Ακολουθούν τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββατοκύριακου (συνεχής ανανέωση).

Γ´ Εθνική – 7ος όμιλος 4η Αγωνιστική

Match Score
2017-10-22 12:00 Δημ. Θήρας
Πανθηραϊκός Ταμυναϊκός

2 - 0

2017-10-22 14:30 Δημ. Ραφήνας
Θύελλα Ραφήνας Αιολικός

1 - 0

2017-10-22 15:00 Διαγόρα Αγ. Παρασκευής
Διαγόρας Αγ. Παρασκευής Ερμιονίδα

1 - 0

2017-10-22 16:00 Δημ. Χαλκίδας
ΑΟ Χαλκίς Ερμής Κιβερίου

3 - 0

2017-10-22 16:00 ΔΑΚ Άργους
Παναργειακός Αήττητος Σπάτων

0 - 0

Α´ Ερασιτεχνική 4η Αγωνιστική

Match Score
2017-10-21 16:00 Γυμνού
Όλυμπος Γυμνού Κόσκινα

2 - 0

2017-10-21 16:00 Πάρκο Λαού
ΑΕΚ Χαλκίδας Ηρακλής Ψαχνών

1 - 3

2017-10-21 16:00 Σκεπαστής
Σκεπαστή Καστέλλα

2 - 2

2017-10-21 16:00 Βατώντα
Αστέρας Βατώντα Μακρυκάπα

4 - 1

2017-10-22 15:00 Ν. Λαμψάκου
Ελλήσποντος Ν.Λαμψάκου Αιδηψός

3 - 0

2017-10-22 16:00 Τριάδας
Παντριαδικός Λήλας Βασιλικού

1 - 1

2017-10-22 16:00 Ερετρίας
Απόλλων Ερετρίας Αρτάκη

3 - 2

2017-10-22 16:00 Αυλωναρίου
Αυλωνάρι Ολυμπιακός Χαλκ.

2 - 0


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

B´ Ερασιτεχνική Βόρειος όμιλος 4η Αγωνιστική

Match Score
2017-10-21 16:00 Μαντουδίου
Αναγ. Μαντουδίου Ταξιάρχης

2 - 5

2017-10-21 16:00 Βασιλικών
Ατρομήτος Βασιλικών Ευβοϊκός Γουβών

0 - 0

2017-10-22 16:00 Αιδηψού
ΟΠΑ Λ. Αιδηψού Βυζάντιο Ν. Πύργου

2 - 0

2017-10-22 16:00 Κηρίνθου
Κήρινθος Ελληνικά

4 - 0

2017-10-22 16:00 Νέου Πύργου
Ωρεοί Δόξα Προκοπίου

2 - 1

2017-10-22 16:00 Ιστιαίας
Αρτεμησιακός Ερμής Πηλίου

3 - 0

2017-10-22 16:00 Κεχριών
Ακράτητος Κεχριών Ακαδημία Ιστιαίας

4 - 1


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

B´ Ερασιτεχνική Κεντρικός όμιλος 4η Αγωνιστική

Match Score
2017-10-21 16:00 Δροσιάς
ΑΠΚΟ Δροσιάς Αθλόπολις

3 - 0

2017-10-21 16:00 Βαθέος Αυλίδας
Παραλία Αναγέννηση Ευρίπου

1 - 1

2017-10-21 16:00 Αφρατίου
Αναγέννηση Αφρατίου Απόλλων Χαλκίδας

1 - 1

2017-10-21 16:00 Τσαλίκη-Παπίλα
ΑΕ Χαλκίδας Κεραυνός Χαλκίδας

0 - 3

2017-10-22 16:00 Λουκισίων
Λουκίσια Άγιος Αθανάσιος

1 - 0

2017-10-22 16:00 Πάρκο Λαού
Προποντίδα Ευβοικός Αγ. Νικολάου

4 - 1

2017-10-22 16:00 Βαθέος Αυλίδας
Κάνηθος Χαλκίδας Καλοχώρι/Παντείχι

2 - 2


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

B´ Ερασιτεχνική Νότιος όμιλος 4η Αγωνιστική

Match Score
2017-10-21 13:00 Αμαρύνθου
Αμαρυνθιακός Σκύρος

1 - 0

2017-10-21 16:00 Τραχηλίου
Τραχήλι Μιαούλης Φύλλων

0 - 3

2017-10-21 16:00 Αγίου Λουκά
Άγιος Λουκάς Ζάρακες

2 - 0

2017-10-22 16:00 Ζαράκων
Μαρμάρι Νηλέας Νεοχωρίου

0 - 4

2017-10-22 16:00 Δύστου
Δύστος Κάρυστος

1 - 2

2017-10-22 16:00 Αγ. Ιωάννη
Άρης Αγ. Ιωάννου Ερμήλιος

8 - 1


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

Γ´ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 2η Αγωνιστική

Match Score
2017-10-22 11:30 Λίμνης
Ολυμπιακός Λίμνης Αναγέννηση Γιάλτρων

6 - 0

2017-10-22 11:30 Αγίας Άννας
Άρης Αγ. Άννας Κεραυνός Σπαθαρίου-Καλυβίων

5 - 3

2017-10-22 11:30 Αγ. Γεωργίου Λιχάδας
ΠΑΟ Λίχας Αγ. Γεωργίου Άγιος

0 - 0


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

Γ´ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 2η Αγωνιστική

Match Score
2017-10-22 12:00 Βατώντα
Ακαδημία Ν. Αρτάκης Φοίνικας Ψαχνών

4 - 1

2017-10-22 12:00 Βαθέος Αυλίδας
Ανάποδος Σταυρός

1 - 3

2017-10-22 12:00 Καστέλλας
Θύελλα Κοντοδεσποτίου Ληλάντιο

1 - 3

2017-10-22 16:00 Αφρατίου
Έραπος Πισσώνας

2 - 3


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

Γ´ Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 2η Αγωνιστική

Match Score
2017-10-21 16:00 Αλεξάνδρου
Αλάτσατα ΠΑΟ Κανήθου

4 - 0

2017-10-22 12:00 Κριεζών
Αιγέας Πετριών Νέα Στύρα

2 - 0

2017-10-22 16:00 Μονοδρίου
Αναγέννηση Μονοδρίου Κριεζά

2 - 0


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ