Ακολουθούν οι διαιτητικές τριάδες των παιχνιδιών της Γ´ Εθνικής και των πρωταθλημάτων της ΕΠΣΕ.

Γ´ Εθνική 3ος όμιλος 11η αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
13-12 15:00 ΗΡΑΚΛΗΣ Ψ. – ΒΥΖΑΣ Μ. Ψαχνών ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ (Βοιωτίας) ΦΙΛΟΣ (Βοιωτίας) – ΠΑΓΟΥΡΑΣ (Βοιωτίας)
13-12 15:00 ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ – ΛΟΥΤΡΑΚΙ Χαλκίδας ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ (Πειραιά) ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ (Πειραιά) – ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ (Πειραιά)
13-12 15:00 ΚΑΝΑΡΗΣ Χ. – ΑΙΟΛΙΚΟΣ Χίου ΣΧΙΖΑΣ (Αθηνών) ΤΑΜΑΛΗΣ (Αθηνών) – ΤΣΑΛΙΚΗΣ (Αθηνών)
13-12 15:00 ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ- ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ Παναρκαδικού ΝΤΑΟΥΛΑΣ (Αθηνών) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ (Αθηνών) – ΜΑΧΑΙΡΑΣ (Αθηνών)
13-12 15:00 ΔΟΞΑ ΜΑΝΩΛΑΔΑΣ – ΠΑΟ ΒΑΡΔΑΣ Μανωλάδας ΒΛΑΧΟΣ (Ανατ. Αττικής) ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ (Ανατ. Αττικής) – ΚΑΛΛΗΣ (Ανατ. Αττικής)
13-12 15:00 ΛΕΒΑΝΤΕ – ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Μαχαιράδου ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ (Αχαϊας) ΚΑΚΑΦΩΝΗΣ (Αχαϊας) – ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ (Δωδεκανήσου)
13-12 15:00 ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΣΠΑΡΤΗ Μεσσηνιακού ΜΙΑΡΗΣ (Δωδεκανήσου) ΚΟΡΤΕΣΗΣ (Αθηνών) – ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ (Αθηνών)
Α´ Κατηγόρία 14η αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
12-12 15:00 ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ – ΕΡΕΤΡΙΑ Βασιλικού ΦΩΤΗΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ – ΠΡΙΟΝΑΣ
12-12 15:00 ΔΡΟΣΙΑ – ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ Δροσιάς ΣΕΓΚΟΣ ΤΣΙΦΛΑΚΟΣ – ΑΡΓΥΡΗΣ
12-12 15:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Χ. – ΚΑΣΤΕΛΛΑ Ενωσιακό ΝΤΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ – ΚΟΥΚΟΥΡΑ
12-12 15:00 ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ – ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Τριάδας ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ – ΓΚΑΤΣΟΣ
13-12 15:00 ΑΡΤΑΚΗ – ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ Αρτάκης ΣΕΓΚΟΣ ΔΕΛΧΑΣ – ΡΟΥΜΠΗΣ
13-12 15:00 ΕΝΩΣΗ ΙΣΤΙΑΙΑΣ – ΑΙΔΗΨΟΔ Ιστιαίας ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ ΠΑΠΠΑΣ – ΔΑΛΛΑΣ
13-12 15:00 ΜΑΚΡΥΚΑΠΑ – ΖΑΡΑΚΕΣ Μακρυκάπας ΓΚΑΤΣΟΣ ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ – ΜΠΑΚΑΤΣΕΛΟΣ
13-12 15:00 ΑΥΛΩΝΑΡΙ – ΑΥΛΙΔΑ Αυλωναρίου ΒΡΑΚΑΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ – ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ
Β´ Κατηγόρία 1ος Όμιλος 12η αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
12-12 15:00 ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ – ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ Κεχριών ΠΟΓΚΑΣ ΠΑΠΠΑΣ – ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ
12-12 15:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ – ΠΑΠΑΔΕΣ Βασιλικών ΓΚΡΙΝΙΑΡΗΣ ΜΠΟΥΓΑΣ – ΙΩΑΝΝΟΥ
12-12 15:00 ΩΡΕΟΙ – ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ Νέου Πύργου ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΧΑΤΖΗΚΑΜΑΓΙΑΝΝΗΣ – ΔΑΛΛΑΣ
13-12 15:00 ΣΚΕΠΑΣΤΗ – ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ Σκεπαστής ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ – ΜΟΥΡΤΙΚΑΣ
13-12 15:00 ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ Βασιλικών ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΝΕΓΡΗΣ
13-12 15:00 ΚΗΡΙΝΘΟΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ Κηρίνθου ΦΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ – ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ
Β´ Κατηγορία 2ος Όμιλος 12η αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
12-12 15:00 ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ Τσαλίκη-Παπίλα ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ
12-12 15:00 ΠΑΡΑΛΙΑ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ Βαθέος Αυλίδας ΛΑΜΠΡΟΥ ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ – ΣΟΦΙΟΥ
12-12 15:00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ Ψ. – ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ Πάλιουρα ΒΡΑΚΑΣ ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ – ΡΟΥΜΠΗΣ
13-12 11:15 ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙ – ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚ. Μακρυκάπας ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ ΓΚΑΤΣΟΣ – ΜΠΑΚΑΤΣΕΛΟΣ
13-12 12:00 ΕΡΜΗΛΙΟΣ – ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ Δροσιάς ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΡΟΥΜΠΟΥΛΗΣ – ΜΙΧΕΛΗΣ
13-12 15:00 ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ – ΛΟΥΚΙΣΙΑ Πάλιουρα ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΠΡΙΟΝΑΣ – ΣΙΜΙΤΖΗΣ
13-12 15:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΥΡΙΠΟΥ – ΑΤΤΑΛΗ Πάρκο Λαού ΠΟΓΚΑΣ ΑΡΓΥΡΗΣ – ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Β´ Κατηγορία 3ος Όμιλος 12η αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
12-12 15:00 ΔΥΣΤΟΣ – ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Δύστου ΣΤΡΟΥΜΠΟΥΛΗΣ ΜΟΥΝΤΡΙΧΑΣ – ΔΕΛΑΒΕΡΙΔΗΣ
12-12 15:00 ΛΗΛΑΝΤΙΟ – ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ Αγ. Νικολάου ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΑΝΟΣ – ΜΑΚΡΗΣ
13-12 12:00 ΣΚΥΡΟΣ – ΚΟΣΚΙΝΑ Σκύρου ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΖΕΙΜΠΕΚΗΣ – ΠΑΣΧΩΝΗΣ
13-12 15:00 ΚΑΡΥΣΤΟΣ – ΚΡΙΕΖΑ Καρύστου ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ – ΚΗΡΥΚΟΣ
13-12 15:00 ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ – ΚΥΜΗ Αμαρύνθου ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΤΣΙΦΛΑΚΟΣ – ΠΕΡΟΥΛΙΑΣ
13-12 15:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΡΑΣΙΝΟΥ – ΑΦΡΑΤΙ Πρασίνου ΣΠΑΝΟΣ ΚΑΝΤΑΡΗΣ – ΠΟΔΑΡΑΣ
13-12 15:00 ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ – ΜΑΡΜΑΡΙ Γυμνού ΝΤΟΥΡΑΣ ΜΟΥΝΤΡΙΧΑΣ – ΤΣΑΦΟΣ
Γ´ Κατηγόρία 1ος Όμιλος 11η αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
12-12 15:00 ΕΛΛΗΝΙΚΑ – ΣΠΑΘΑΡΙ/ΚΑΛΥΒΙΑ Ελληνικών ΔΕΛΧΑΣ ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ – ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ
12-12 15:00 ΓΟΥΒΕΣ – ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ Γουβών ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΤΣΑΦΟΣ – ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ
12-12 15:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ – ΓΙΑΛΤΡΑ Λίμνης ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΧΑΣΑΝΔΡΑΣ – ΚΕΚΑΚΟΣ
13-12 11:30 ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν. ΠΥΡΓΟΥ – ΛΙΧΑΔΑ Νέου Πύργου ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ – ΝΕΓΡΗΣ
13-12 11:30 ΑΓΙΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΡΟΒΙΩΝ Αγίου ΜΠΟΥΓΑΣ ΤΣΑΛΛΑ – ΚΕΚΑΚΟΣ
Γ´ Κατηγορία 2ος Όμιλος 11η αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
12-12 15:00 ΑΠΟΛΛΩΝ Χ. – ΚΕΡΑΥΝΟΣ Χ. Πάρκο Λαού ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΠΑΥΛΑΤΟΣ – ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ
13-12 11:00 ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ – ΚΑΜΑΡΕΣ Πάρκο Λαού ΜΑΚΡΗΣ ΠΑΥΛΑΤΟΣ – ΑΚΡΙΩΤΗΣ
13-12 11:30 ΠΙΣΣΩΝΑΣ – ΠΟΛΙΤΙΚΑ Πισσώνα ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΠΡΙΟΝΑΣ – ΣΙΜΙΤΖΗΣ
13-12 11:30 ΑΙΑΣ ΧΑΛΚ. – ΚΑΝΗΘΟΣ Βατώντα ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΟΥΚΟΥΡΑ – ΤΣΟΤΣΟΥ
13-12 15:00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΣΤΑΥΡΟΣ Δροσιάς ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΣΟΦΙΟΥ – ΡΙΖΟΣ
Γ´ Κατηγόρία 3ος Όμιλος 10η αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
12-12 15:00 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΑΡΗΣ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΟΥ Αφρατίου ΚΟΤΤΑΡΑ ΝΤΟΒΟΛΗΣ – ΤΣΟΤΣΟΥ
13-12 11:30 ΑΙΟΛΟΣ ΚΡΙΕΖΩΝ – ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ Ζαράκων ΜΗΤΡΟΛΙΟΣ ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ – ΝΙΚΟΛΑΟΥ
13-12 11:30 ΕΡΑΠΟΣ – ΤΡΑΧΗΛΙ Αλεξάνδρου ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ – ΔΕΛΑΒΕΡΙΔΗΣ