Ακολουθούν τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββατοκύριακου (συνεχής ανανέωση).

Basket League 14η Αγωνιστική


Match Score
2018-01-27 16:30 Κλειστό Κανήθου "Τ. Καμπούρης"
Γ.Σ. Κύμης – Λαύριο MEGABOLT
94 - 81
2018-01-27 16:30 Κ.Δ. Γ. Νέας Σμύρνης
Πανιώνιος ΒΙΚΟΣ COLA – Γυμναστικός Λάρισας - Φάρος
74 - 66
2018-01-27 16:30 Κ.Γ. "Μελίνα Μερκούρη"
Ρέθυμνο CRETA KINGS – Κολοσσός H HOTELS
89 - 61
2018-01-27 16:30 Δ.Κ. Τρικάλων
Τρίκαλα BC ARIES – ΑΕΚ BC
71 - 82
2018-01-27 18:30 ΠΕΑΚ Πάτρας «Δημήτριος Τόφαλος»
Προμηθέας BC – ΠΑΟΚ BC
81 - 68
2018-01-28 17:00 Nick Gallis Hall
Άρης BC – Κόροιβος BC
66 - 68
2018-01-29 19:00 Κλειστό ΟΑΚΑ
Παναθηναϊκός SUPERFOODS – Ολυμπιακός BC
68 - 61


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

Α´ Ερασιτεχνική 16η Αγωνιστική


Match Score
2018-01-27 15:15 Πάρκο Λαού
ΑΕΚ Χαλκίδας – Όλυμπος Γυμνού
2 - 3
2018-01-27 15:15 Ερετρίας
Απόλλων Ερετρίας – Μακρυκάπα
2 - 1
2018-01-27 15:15 Καστέλλας
Καστέλλα – Ολυμπιακός Χαλκ.
0 - 0
2018-01-28 15:15 Αυλωναρίου
Αυλωνάρι – Λήλας Βασιλικού
0 - 2
2018-01-28 15:15 Ν. Λαμψάκου
Ελλήσποντος Ν.Λαμψάκου – Αστέρας Βατώντα
2 - 4
2018-01-28 15:15 Σκεπαστής
Σκεπαστή – Παντριαδικός
2 - 0
2018-01-28 15:15 Αρτάκης
ΑρτάκηΚόσκινα
5 - 0
2018-01-28 15:15 Δημοτικό Ψαχνών
Ηρακλής Ψαχνών – Αιδηψός
3 - 1


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

B´ Ερασιτεχνική Βόρειος όμιλος 16η Αγωνιστική


Match Score
2018-01-27 15:15 Αιδηψού
ΟΠΑ Λ. Αιδηψού – Ταξιάρχης
1 - 1
2018-01-27 15:15 Βασιλικών
Ατρομήτος Βασιλικών – Ακαδημία Ιστιαίας
1 - 0
2018-01-27 15:15 Προκοπίου Νέο
Δόξα Προκοπίου – Ευβοϊκός Γουβών
4 - 1
2018-01-28 15:15 Κηρίνθου
Κήρινθος – Αναγ. Μαντουδίου
1 - 1
2018-01-28 15:15 Κεχριών
Ακράτητος Κεχριών – Βυζάντιο Ν. Πύργου
5 - 0
2018-01-28 15:15 Ιστιαίας
Αρτεμησιακός – Ελληνικά
4 - 2
2018-01-28 15:15 Αιδηψού
Ωρεοί – Ερμής Πηλίου
6 - 1


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

B´ Ερασιτεχνική Κεντρικός όμιλος 16η Αγωνιστική


Match Score
2018-01-27 15:15 Δροσιάς
ΑΠΚΟ Δροσιάς – Ευβοικός Αγ. Νικολάου
6 - 1
2018-01-27 15:15 Βαθέος Αυλίδας
Παραλία – Αθλόπολις
3 - 0
2018-01-27 15:15 Τσαλίκη-Παπίλα
ΑΕ Χαλκίδας – Απόλλων Χαλκίδας
1 - 1
2018-01-28 15:15 Βαθέος Αυλίδας
Κάνηθος Χαλκίδας – Προποντίδα
3 - 2
2018-01-28 15:15 Αφρατίου
Αναγέννηση Αφρατίου – Καλοχώρι/Παντείχι
2 - 4
2018-01-28 15:15 Λουκισίων
Λουκίσια – Αναγέννηση Ευρίπου
0 - 1
2018-01-28 15:15 Πάρκο Λαού
Κεραυνός Χαλκίδας – Άγιος Αθανάσιος
0 - 1


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

B´ Ερασιτεχνική Νότιος όμιλος 16η Αγωνιστική


Match Score
2018-01-27 Άνευ αγώνος
Τραχήλι – Κάρυστος
0 - 3
2018-01-27 14:45 Καρύστου
Μαρμάρι – Κονίστρες
3 - 3
2018-01-27 15:15 Δύστου
Δύστος – Ζάρακες
1 - 2
2018-01-27 15:15 Αγ. Ιωάννη
Άρης Αγ. Ιωάννου – Μιαούλης Φύλλων
1 - 0
2018-01-28 15:15 Αμαρύνθου
Αμαρυνθιακός – Άγιος Λουκάς
2 - 0
2018-01-28 15:15 Νεοχωρίου
Νηλέας Νεοχωρίου – Ερμήλιος
1 - 2


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

Γ´ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 14η Αγωνιστική


Match Score
2018-01-27 15:15 Νέου Πύργου
ΑΕΚ Νέου Πύργου – Άγιος
1 - 2
2018-01-28 11:30 Λίμνης
Ολυμπιακός Λίμνης – Άρης Αγ. Άννας
0 - 0
2018-01-28 12:00 Γιάλτρων
Αναγέννηση Γιάλτρων – ΠΑΟ Λίχας Αγ. Γεωργίου
0 - 1


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

Γ´ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 14η Αγωνιστική


Match Score
2018-01-27 15:15 Πολιτικών
ΠΑΟ Πολιτικών – Πισσώνας
0 - 1
2018-01-28 11:00 Πάρκο Λαού
Ληλάντιο – Σταυρός
8 - 0
2018-01-28 11:30 Μακρυκάπας
Φοίνικας Ψαχνών – Έραπος
2 - 1
2018-01-28 11:30 Βαθέος Αυλίδας
Ανάποδος – Θύελλα Κοντοδεσποτίου
0 - 2


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

Γ´ Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 14η Αγωνιστική


Match Score
2018-01-28 11:30 Αυλωναρίου
Άρτεμις Αγ. Γεωργίου – Κριεζά
2 - 0
2018-01-28 12:00 Κριεζών
Αιγέας Πετριών – Αλάτσατα
0 - 0
2018-01-28 15:15 Ζαράκων
Νέα Στύρα – Αναγέννηση Μονοδρίου
3 - 1


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ