Οι ορισμοί των διαιτητών και το πρόγραμμα των αγώνων της Α´, της Β´ και της Γ´ κατηγορίας του Σαββατοκύριακου.

Α Ερασιτεχνική 14η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ώρα
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
17-12
15:00
ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ – ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Τριάδας ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ – ΣΠΑΝΟΣ
17-12
15:00
ΛΗΛΑΣ ΒΑΣ. – ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ Βασιλικού ΣΕΓΚΟΣ ΠΡΙΟΝΑΣ – ΠΑΠΠΑΣ
17-12
16:00
ΗΡΑΚΛΗΣ Ψ. – ΑΡΤΑΚΗ Ψαχνών ΛΑΜΠΡΟΥ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ
17-12
15:00
ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ – ΔΡΟΣΙΑ Γυμνού ΦΩΤΗΣ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ – ΣΑΚΑΡΑΚΗΣ
17-12
15:00
ΑΕΚ Χ. – ΜΑΚΡΥΚΑΠΑ Ενωσιακό ΝΤΟΥΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ – ΡΕΤΣΑΣ
18-12
15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ – ΑΥΛΩΝΑΡΙ Βατώντα ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΠΡΙΟΝΑΣ – ΡΟΥΜΠΗΣ
18-12
15:00
ΚΑΣΤΕΛΛΑ – ΑΠ. ΕΡΕΤΡΙΑΣ Καστέλλας ΠΟΓΚΑΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ – ΑΡΓΥΡΗΣ
ΑΥΛΙΔΑ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ  3-0 α.α.
B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 13η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ώρα
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
17-12
15:00
ΑΚΡ. ΚΕΧΡΙΩΝ – ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ Κεχριών ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΒΛΑΧΟΣ – ΝΤΟΒΟΛΗΣ
17-12
15:00
ΩΡΕΟΙ – ΑΝ. ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ Νέου Πύργου ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΟΦΙΟΥ – ΓΑΒΑΘΟΓΛΟΥ
17-12
15:00
ΑΙΔΗΨΟΣ – ΑΤΡ. ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ Αιδηψού ΓΚΑΤΣΟΣ ΖΕΙΜΠΕΚΗΣ – ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ
17-12
15:00
ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ Αρτεμησίου ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΠΑΥΛΑΤΟΣ – ΤΣΟΤΣΟΥ
18-12
15:00
ΑΡΗΣ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ Αγ. Άννας ΓΚΑΤΣΟΣ ΝΕΓΡΗΣ – ΜΟΥΡΤΙΚΑΣ
18-12
15:00
ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν. ΠΥΡΓΟΥ – ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ Νέου Πύργου ΒΡΑΚΑΣ ΔΑΛΛΑΣ – ΚΟΤΤΑΡΑ
18-12
15:00
ΚΗΡΙΝΘΟΣ – ΣΚΕΠΑΣΤΗ Κηρίνθου ΚΟΥΚΟΥΡΑ ΡΕΤΣΑΣ – ΧΑΣΑΝΔΡΑΣ
B Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 13η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ώρα
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
17-12
15:00
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΛΟΥΚΙΣΙΑ Πάρκο Λαού ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ ΚΟΥΚΟΥΡΑ – ΜΗΤΡΟΛΙΟΣ
17-12
15:00
ΕΡΜΗΛΙΟΣ – ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ Δροσιάς ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΑΛΛΑΣ – ΡΟΥΜΠΗΣ
18-12
15:00
ΠΟΛΙΤΙΚΑ – ΚΑΝΗΘΟΣ Πολιτικών ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ – ΤΣΑΛΛΑ
18-12
15:00
ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΠΑΡΑΛΙΑ Αγ. Νικολάου ΜΑΚΡΗΣ ΜΠΟΥΓΑΣ – ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ
18-12
15:00
ΑΝ. ΕΥΡΙΠΟΥ – ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ Πάρκο Λαού ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ – ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ
18-12
15:00
ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ – ΑΝ. ΑΦΡΑΤΙΟΥ Πάλιουρα ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ
18-12
15:00
ΜΙΑΟΥΛΗΣ Φ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Χ. Φύλλων ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ ΣΠΑΝΟΣ – ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ
B Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 13η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ώρα
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
17-12
13:00
ΜΑΡΜΑΡΙ – ΣΚΥΡΟΣ Καρύστου ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΝΤΑΡΗΣ – ΠΕΡΟΥΛΙΑΣ
17-12
15:00
ΔΥΣΤΟΣ – ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ Δύστου ΠΟΓΚΑΣ ΑΡΓΥΡΗΣ – ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ
18-12
15:00
ΤΡΑΧΗΛΙ – ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ Τραχηλίου ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΟΥΝΤΡΙΧΑΣ – ΠΟΔΑΡΑΣ
18-12
15:00
ΚΥΜΗ – ΚΑΡΥΣΤΟΣ Κύμης ΣΕΓΚΟΣ ΠΕΡΟΥΛΙΑΣ – ΝΙΚΟΛΑΟΥ
18-12
15:00
ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ Νεοχωρίου ΝΤΟΥΡΑΣ ΣΑΚΑΡΑΚΗΣ – ΚΗΡΥΚΟΣ
18-12
15:00
ΖΑΡΑΚΕΣ – ΚΟΣΚΙΝΑ Ζαράκων ΦΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ – ΤΣΑΦΟΣ
Γ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 11η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ώρα
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
17-12
15:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ – ΑΕΚ Ν. ΠΥΡΓΟΥ Λίμνης ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΣΑΝΔΡΑΣ – ΙΩΑΝΝΟΥ
18-12
11:30
ΑΓΙΟΣ – ΕΛΛΗΝΙΚΑ Αγίου ΒΡΑΚΑΣ ΔΑΛΛΑΣ – ΚΟΤΤΑΡΑ
18-12
15:00
ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ – ΛΙΧΑΔΑ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ Κερασιάς ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ – ΤΣΟΤΣΟΥ
Γ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 11η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ώρα
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
17-12
15:00
ΦΟΙΝΙΚΑΣ Ψ. – ΣΤΑΥΡΟΣ Μακρυκάπας ΚΟΤΤΑΡΑ ΜΠΟΥΓΑΣ – ΣΙΜΙΤΖΗΣ
18-12
11:00
ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ – ΑΙΑΣ Χ. Δροσιάς ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ ΣΕΡΡΑΣ – ΚΑΡΡΑΣ
18-12
11:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Χ. – ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙ Πάρκο Λαού ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΤΣΑΛΛΑ – ΓΑΒΑΘΟΓΛΟΥ
18-12
11:00
ΛΗΛΑΝΤΙΟ – ΑΠΟΛΛΩΝ Χ. Αγ. Νικολάου ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ ΜΑΚΡΗΣ – ΙΩΑΝΝΟΥ
18-12
11:00
ΕΡΑΠΟΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΡΤΑΚΗΣ Αλεξάνδρου ΜΟΥΡΤΙΚΑΣ ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ – ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
18-12
11:30
ΠΙΣΣΩΝΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΟΣΙΑΣ Πισσώνα ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΟΥΚΑΣ – ΝΤΟΒΟΛΗΣ
Γ Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 11η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ώρα
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
18-12
11:30
ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΚΡΙΕΖΑ Αυλωναρίου ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΚΕΚΑΚΟΣ
18-12
15:00
ΑΝΑΠΟΔΟΣ – ΝΕΑ ΣΤΥΡΑ Ενωσιακό ΒΛΑΧΟΣ ΜΠΑΚΑΤΣΕΛΟΣ – ΖΕΙΜΠΕΚΗΣ
ΑΡΗΣ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΟΥ – ΚΑΡΥΣΤΙΑ  3-0 α.α.