Ακολουθούν τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββατοκύριακου (συνεχής ανανέωση).

Basket League 11η Αγωνιστική


Match Score
2018-01-06 16:30 Κλειστό Κανήθου "Τ. Καμπούρης"
Γ.Σ. Κύμης – Κολοσσός H HOTELS
93 - 89
2018-01-06 16:30 Δ.Κ. Τρικάλων
Τρίκαλα BC ARIES – Ρέθυμνο CRETA KINGS
76 - 86
2018-01-06 16:30 ΕΑΚ Νεάπολης
Γυμναστικός Λάρισας - Φάρος – Λαύριο MEGABOLT
80 - 87
2018-01-06 16:30 Κ.Δ. Γ. Νέας Σμύρνης
Πανιώνιος ΒΙΚΟΣ COLA – Άρης BC
81 - 87
2018-01-06 18:30 ΠΕΑΚ Πάτρας «Δημήτριος Τόφαλος»
Προμηθέας BC – ΑΕΚ BC
69 - 66
2018-01-07 17:00 ΠΑΟΚ Sports Arena
ΠΑΟΚ BC – Ολυμπιακός BC
78 - 71
2018-01-07 18:30 Κλειστό ΟΑΚΑ
Παναθηναϊκός SUPERFOODS – Κόροιβος BC
92 - 57


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

Γ´ Εθνική – 7ος όμιλος 11η Αγωνιστική


Match Score
2018-01-06 15:00 Αλιβερίου
Ταμυναϊκός – Αιολικός
1 - 1
2018-01-07 13:30 Δημ. Θήρας
Πανθηραϊκός – Τρίγλια Ραφήνας
2 - 0
2018-01-07 15:00 Δημ. Ραφήνας
Θύελλα Ραφήνας – ΑΟ Χαλκίς
2 - 1
2018-01-07 15:00 ΔΑΚ Άργους
Παναργειακός – Ερμιονίδα
1 - 1
2018-01-10 15:00 Διαγόρα Αγ. Παρασκευής
Διαγόρας Αγ. Παρασκευής – Ερμής Κιβερίου
3 - 2


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

Α´ Ερασιτεχνική 13η Αγωνιστική


Match Score
2018-01-06 15:00 Πάρκο Λαού
ΑΕΚ ΧαλκίδαςΑρτάκη
0 - 2
2018-01-06 15:00 Ν. Λαμψάκου
Ελλήσποντος Ν.Λαμψάκου – Απόλλων Ερετρίας
0 - 2
2018-01-06 15:00 Βατώντα
Αστέρας Βατώντα – Ηρακλής Ψαχνών
2 - 2
2018-01-06 15:00 Τριάδας
Παντριαδικός – Ολυμπιακός Χαλκ.
2 - 1
2018-01-07 15:00 Αυλωναρίου
Αυλωνάρι – Καστέλλα
0 - 1
2018-01-07 15:00 Γυμνού
Όλυμπος Γυμνού – Αιδηψός
1 - 1
2018-01-07 15:00 Βασιλικού
Λήλας Βασιλικού – Σκεπαστή
2 - 1
2018-01-07 15:00 Μακρυκάπας
Μακρυκάπα – Κόσκινα
3 - 2


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

B´ Ερασιτεχνική Βόρειος όμιλος 13η Αγωνιστική


Match Score
2018-01-06 15:00 Νέου Πύργου
Ταξιάρχης – Αρτεμησιακός
1 - 1
2018-01-06 15:00 Κεχριών
Ακράτητος Κεχριών – Ατρομήτος Βασιλικών
5 - 1
2018-01-06 15:00 Αιδηψού
ΟΠΑ Λ. Αιδηψού – Δόξα Προκοπίου
2 - 6
2018-01-06 15:00 Μαντουδίου
Αναγ. Μαντουδίου – Ευβοϊκός Γουβών
1 - 1
2018-01-07 15:00 Κηρίνθου
Κήρινθος – Ωρεοί
0 - 5
2018-01-07 15:00 Νέου Πύργου
Βυζάντιο Ν. Πύργου – Ερμής Πηλίου
3 - 1
2018-01-07 15:15 Ιστιαίας
Ακαδημία Ιστιαίας – Ελληνικά
2 - 2


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

B´ Ερασιτεχνική Κεντρικός όμιλος 13η Αγωνιστική


Match Score
2018-01-06 15:00 Βαθέος Αυλίδας
Παραλία – Λουκίσια
0 - 1
2018-01-06 15:00 Τσαλίκη-Παπίλα
Αθλόπολις – Απόλλων Χαλκίδας
0 - 2
2018-01-07 11:45 Βαθέος Αυλίδας
Κάνηθος Χαλκίδας – ΑΕ Χαλκίδας
2 - 3
2018-01-07 15:00 Αγ. Νικολάου
Ευβοικός Αγ. Νικολάου – Αναγέννηση Αφρατίου
1 - 1
2018-01-07 15:00 Πάρκο Λαού
Προποντίδα – Άγιος Αθανάσιος
2 - 1
2018-01-07 15:15 Δροσιάς
ΑΠΚΟ Δροσιάς – Κεραυνός Χαλκίδας
3 - 0
2018-01-07 15:15 Βαθέος Αυλίδας
Αναγέννηση Ευρίπου – Καλοχώρι/Παντείχι
0 - 4


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

B´ Ερασιτεχνική Νότιος όμιλος 13η Αγωνιστική


Match Score
2018-01-06 15:00 Δύστου
Δύστος – Νηλέας Νεοχωρίου
2 - 1
2018-01-07 Άνευ αγώνος
Τραχήλι – Άρης Αγ. Ιωάννου
0 - 3
2018-01-07 15:00 Αμαρύνθου
Αμαρυνθιακός – Μαρμάρι
0 - 0
2018-01-07 15:00 Αγίου Λουκά
Άγιος Λουκάς – Ερμήλιος
4 - 4
2018-01-07 15:00 Καρύστου
Κάρυστος – Κονίστρες
3 - 3
2018-01-17 13:00 Φύλλων
Μιαούλης Φύλλων – Σκύρος
2 - 2


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

Γ´ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 11η Αγωνιστική


Match Score
2018-01-07 11:30 Σπαθαρίου
Κεραυνός Σπαθαρίου-Καλυβίων – ΑΕΚ Νέου Πύργου
4 - 4
2018-01-07 11:30 Λίμνης
Ολυμπιακός Λίμνης – Άγιος
2 - 1
2018-01-07 12:00 Γιάλτρων
Αναγέννηση Γιάλτρων – Άρης Αγ. Άννας
0 - 0


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

Γ´ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 11η Αγωνιστική


Match Score
2018-01-06 15:00 Σταυρού
Σταυρός – Ανάποδος
0 - 0
2018-01-07 11:30 Μακρυκάπας
Φοίνικας Ψαχνών – Ακαδημία Ν. Αρτάκης
2 - 0
2018-01-07 11:30 Φύλλων
Ληλάντιο – Θύελλα Κοντοδεσποτίου
2 - 2
2018-01-07 15:00 Πισσώνα
Πισσώνας – Έραπος
4 - 0


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

Γ´ Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 11η Αγωνιστική


Match Score
2018-01-07 11:30 Δροσιάς
ΠΑΟ Κανήθου – Άρτεμις Αγ. Γεωργίου
3 - 2
2018-01-07 11:30 Κριεζών
Αιγέας Πετριών – Κριεζά
2 - 0
2018-01-07 15:00 Ζαράκων
Νέα Στύρα – Αλάτσατα
0 - 2


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ