Ακολουθούν τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββατοκύριακου (συνεχής ανανέωση).

Basket League 7η Αγωνιστική

Match Score
2017-12-02 16:30 ΠΕΑΚ Πάτρας «Δημήτριος Τόφαλος»
Προμηθέας BC Άρης BC

70 - 40

2017-12-02 18:30 Κ.Δ. Γ. Νέας Σμύρνης
Πανιώνιος ΒΙΚΟΣ COLA Γ.Σ. Κύμης

91 - 92 (AET)

2017-12-02 18:30 ΠΑΟΚ Sports Arena
ΠΑΟΚ BC Κολοσσός H HOTELS

70 - 56

2017-12-02 18:30 ΕΑΚ Νεάπολης
Γυμναστικός Λάρισας - Φάρος Ρέθυμνο CRETA KINGS

70 - 89

2017-12-03 17:00 Κλειστό Γυμναστήριο Δήμου Λαυρεωτικής
Λαύριο MEGABOLT ΑΕΚ BC

80 - 72

2017-12-03 18:00 Στάδιο Ειρήνης & Φιλίας
Ολυμπιακός BC Κόροιβος BC

97 - 76

2017-12-03 20:00 Κλειστό ΟΑΚΑ
Παναθηναϊκός SUPERFOODS Τρίκαλα BC ARIES

87 - 56


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

Γ´ Εθνική – 7ος όμιλος 8η Αγωνιστική

Match Score
2018-11-25 12:00 N/A
Πανθηραϊκός Χαραυγιακός

1 - 0

2018-11-25 12:00 N/A
Καλλιθέα Θύελλα Καμαρίου

0 - 0

2018-11-25 15:00 N/A
Απόλλων Ερέτριας Αιολικός

0 - 0

2018-11-25 15:00 N/A
Άγιοι Ανάργυροι ΑΟ Χαλκίς

1 - 1

2018-11-25 15:00 N/A
Κόρινθος Αιγάλεω

1 - 3

2018-11-25 15:00 N/A
Άγιος Ιερόθεος Ηλυσιακός

1 - 2


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

Α´ Ερασιτεχνική 10η Αγωνιστική


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

B´ Ερασιτεχνική Βόρειος όμιλος 10η Αγωνιστική


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

B´ Ερασιτεχνική Κεντρικός όμιλος 10η Αγωνιστική


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

B´ Ερασιτεχνική Νότιος όμιλος 10η Αγωνιστική


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

Γ´ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 8η Αγωνιστική

Match Score
2018-12-09 00:00 Άνευ αγώνος
Αναγέννηση Γιάλτρων Φοίνικας Ψαχνών

0 - 3

2018-12-09 00:00 Άνευ αγώνος
ΠΑΟ Πολιτικών Βυζάντιο Ν. Πύργου

3 - 0

2018-12-09 12:00 N/A
Ολυμπιακός Λίμνης Ακαδημία Αρτάκης

3 - 0

2018-12-09 15:00 N/A
ΑΕΚ Νέου Πύργου Σταυρός

2 - 1

2018-12-09 15:00 N/A
Κύζικος Ν. Αρτάκης ΠΑΟ Λίχας Αγ. Γεωργίου

2 - 3


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

Γ´ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 8η Αγωνιστική

Match Score
2018-12-08 15:00 N/A
ΠΑΟ Κανήθου Αυλίδα

2 - 2

2018-12-09 11:30 N/A
Ανάποδος Καμάρες

2 - 2

2018-12-09 11:45 N/A
Νέα Στύρα Αθλόπολις

2 - 0

2018-12-09 12:00 N/A
Αναγέννηση Μονοδρίου Άρτεμις Αγ. Γεωργίου

1 - 0

2018-12-09 12:00 N/A
Έραπος Κριεζά

1 - 1

2018-12-09 15:00 N/A
Πισσώνας Κύμη

4 - 1


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

Γ´ Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 8η Αγωνιστική

Match Score
2017-12-03 11:30 Ζαράκων
Νέα Στύρα Κριεζά

2 - 2

2017-12-03 11:30 Κριεζών
Αιγέας Πετριών Άρτεμις Αγ. Γεωργίου

0 - 0

2017-12-03 15:00 Μονοδρίου
Αναγέννηση Μονοδρίου ΠΑΟ Κανήθου

2 - 1


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ