Ακολουθούν τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββατοκύριακου (συνεχής ανανέωση).

Γ´ Εθνική – 7ος όμιλος 4η Αγωνιστική

Match Score
2018-10-21 12:00 N/A
Θύελλα Καμαρίου Άγιοι Ανάργυροι

1 - 0

2018-10-21 13:00 N/A
Αιγάλεω Πανθηραϊκός

2 - 1

2018-10-21 16:00 N/A
Ηλυσιακός ΑΟ Χαλκίς

2 - 0

2018-10-21 16:00 N/A
Απόλλων Ερέτριας Χαραυγιακός

1 - 0

2018-10-21 16:00 N/A
Αιολικός Άγιος Ιερόθεος

1 - 0

2018-10-21 16:00 N/A
Καλλιθέα Κόρινθος

0 - 0

Α´ Ερασιτεχνική 4η Αγωνιστική

Match Score
2018-11-03 15:00 Αρτάκης
Αρτάκη Ηρακλής Ψαχνών

2 - 1

2018-11-03 15:00 Νέας Λαμψάκου
Ελλήσποντος Ν.Λαμψάκου Παντριαδικός

2 - 3

2018-11-03 15:00 Δροσιάς
Δροσιά Αστέρας Βατώντα

1 - 1

2018-11-04 15:00 Καστέλλας
Καστέλλα Αιδηψός

3 - 2

2018-11-04 15:00 Αυλωναρίου
Αυλωνάρι Καλοχώρι/Παντείχι

1 - 0

2018-11-04 15:00 Αλιβερίου
Ταμυναϊκός Λήλας Βασιλικού

2 - 0

2018-11-04 15:00 Σκεπαστής
Σκεπαστή Όλυμπος Γυμνού

1 - 1

2018-11-04 15:00 Μακρυκάπας
Μακρυκάπα Ωρεοί

1 - 0


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

B´ Ερασιτεχνική Βόρειος όμιλος 4η Αγωνιστική

Match Score
2018-11-03 15:00 Γουβών
Ευβοϊκός Γουβών Ατρομήτος Βασιλικών

1 - 2

2018-11-03 15:00 Προκοπίου
Δόξα Προκοπίου Ερμής Πηλίου

1 - 0

2018-11-03 15:00 Ιστιαίας
Ένωση Ιστιαίας Αναγ. Μαντουδίου

3 - 1

2018-11-04 15:00 Γουβών
Αρτεμησιακός Άγιος

5 - 1

2018-11-04 15:00 Κηρίνθου
Κήρινθος Ακράτητος Κεχριών

1 - 2

2018-11-04 15:00 Αιδηψού
ΟΠΑ Λ. Αιδηψού Ταξιάρχης

2 - 1


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

B´ Ερασιτεχνική Κεντρικός όμιλος 4η Αγωνιστική

Match Score
2018-11-03 15:00 Πάρκο Λαού
Κεραυνός Χαλκίδας Αλάτσατα

3 - 0

2018-11-03 15:00 Τσαλίκη-Παπίλα
ΑΕ Χαλκίδας Ερμήλιος

1 - 2

2018-11-03 15:00 Παραλίας Αυλίδας
Παραλία ΑΕΚ Χαλκίδας

3 - 0

2018-11-03 15:00 Φύλλων
Μιαούλης Φύλλων Λουκίσια

0 - 1

2018-11-04 15:00 Αγ. Νικολάου
Ευβοικός Αγ. Νικολάου Θύελλα Κοντοδεσποτίου

2 - 0

2018-11-04 15:00 Πάρκο Λαού
Ολυμπιακός Χαλκίδας Προποντίδα

0 - 3

2018-11-04 15:00 Πάλιουρα
Άγιος Αθανάσιος Ληλάντιο

1 - 4


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

B´ Ερασιτεχνική Νότιος όμιλος 4η Αγωνιστική

Match Score
2018-11-03 15:00 Ζαράκων
Ζάρακες Δύστος

0 - 1

2018-11-03 15:00 Κριεζών
Αιγέας Πετριών Νηλέας Νεοχωρίου

0 - 6

2018-11-04 00:00 Άνευ αγώνος
Κόσκινα Σκύρος

0 - 3

2018-11-04 15:00 Βρύσης
Κονίστρες Άρης Αγ. Ιωάννου

2 - 1

2018-11-04 15:00 Αγ. Λουκά
Άγιος Λουκάς Μαρμάρι

1 - 2

2018-11-04 15:00 Καρύστου
Κάρυστος Αμαρυνθιακός

1 - 1


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

Γ´ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 2η Αγωνιστική

Match Score
2018-10-21 00:00 Άνευ αγώνος
Βυζάντιο Ν. Πύργου Σταυρός

0 - 3

2018-10-21 00:00 Άνευ αγώνος
Αναγέννηση Γιάλτρων ΑΕΚ Νέου Πύργου

0 - 3

2018-10-21 12:00 Αγ. Γεωργίου Λιχάδας
ΠΑΟ Λίχας Αγ. Γεωργίου ΠΑΟ Πολιτικών

0 - 4

2018-10-21 12:00 Βατώντα
Ακαδημία Αρτάκης Ελληνικά

0 - 4

2018-10-21 12:00 Καστέλλας
Φοίνικας Ψαχνών Ολυμπιακός Λίμνης

2 - 1


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

Γ´ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 2η Αγωνιστική

Match Score
2018-10-20 16:00 Παραλίας Αυλίδας
Καμάρες ΠΑΟ Κανήθου

1 - 0

2018-10-21 11:30 Βαθέος Αυλίδας
Αυλίδα Έραπος

3 - 1

2018-10-21 12:00 Κριεζών
Κριεζά Νέα Στύρα

0 - 2

2018-10-21 13:00 Αυλωναρίου
Άρτεμις Αγ. Γεωργίου Ανάποδος

5 - 0

2018-10-21 16:00 Τσαλίκη-Παπίλα
Αθλόπολις Κύμη

0 - 2

2018-10-21 16:15 Μονοδρίου
Αναγέννηση Μονοδρίου Πισσώνας

0 - 0


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

Γ´ Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 2η Αγωνιστική

Match Score
2017-10-21 16:00 Αλεξάνδρου
Αλάτσατα ΠΑΟ Κανήθου

4 - 0

2017-10-22 12:00 Κριεζών
Αιγέας Πετριών Νέα Στύρα

2 - 0

2017-10-22 16:00 Μονοδρίου
Αναγέννηση Μονοδρίου Κριεζά

2 - 0


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ