηση Μαλεσίνας – Τελεθριακός

14. Match Day

21. Ιανουαρίου 2017 16:15 Κλειστό Μαλεσίνας

79 - 67

Απόλλων Λιβαδειάς

Rank
10
Matches
12
Won
2
Tied
0
Lost
10

Next Match

Απόλλων Λιβαδειάς – Παναγίτσα

12. Match Day

8. Φεβρουαρίου 2017 19:00 Κλειστό Λιβαδειάς

 

Last Match

Απόλλων Λιβαδειάς – Ερμής Σχηματαρίου

14. Match Day

21. Ιανουαρίου 2017 18:00 Κλειστό Λιβαδειάς

N/A

Άρης Θήβας

Rank
7
Matches
12
Won
7
Tied
0
Lost
5

Next Match

ΑΓΕ Χαλκίδος – Άρης Θήβας

12. Match Day

8. Φεβρουαρίου 2017 19:00 Κλειστό Πειραϊκής

 

Last Match

ΓΣ Αυλίδας – Άρης Θήβας

14. Match Day

21. Ιανουαρίου 2017 18:00 Κλειστό Αυλίδας

N/A

ΓΣ Αυλίδας

Rank
8
Matches
12
Won
5
Tied
0
Lost
7

Next Match

ΓΣ Αυλίδας – Προοδευτική

12. Match Day

8. Φεβρουαρίου 2017 19:00 Κλειστό Αυλίδας

 

Last Match

ΓΣ Αυλίδας – Άρης Θήβας

14. Match Day

21. Ιανουαρίου 2017 18:00 Κλειστό Αυλίδας

N/A

Ερμής Σχηματαρίου

Rank
1
Matches
12
Won
12
Tied
0
Lost
0

Next Match

Αναγέννηση Μαλεσίνας – Ερμής Σχηματαρίου

12. Match Day

8. Φεβρουαρίου 2017 19:00 Κλειστό Μαλεσίνας

 

Last Match

Απόλλων Λιβαδειάς – Ερμής Σχηματαρίου

14. Match Day

21. Ιανουαρίου 2017 18:00 Κλειστό Λιβαδειάς

N/A

Ιτέα

Rank
4
Matches
12
Won
9
Tied
0
Lost
3

Next Match

Μώλος – Ιτέα

12. Match Day

8. Φεβρουαρίου 2017 19:00 Κλειστό Μώλου

 

Last Match

Παναγίτσα – Ιτέα

14. Match Day

21. Ιανουαρίου 2017 18:00 Κλειστό "Θ. Χαλκιά"

N/A

Μάκαρος Άμφισσας

Rank
9
Matches
12
Won
4
Tied
0
Lost
8

Next Match

Μάκαρος Άμφισσας – Τελεθριακός

12. Match Day

8. Φεβρουαρίου 2017 14:30 Κλειστό "Χρ. Καμπεράκης"

 

Last Match

Μάκαρος Άμφισσας – ΑΓΕ Χαλκίδος

14. Match Day

21. Ιανουαρίου 2017 18:00 Κλειστό "Χρ. Καμπεράκης"

N/A

Μώλος

Rank
12
Matches
12
Won
0
Tied
0
Lost
12

Next Match

Μώλος – Ιτέα

12. Match Day

8. Φεβρουαρίου 2017 19:00 Κλειστό Μώλου

 

Last Match

Μώλος – Προοδευτική

14. Match Day

21. Ιανουαρίου 2017 18:00 Κλειστό Μώλου

N/A

Παναγίτσα

Rank
2
Matches
12
Won
10
Tied
0
Lost
2

Next Match

Απόλλων Λιβαδειάς – Παναγίτσα

12. Match Day

8. Φεβρουαρίου 2017 19:00 Κλειστό Λιβαδειάς

 

Last Match

Παναγίτσα – Ιτέα

14. Match Day

21. Ιανουαρίου 2017 18:00 Κλειστό "Θ. Χαλκιά"

N/A

Προοδευτική

Rank
11
Matches
12
Won
1
Tied
0
Lost
11

Next Match

ΓΣ Αυλίδας – Προοδευτική

12. Match Day

8. Φεβρουαρίου 2017 19:00 Κλειστό Αυλίδας

 

Last Match

Μώλος – Προοδευτική

14. Match Day

21. Ιανουαρίου 2017 18:00 Κλειστό Μώλου

N/A

Τελεθριακός

Rank
5
Matches
13
Won
7
Tied
0
Lost
6

Next Match

Μάκαρος Άμφισσας – Τελεθριακός

12. Match Day

8. Φεβρουαρίου 2017 14:30 Κλειστό "Χρ. Καμπεράκης"

 

Last Match

Αναγέννηση Μαλεσίνας – Τελεθριακός

14. Match Day

21. Ιανουαρίου 2017 16:15 Κλειστό Μαλεσίνας

79 - 67