Ακολουθούν τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββατοκύριακου (συνεχής ανανέωση).

Basket League 12η Αγωνιστική


Match Score
2018-01-13 16:30 Δ.Κ.Γ. Ήλιδας
Κόροιβος BC – Γ.Σ. Κύμης
59 - 73
2018-01-13 16:30 Βενετόκλειο Κλειστό Γυμναστήριο Ρόδου
Κολοσσός H HOTELS – Τρίκαλα BC ARIES
78 - 60
2018-01-13 16:30 ΠΑΟΚ Sports Arena
ΠΑΟΚ BC – Πανιώνιος ΒΙΚΟΣ COLA
92 - 74
2018-01-13 18:30 Κλειστό Γυμναστήριο Δήμου Λαυρεωτικής
Λαύριο MEGABOLT – Προμηθέας BC
101 - 87
2018-01-14 15:30 Κ.Γ. "Μελίνα Μερκούρη"
Ρέθυμνο CRETA KINGS – Άρης BC
80 - 73
2018-01-14 16:30 Κλειστό ΟΑΚΑ
ΑΕΚ BC – Παναθηναϊκός SUPERFOODS
74 - 94
2018-01-14 19:00 Στάδιο Ειρήνης & Φιλίας
Ολυμπιακός BC – Γυμναστικός Λάρισας - Φάρος
100 - 69


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

Γ´ Εθνική – 7ος όμιλος 12η Αγωνιστική


Match Score
2018-01-14 13:15 Ερμιόνης
Ερμιονίδα – Αιολικός
1 - 1
2018-01-14 15:00 Δημ. Χαλκίδας
ΑΟ Χαλκίς – Παναργειακός
1 - 2
2018-01-14 15:00 Δημ. Ραφήνας
Τρίγλια Ραφήνας – Ταμυναϊκός
2 - 1
2018-01-14 15:00 ΔΑΚ Άργους
Ερμής Κιβερίου – Πανθηραϊκός
0 - 0
2018-01-14 15:00 Διαγόρα Αγ. Παρασκευής
Διαγόρας Αγ. Παρασκευής – Αήττητος Σπάτων
0 - 1


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

Α´ Ερασιτεχνική 14η Αγωνιστική


Match Score
2018-01-13 15:15 Ν. Λαμψάκου
Ελλήσποντος Ν.Λαμψάκου – Λήλας Βασιλικού
0 - 1
2018-01-13 15:15 Αρτάκης
ΑρτάκηΌλυμπος Γυμνού
4 - 0
2018-01-13 15:15 Καστέλλας
Καστέλλα – Αστέρας Βατώντα
3 - 1
2018-01-14 15:15 Σκεπαστής
Σκεπαστή – ΑΕΚ Χαλκίδας
2 - 1
2018-01-14 15:15 Ερετρίας
Απόλλων Ερετρίας – Αυλωνάρι
2 - 0
2018-01-14 15:15 Αιδηψού
Αιδηψός – Παντριαδικός
3 - 1
2018-01-14 15:15 Δημοτικό Ψαχνών
Ηρακλής Ψαχνών – Μακρυκάπα
1 - 1
2018-01-14 15:15 Πάρκο Λαού
Ολυμπιακός Χαλκ. – Κόσκινα
1 - 1


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

B´ Ερασιτεχνική Βόρειος όμιλος 14η Αγωνιστική


Match Score
2018-01-13 15:00 Βασιλικών
Ατρομήτος Βασιλικών – ΟΠΑ Λ. Αιδηψού
6 - 2
2018-01-13 15:00 Νέου Πύργου
Ωρεοί – Αναγ. Μαντουδίου
0 - 0
2018-01-14 12:00 Βασιλικών
Ευβοϊκός Γουβών – Ελληνικά
4 - 2
2018-01-14 15:15 Ιστιαίας
Αρτεμησιακός – Κήρινθος
2 - 2
2018-01-14 15:15 Προκοπίου Νέο
Δόξα Προκοπίου – Βυζάντιο Ν. Πύργου
6 - 0
2018-01-14 15:15 Πηλίου
Ερμής Πηλίου – Ακαδημία Ιστιαίας
3 - 2
2018-01-31 16:00 Κεχριών
Ακράτητος Κεχριών – Ταξιάρχης
1 - 2


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

B´ Ερασιτεχνική Κεντρικός όμιλος 14η Αγωνιστική


Match Score
2018-01-13 15:15 Βαθέος Αυλίδας
Παραλία – Ευβοικός Αγ. Νικολάου
2 - 1
2018-01-13 15:15 Λουκισίων
Λουκίσια – ΑΠΚΟ Δροσιάς
0 - 2
2018-01-13 15:15 Πάρκο Λαού
Κεραυνός Χαλκίδας – Αθλόπολις
3 - 1
2018-01-14 15:15 Αφρατίου
Αναγέννηση Αφρατίου – Κάνηθος Χαλκίδας
3 - 3
2018-01-14 15:15 Τσαλίκη-Παπίλα
ΑΕ Χαλκίδας – Προποντίδα
0 - 3
2018-01-14 15:15 Βαθέος Αυλίδας
Απόλλων Χαλκίδας – Αναγέννηση Ευρίπου
4 - 2
2018-02-17 15:30 Πάλιουρα
Άγιος Αθανάσιος – Καλοχώρι/Παντείχι
0 - 6


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

B´ Ερασιτεχνική Νότιος όμιλος 14η Αγωνιστική


Match Score
2018-01-13 Άνευ αγώνος
Τραχήλι – Ζάρακες
0 - 3
2018-01-13 13:00 Δροσιάς
Ερμήλιος – Σκύρος
3 - 2
2018-01-13 15:15 Αγ. Ιωάννη
Άρης Αγ. Ιωάννου – Δύστος
0 - 2
2018-01-14 15:15 Καρύστου
Μαρμάρι – Άγιος Λουκάς
0 - 1
2018-01-14 15:15 Νεοχωρίου
Νηλέας Νεοχωρίου – Κάρυστος
1 - 0
2018-01-14 15:15 Βρύσης
Κονίστρες – Μιαούλης Φύλλων
0 - 1


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

Γ´ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 12η Αγωνιστική


Match Score
2018-01-14 11:30 Νέου Πύργου
ΑΕΚ Νέου Πύργου – Αναγέννηση Γιάλτρων
2 - 0
2018-01-14 12:00 Αγίας Άννας
Άρης Αγ. Άννας – ΠΑΟ Λίχας Αγ. Γεωργίου
1 - 2
2018-01-31 15:30 Λίμνης
Ολυμπιακός Λίμνης – Κεραυνός Σπαθαρίου-Καλυβίων
2 - 3


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

Γ´ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 12η Αγωνιστική


Match Score
2018-01-13 15:15 Βατώντα
Ακαδημία Ν. Αρτάκης – Ληλάντιο
0 - 2
2018-01-14 11:30 Βαθέος Αυλίδας
Ανάποδος – ΠΑΟ Πολιτικών
0 - 2
2018-01-14 12:00 Μακρυκάπας
Φοίνικας Ψαχνών – Σταυρός
2 - 0
2018-01-14 12:00 Καστέλλας
Θύελλα Κοντοδεσποτίου – Έραπος
1 - 0


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

Γ´ Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 12η Αγωνιστική


Match Score
2018-01-13 15:15 Κριεζών
Αιγέας Πετριών – ΠΑΟ Κανήθου
2 - 1
2018-01-14 12:00 Αυλωναρίου
Άρτεμις Αγ. Γεωργίου – Νέα Στύρα
1 - 2
2018-01-14 15:15 Αλεξάνδρου
Αλάτσατα – Αναγέννηση Μονοδρίου
2 - 0


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ