Οι ορισμοί των διαιτητών και το πρόγραμμα των αγώνων της Α´, της Β´ και της Γ´ κατηγορίας του Σαββατοκύριακου.

Α Ερασιτεχνική 13η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ώρα
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
10-12
15:00
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ – ΛΗΛΑΣ ΒΑΣ. Ν. Λαμψάκου ΦΩΤΗΣ ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ – ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ
10-12
15:00
ΑΡΤΑΚΗ – ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ Αρτάκης ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΡΙΟΝΑΣ – ΡΟΥΜΠΗΣ
10-12
15:00
ΔΡΟΣΙΑ – ΚΑΣΤΕΛΛΑ Δροσιάς ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΤΣΙΦΛΑΚΟΣ – ΑΝΤΩΝΙΟΥ
10-12
15:00
ΑΥΛΩΝΑΡΙ – ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ Αυλωναρίου ΒΡΑΚΑΣ ΠΑΠΠΑΣ – ΣΑΚΑΡΑΚΗΣ
11-12
15:00
ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ψ. Τριάδας ΦΩΤΗΣ ΔΑΛΛΑΣ – ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ
11-12
15:00
ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ – ΑΥΛΙΔΑ Αλιβερίου ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ – ΑΝΤΩΝΙΟΥ
11-12
15:00
ΕΡΕΤΡΙΑ – ΜΑΚΡΥΚΑΠΑ Ερέτριας ΣΕΓΚΟΣ ΤΣΙΦΛΑΚΟΣ – ΠΑΠΠΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ – ΒΑΤΩΝΤΑΣ
B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 12η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ώρα
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
10-12
15:00
ΣΚΕΠΑΣΤΗ – ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν. ΠΥΡΓΟΥ Σκεπαστής ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ ΤΣΑΛΛΑ – ΖΕΙΜΠΕΚΗΣ
10-12
15:00
ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ – ΑΙΔΗΨΟΣ Προκοπίου Νέο ΣΕΓΚΟΣ ΔΑΛΛΑΣ – ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ
11-12
15:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ – ΩΡΕΟΙ Βασιλικών ΝΤΟΥΡΑΣ ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ – ΜΗΤΡΟΛΙΟΣ
11-12
15:00
ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ Πηλίου ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΜΑΚΡΗΣ – ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ
11-12
15:00
ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ – ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ Αιδηψού ΒΡΑΚΑΣ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ – ΓΑΒΑΘΟΓΛΟΥ
11-12
15:00
ΑΝΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ Μαντουδίου ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΣΑΚΑΡΑΚΗΣ
11-12
15:00
ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ – ΚΗΡΙΝΘΟΣ Αρτεμησίου ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΜΟΥΡΤΙΚΑΣ – ΖΕΙΜΠΕΚΗΣ
B Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 12η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ώρα
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
10-12
15:00
ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ – ΚΑΝΗΘΟΣ Πάρκο Λαού ΛΑΜΠΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ – ΓΑΒΑΘΟΓΛΟΥ
10-12
15:00
ΠΑΡΑΛΙΑ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ Βαθέος Αυλίδας ΣΠΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ
10-12
15:00
ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ – ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ Τσαλίκη-Παπίλα ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΟΥΡΤΙΚΑΣ – ΔΟΥΚΑΣ
10-12
15:00
ΑΝΑΓ. ΑΦΡΑΤΙΟΥ – ΕΡΜΗΛΙΟΣ Αφρατίου ΓΚΑΤΣΟΣ ΣΙΜΙΤΖΗΣ – ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ
10-12
15:00
ΜΙΑΟΥΛΗΣ Φ. – ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Φύλλων ΝΤΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ – ΜΑΚΡΗΣ
11-12
15:00
ΛΟΥΚΙΣΙΑ – ΠΟΛΙΤΙΚΑ Λουκισίων ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΦΕΡΓΑΔΗ – ΔΟΥΚΑΣ
11-12
15:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Χ. – ΑΝΑΓ. ΕΥΡΙΠΟΥ Πάρκο Λαού ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΡΙΟΝΑΣ – ΒΛΑΧΟΣ
B Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 12η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ώρα
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
10-12
15:00
ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ – ΤΡΑΧΗΛΙ Αγ. Λουκά ΚΟΥΚΟΥΡΑ ΠΕΡΟΥΛΙΑΣ – ΡΕΤΣΑΣ
10-12
15:00
ΖΑΡΑΚΕΣ – ΚΥΜΗ Ζαράκων ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΠΟΔΑΡΑΣ – ΚΥΡΙΑΚΗΣ
11-12
12:00
ΣΚΥΡΟΣ – ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ Σκύρου ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ – ΚΗΡΥΚΟΣ
11-12
15:00
ΚΑΡΥΣΤΟΣ – ΔΥΣΤΟΣ Καρύστου ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΣΟΦΙΟΥ – ΤΣΑΦΟΣ
11-12
15:00
ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ – ΜΑΡΜΑΡΙ Βρύσης ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΡΕΤΣΑΣ
11-12
15:00
ΚΟΣΚΙΝΑ – ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κοσκίνων ΣΠΑΝΟΣ ΠΕΡΟΥΛΙΑΣ – ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ
Γ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 10η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ώρα
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
11-12
11:30
ΕΛΛΗΝΙΚΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ Ελληνικών ΝΤΟΥΡΑΣ ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ – ΜΗΤΡΟΛΙΟΣ
11-12
11:30
ΑΝΑΓ. ΓΙΑΛΤΡΩΝ – ΑΓΙΟΣ Γιάλτρων ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΠΑΥΛΑΤΟΣ – ΝΤΟΒΟΛΗΣ
11-12
15:00
ΛΙΧΑΔΑ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΑΕΚ Ν. ΠΥΡΓΟΥ Αγ. Γεωργίου Λιχάδας ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΠΑΥΛΑΤΟΣ – ΝΤΟΒΟΛΗΣ
Γ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 10η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ώρα
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
10-12
15:00
ΑΙΑΣ Χ. – ΣΤΑΥΡΟΣ Ενωσιακό ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΓΡΗΣ – ΤΣΟΤΣΟΥ
11-12
11:00
ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ Ψ. Κοντοδεσποτίου ΜΑΚΡΗΣ ΚΑΡΒΕΛΑΣ – ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ
11-12
11:00
ΑΠΟΛΛΩΝ Χ. – ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ Πάρκο Λαού ΒΛΑΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΚΥΡΙΑΚΗΣ
11-12
11:30
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΡΤΑΚΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ Χ. Βατώντα ΚΟΥΚΟΥΡΑ ΜΠΟΥΓΑΣ – ΣΕΡΡΑΣ
11-12
11:30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΛΗΛΑΝΤΙΟ Δροσιάς ΡΟΥΜΠΗΣ ΤΣΟΤΣΟΥ – ΚΕΚΑΚΟΣ
11-12
11:30
ΠΙΣΣΩΝΑΣ – ΕΡΑΠΟΣ Πισσώνα ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΡΙΖΟΣ
Γ Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 10η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ώρα
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
10-12
15:00
ΑΝΑΓ. ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΟΥ Μονοδρίου ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ ΜΠΟΥΓΑΣ – ΚΑΝΤΑΡΗΣ
11-12
11:30
ΝΕΑ ΣΤΥΡΑ – ΚΡΙΕΖΑ Ζαράκων ΣΟΦΙΟΥ ΤΣΑΦΟΣ – ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΑΡΥΣΤΙΑ –  ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ