Ακολουθούν τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββατοκύριακου (συνεχής ανανέωση).

Basket League 4η Αγωνιστική


Match Score
2017-10-28 16:30 Κλειστό Κανήθου "Τ. Καμπούρης"
Γ.Σ. Κύμης – Γυμναστικός Λάρισας - Φάρος
70 - 71
2017-10-28 16:30 Βενετόκλειο Κλειστό Γυμναστήριο Ρόδου
Κολοσσός H HOTELS – ΑΕΚ BC
82 - 78
2017-10-28 16:30 Δ.Κ.Γ. Ήλιδας
Κόροιβος BC – Πανιώνιος ΒΙΚΟΣ COLA
68 - 67
2017-10-28 16:30 Κ.Γ. "Μελίνα Μερκούρη"
Ρέθυμνο CRETA KINGS – Λαύριο MEGABOLT
73 - 95
2017-10-28 18:30 Δ.Κ. Τρικάλων
Τρίκαλα BC ARIES – ΠΑΟΚ BC
87 - 78
2017-10-29 17:00 Nick Gallis Hall
Άρης BC – Ολυμπιακός BC
55 - 80
2017-10-30 19:00 Κλειστό ΟΑΚΑ
Παναθηναϊκός SUPERFOODS – Προμηθέας BC
96 - 64


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

Α´ Ερασιτεχνική 5η Αγωνιστική


Match Score
2017-10-28 16:00 Βασιλικού
Λήλας Βασιλικού – Μακρυκάπα
3 - 0
2017-10-28 16:00 Πάρκο Λαού
Ολυμπιακός Χαλκ. – Αστέρας Βατώντα
0 - 3
2017-10-28 16:00 Δημοτικό Ψαχνών
Ηρακλής Ψαχνών – Όλυμπος Γυμνού
4 - 2
2017-10-28 16:00 Καστέλλας
Καστέλλα – ΑΕΚ Χαλκίδας
4 - 3
2017-10-28 16:00 Αρτάκης
ΑρτάκηΕλλήσποντος Ν.Λαμψάκου
1 - 1
2017-10-29 15:00 Κοσκίνων
Κόσκινα – Παντριαδικός
1 - 1
2017-10-29 15:00 Αιδηψού
Αιδηψός – Αυλωνάρι
1 - 0
2017-10-29 15:00 Σκεπαστής
Σκεπαστή – Απόλλων Ερετρίας
0 - 1


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

B´ Ερασιτεχνική Βόρειος όμιλος 5η Αγωνιστική


Match Score
2017-10-28 16:00 Βασιλικών
Ελληνικά – Αναγ. Μαντουδίου
4 - 3
2017-10-28 16:00 Ιστιαίας
Ακαδημία Ιστιαίας – ΟΠΑ Λ. Αιδηψού
4 - 0
2017-10-28 16:00 Νέου Πύργου
Ωρεοί – Ατρομήτος Βασιλικών
2 - 1
2017-10-29 15:00 Νέου Πύργου
Ταξιάρχης – Βυζάντιο Ν. Πύργου
3 - 0
2017-10-29 15:00 Πηλίου
Ερμής Πηλίου – Κήρινθος
0 - 1
2017-10-29 15:00 Βασιλικών
Ευβοϊκός Γουβών – Ακράτητος Κεχριών
2 - 2
2017-10-29 15:00 Προκοπίου Νέο
Δόξα Προκοπίου – Αρτεμησιακός
3 - 1


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

B´ Ερασιτεχνική Κεντρικός όμιλος 5η Αγωνιστική


Match Score
2017-10-28 16:00 Αγ. Νικολάου
Ευβοικός Αγ. Νικολάου – Αθλόπολις
5 - 1
2017-10-28 16:00 Βαθέος Αυλίδας
Απόλλων Χαλκίδας – Κάνηθος Χαλκίδας
2 - 0
2017-10-28 16:00 Τσαλίκη-Παπίλα
ΑΕ Χαλκίδας – Λουκίσια
1 - 2
2017-10-29 15:00 Καλοχωρίου/Παντειχίου
Καλοχώρι/Παντείχι – Προποντίδα
2 - 3
2017-10-29 15:00 Βαθέος Αυλίδας
Αναγέννηση Ευρίπου – ΑΠΚΟ Δροσιάς
0 - 3
2017-10-29 15:00 Πάλιουρα
Άγιος Αθανάσιος – Παραλία
2 - 1
2017-10-29 15:00 Πάρκο Λαού
Κεραυνός Χαλκίδας – Αναγέννηση Αφρατίου
1 - 2


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

B´ Ερασιτεχνική Νότιος όμιλος 5η Αγωνιστική


Match Score
2017-10-29 12:00 Σκύρου
Σκύρος – Άγιος Λουκάς
1 - 0
2017-10-29 15:00 Καρύστου
Μαρμάρι – Άρης Αγ. Ιωάννου
0 - 0
2017-10-29 15:00 Ζαράκων
Ζάρακες – Κάρυστος
2 - 0
2017-10-29 15:00 Φύλλων
Μιαούλης Φύλλων – Δύστος
2 - 0
2017-10-29 15:00 Βρύσης
Κονίστρες – Αμαρυνθιακός
1 - 2
2017-10-29 15:00 Δροσιάς
Ερμήλιος – Τραχήλι
7 - 0


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

Γ´ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 3η Αγωνιστική


Match Score
2017-10-28 16:00 Σπαθαρίου
Κεραυνός Σπαθαρίου-Καλυβίων – Άγιος
0 - 3
2017-10-29 11:15 Νέου Πύργου
ΑΕΚ Νέου Πύργου – Άρης Αγ. Άννας
1 - 1
2017-10-29 11:30 Λίμνης
Ολυμπιακός Λίμνης – ΠΑΟ Λίχας Αγ. Γεωργίου
1 - 1


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

Γ´ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 3η Αγωνιστική


Match Score
2017-10-28 16:00 Σταυρού
Σταυρός – Φοίνικας Ψαχνών
1 - 2
2017-10-28 16:00 Φύλλων
Ληλάντιο – Ακαδημία Ν. Αρτάκης
8 - 0
2017-10-29 11:30 Πολιτικών
ΠΑΟ Πολιτικών – Ανάποδος
7 - 2
2017-10-29 11:30 Αφρατίου
Έραπος – Θύελλα Κοντοδεσποτίου
1 - 2


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ

Γ´ Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 3η Αγωνιστική


Match Score
2017-10-29 11:30 Δροσιάς
ΠΑΟ Κανήθου – Κριεζά
3 - 0
2017-10-29 11:30 Κριεζών
Αιγέας Πετριών – Αναγέννηση Μονοδρίου
1 - 1
2017-10-29 15:00 Αυλωναρίου
Άρτεμις Αγ. Γεωργίου – Αλάτσατα
0 - 3


Για την βαθμολογία πατήστε εδώ