Οι ορισμοί των διαιτητών και το πρόγραμμα των αγώνων της Α´ και της Β´ κατηγορίας του Σαββατοκύριακου.

Α Ερασιτεχνική 3η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ώρα
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
14-10
16:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Χ. – ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Πάρκο Λαού ΓΚΑΤΣΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ – ΧΑΤΖΗΚΑΜΑΓΙΑΝΝΗΣ
14-10
16:00
ΑΡΤΑΚΗ – ΚΑΣΤΕΛΛΑ Αρτάκης ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ – ΚΟΥΚΟΥΡΑ
15-10
16:00
ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ Ενωσιακό ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ – ΜΑΚΡΗΣ
15-10
16:00
ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ Τριάδας ΒΡΑΚΑΣ ΡΟΥΜΠΗΣ – ΧΑΤΖΗΚΑΜΑΓΙΑΝΝΗΣ
15-10
16:00
ΜΑΚΡΥΚΑΠΑ – ΑΥΛΩΝΑΡΙ Μακρυκάπας ΠΟΓΚΑΣ ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ – ΙΩΑΝΝΟΥ
15-10
16:00
ΚΟΣΚΙΝΑ – ΑΕΚ Χ. Κοσκίνων ΦΩΤΗΣ ΔΑΛΛΑΣ – ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ
15-10
16:00
ΗΡΑΚΛΗΣ Ψ. – ΣΚΕΠΑΣΤΗ Ψαχνών ΛΑΜΠΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ – ΓΚΑΤΣΟΣ
15-10
15:30
ΑΙΔΗΨΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ Αιδηψού ΣΕΓΚΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ – ΠΑΠΠΑΣ
B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 3η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ώρα
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
14-10
16:00
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ – ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ Νέου Πύργου ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ. – ΜΟΥΡΤΙΚΑΣ
14-10
16:00
ΑΝΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ – ΚΗΡΙΝΘΟΣ Μαντουδίου ΠΟΓΚΑΣ ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ – ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ
14-10
16:00
ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ – ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ Βασιλικών ΣΕΓΚΟΣ ΧΑΣΑΝΔΡΑΣ – ΖΕΙΜΠΕΚΗΣ
15-10
16:00
ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν. ΠΥΡΓΟΥ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ Νέου Πύργου ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΠΑΥΛΑΤΟΣ – ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ
15-10
16:00
ΕΛΛΗΝΙΚΑ – ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ Βασιλικών ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ ΡΕΤΣΑΣ – ΝΤΟΒΟΛΗΣ
15-10
16:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ Ιστιαίας ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΤΣΟΤΣΟΥ – ΚΑΡΡΑΣ
15-10
16:00
ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ – ΩΡΕΟΙ Πηλίου ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΟΥΡΤΙΚΑΣ – ΣΕΡΡΑΣ
B Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 3η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ώρα
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
14-10
16:00
ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΔΡΟΣΙΑ Αγ. Νικολάου ΝΤΟΥΡΑΣ ΤΣΑΛΛΑ – ΜΟΥΝΤΡΙΧΑΣ
14-10
16:00
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΠΑΡΑΛΙΑ Τσαλίκη-Παπίλα ΒΛΑΧΟΣ ΠΑΠΠΑΣ – ΚΕΚΑΚΟΣ
14-10
16:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ Βαθέος Αυλίδας ΒΡΑΚΑΣ ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ – ΝΕΓΡΗΣ
15-10
16:00
ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ Καλοχωρίου/Παντειχίου ΣΟΦΙΟΥ ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ – ΑΝΤΩΝΙΟΥ
15-10
16:00
ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ Χ. Πάλιουρα ΝΤΟΥΡΑΣ ΚΟΤΤΑΡΑ – ΔΟΥΚΑΣ
15-10
16:00
ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ – ΚΑΝΗΘΟΣ Πάρκο Λαού ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ – ΜΠΑΚΑΤΣΕΛΟΣ
15-10
16:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΥΡΙΠΟΥ – ΛΟΥΚΙΣΙΑ Βαθέος Αυλίδας ΚΟΥΚΟΥΡΑ ΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ. – ΒΛΑΧΟΣ
B Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 3η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ώρα
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
14-10
16:00
ΖΑΡΑΚΕΣ – ΔΥΣΤΟΣ Ζαράκων ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΑΛΛΑΣ – ΚΗΡΥΚΟΣ
14-10
16:00
ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ – ΑΡΗΣ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΟΥ Φύλλων ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ – ΜΑΚΡΗΣ
15-10
16:00
ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ – ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ Αγ. Λουκά ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΚΑΡΒΕΛΑΣ – ΠΕΡΟΥΛΙΑΣ
15-10
16:00
ΚΑΡΥΣΤΟΣ – ΤΡΑΧΗΛΙ Ζαράκων ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΑΝΤΑΡΗΣ – ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ
15-10
16:00
ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ – ΜΑΡΜΑΡΙ Βρύσης ΣΠΑΝΟΣ ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ – ΠΟΔΑΡΑΣ
15-10
16:30
ΕΡΜΗΛΙΟΣ – ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Δροσιάς ΜΗΤΡΟΛΙΟΣ ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ – ΖΕΙΜΠΕΚΗΣ
Γ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 1η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ώρα
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
15-10
11:30
ΑΓΙΟΣ – ΑΝΑΓ. ΓΙΑΛΤΡΩΝ Αγίου ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ – ΠΑΥΛΑΤΟΣ
15-10
11:30
ΑΕΚ ΝΕΟΥ ΠΥΡΓΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ Νέου Πύργου ΡΕΤΣΑΣ ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ – ΝΤΟΒΟΛΗΣ
15-10
13:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΣΠΑΘΑΡΙΟΥ/ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΛΙΧΑΔΑ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ Σπαθαρίου ΜΟΥΡΤΙΚΑΣ ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ – ΣΕΡΡΑΣ
Γ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 1η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ώρα
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
14-10
16:00
ΣΤΑΥΡΟΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΡΤΑΚΗΣ Σταυρού ΙΩΑΝΝΟΥ ΡΟΥΜΠΗΣ – ΣΙΜΙΤΖΗΣ
15-10
12:00
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ – ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙ Μακρυκάπας ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ – ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΟΦ.
15-10
12:00
ΠΟΛΙΤΙΚΑ – ΕΡΑΠΟΣ Πολιτικών ΚΟΤΤΑΡΑ ΝΤΟΥΡΑΣ – ΔΟΥΚΑΣ
15-10
13:00
ΛΗΛΑΝΤΙΟ – ΠΙΣΣΩΝΑΣ Φύλλων ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ ΝΕΓΡΗΣ – ΧΑΣΑΝΔΡΑΣ
Γ Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 1η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ώρα
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
15-10
11:30
ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΕΤΡΙΩΝ Αυλωναρίου ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ – ΠΕΡΟΥΛΙΑΣ
15-10
13:30
ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ – ΑΝΑΓ. ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ Δροσιάς ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ ΜΗΤΡΟΛΙΟΣ – ΖΕΙΜΠΕΚΗΣ
15-10
11:30
ΚΡΙΕΖΑ – ΝΕΑ ΣΤΥΡΑ Κριεζών ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΣΠΑΝΟΣ – ΠΟΔΑΡΑΣ