Οι ορισμοί των διαιτητών και το πρόγραμμα των αγώνων του Σαββατοκύριακου.

Α Ερασιτεχνική 4η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ώρα
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
21-10
16:00
ΣΚΕΠΑΣΤΗ – ΚΑΣΤΕΛΛΑ Σκεπαστής ΒΡΑΚΑΣ ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ – ΡΟΥΜΠΗΣ
21-10
16:00
ΒΑΤΩΝΤΑΣ – ΜΑΚΡΥΚΑΠΑ Βατώντα ΣΕΓΚΟΣ ΧΑΤΖΗΚΑΜΑΓΙΑΝΝΗΣ – ΔΑΛΛΑΣ
21-10
16:00
ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ – ΚΟΣΚΙΝΑ Γυμνού ΛΑΜΠΡΟΥ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ – ΑΡΓΥΡΗΣ
21-10
16:00
ΑΕΚ Χ. – ΗΡΑΚΛΗΣ Ψ. Πάρκο Λαού ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ ΣΠΑΝΟΣ – ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ
22-10
16:00
ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ – ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ Τριάδας ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΠΑΠΠΑΣ – ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ
22-10
16:00
ΕΡΕΤΡΙΑ – ΑΡΤΑΚΗ Ερέτριας ΦΩΤΗΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ – ΣΠΑΝΟΣ
22-10
16:00
ΑΥΛΩΝΑΡΙ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Χ. Αυλωναρίου ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΔΑΛΛΑΣ – ΜΑΚΡΗΣ
22-10
15:00
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ – ΑΙΔΗΨΟΣ Νέας Λαμψάκου ΚΟΥΚΟΥΡΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ – ΡΕΤΣΑΣ
B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 4η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ώρα
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
21-10
16:00
ΜΑΝΤΟΥΔΙ – ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ Μαντουδίου ΦΩΤΗΣ ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ – ΑΝΤΩΝΙΟΥ
21-10
16:00
ΒΑΣΙΛΙΚΑ – ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ Βασιλικών ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ – ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ
22-10
16:00
ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ – ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν. ΠΥΡΓΟΥ Αιδηψού ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΧΑΣΑΝΔΡΑΣ – ΙΩΑΝΝΟΥ
22-10
16:00
ΚΗΡΙΝΘΟΣ – ΕΛΛΗΝΙΚΑ Κηρίνθου ΣΟΦΙΟΥ ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ – ΔΟΥΚΑΣ
22-10
16:00
ΚΕΧΡΙΕΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ Κεχριών ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ ΚΑΡΒΕΛΑΣ – ΑΝΤΩΝΙΟΥ
22-10
16:00
ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ – ΠΗΛΙ Ιστιαίας ΠΟΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ. – ΚΕΚΑΚΟΣ
22-10
16:00
ΩΡΕΟΙ – ΠΡΟΚΟΠΙ Νέου Πύργου ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΝΤΟΒΟΛΗΣ
B Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 4η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ώρα
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
21-10
16:00
ΔΡΟΣΙΑ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ Δροσιάς ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΚΟΤΤΑΡΑ – ΝΕΓΡΗΣ
21-10
16:00
ΠΑΡΑΛΙΑ – ΑΝΑΓ. ΕΥΡΙΠΟΥ Βαθέος Αυλίδας ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΜΑΚΡΗΣ – ΜΗΤΡΟΛΙΟΣ
21-10
16:00
ΑΝΑΓ. ΑΦΡΑΤΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ Χ. Αφρατίου ΓΚΑΤΣΟΣ ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ – ΣΕΡΡΑΣ
21-10
16:00
ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ Χ. Τσαλίκη-Παπίλα ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΠΑΠΠΑΣ – ΣΙΜΙΤΖΗΣ
22-10
16:00
ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ – ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ Πάρκο Λαού ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ – ΧΑΤΖΗΚΑΜΑΓΙΑΝΝΗΣ
22-10
16:00
ΚΑΝΗΘΟΣ – ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ Βαθέος Αυλίδας ΝΤΟΥΡΑΣ ΤΣΟΤΣΟΥ – ΜΟΥΡΤΙΚΑΣ
22-10
16:00
ΛΟΥΚΙΣΙΑ – ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Λουκισίων ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΤΡΟΛΙΟΣ – ΤΣΑΛΛΑ
B Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 4η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ώρα
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
21-10
13:00
ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ – ΣΚΥΡΟΣ Αμαρύνθου ΝΤΟΥΡΑΣ ΧΑΣΑΝΔΡΑΣ – ΠΟΔΑΡΑΣ
21-10
16:00
ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ – ΖΑΡΑΚΕΣ Αγ. Λουκά ΠΟΓΚΑΣ ΚΑΝΤΑΡΗΣ – ΜΟΥΝΤΡΙΧΑΣ
21-10
16:00
ΤΡΑΧΗΛΙ – ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ Τραχηλίου ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ. – ΚΑΡΡΑΣ
22-10
16:00
ΔΥΣΤΟΣ – ΚΑΡΥΣΤΟΣ Δύστου ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ – ΜΟΥΝΤΡΙΧΑΣ
22-10
16:00
ΑΡΗΣ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΟΥ – ΕΡΜΗΛΙΟΣ Αγ. Ιωάννη ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΚΗΡΥΚΟΣ – ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
22-10
16:00
ΜΑΡΜΑΡΙ – ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Ζαράκων ΡΟΥΜΠΗΣ ΠΕΡΟΥΛΙΑΣ – ΝΕΓΡΗΣ
Γ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 2η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ώρα
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
22-10
11:30
ΑΡΗΣ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΣΠΑΘΑΡΙΟΥ-ΚΑΛΥΒΙΩΝ Αγ. Άννας ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ – ΑΝΤΩΝΙΟΥ
22-10
11:30
ΛΙΧΑΔΑ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΑΓΙΟΣ Αγ. Γεωργίου Λιχάδας ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ ΣΟΦΙΟΥ – ΔΟΥΚΑΣ
22-10
11:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ – ΑΝΑΓ. ΓΙΑΛΤΡΩΝ Λίμνης ΙΩΑΝΝΟΥ ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ – ΧΑΣΑΝΔΡΑΣ
Γ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 2η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ώρα
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
22-10
12:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΡΤΑΚΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ Ψ. Βατώντα ΚΟΤΤΑΡΑ ΜΠΑΚΑΤΣΕΛΟΣ – ΓΑΤΟΣ
22-10
12:00
ΑΝΑΠΟΔΟΣ – ΣΤΑΥΡΟΣ Βαθέος Αυλίδας ΜΟΥΡΤΙΚΑΣ ΝΤΟΥΡΑΣ – ΤΣΟΤΣΟΥ
22-10
12:00
ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙ – ΛΗΛΑΝΤΙΟ Καστέλλας ΣΕΓΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ – ΣΕΡΡΑΣ
22-10
16:00
ΕΡΑΠΟΣ – ΠΙΣΣΩΝΑΣ Αφρατίου ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ ΜΠΑΚΑΤΣΕΛΟΣ – ΚΑΡΡΑΣ
Γ Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 2η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ώρα
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
21-10
16:00
ΑΛΑΤΣΑΤΑ – ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ Αλεξάνδρου ΡΕΤΣΑΣ ΚΟΥΚΟΥΡΑ – ΚΥΡΙΑΚΗΣ
22-10
12:00
ΑΙΓΕΑΣ ΠΕΤΡΙΩΝ – ΝΕΑ ΣΤΥΡΑ Κριεζών ΚΗΡΥΚΟΣ ΣΙΜΙΤΖΗΣ – ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
22-10
16:00
ΑΝΑΓ. ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ – ΚΡΙΕΖΑ Μονοδρίου ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ – ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΟΦ.