Οι ορισμοί των διαιτητών και το πρόγραμμα των αγώνων του Σαββατοκύριακου.

Α Ερασιτεχνική 5η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ώρα
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
28-10
16:00
ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ – ΜΑΚΡΥΚΑΠΑ Βασιλικού ΝΤΟΥΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ – ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ
28-10
16:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Χ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ Πάρκο Λαού ΦΩΤΗΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ – ΠΑΠΠΑΣ
28-10
16:00
ΗΡΑΚΛΗΣ Ψ. – ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ Ψαχνών ΠΟΓΚΑΣ ΔΕΛΧΑΣ – ΡΟΥΜΠΗΣ
28-10
16:00
ΚΑΣΤΕΛΛΑ – ΑΕΚ Χ. Καστέλλας ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ – ΚΟΤΤΑΡΑ
28-10
16:00
ΑΡΤΑΚΗ – ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Αρτάκης ΒΡΑΚΑΣ ΠΡΙΟΝΑΣ – ΔΑΛΛΑΣ
29-10
15:00
ΚΟΣΚΙΝΑ – ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ Κοσκίνων ΒΡΑΚΑΣ ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ – ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ
29-10
15:00
ΑΙΔΗΨΟΣ – ΑΥΛΩΝΑΡΙ Αιδηψού ΓΚΑΤΣΟΣ ΣΠΑΝΟΣ – ΙΩΑΝΝΟΥ
29-10
15:00
ΣΚΕΠΑΣΤΗ – ΕΡΕΤΡΙΑ Σκεπαστής ΛΑΜΠΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ – ΔΕΛΧΑΣ
B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 5η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ώρα
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
28-10
16:00
ΕΛΛΗΝΙΚΑ – ΑΝΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ Βασιλικών ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΙΩΑΝΝΟΥ
28-10
16:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ – ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ Ιστιαίας ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ – ΜΟΥΡΤΙΚΑΣ
28-10
16:00
ΩΡΕΟΙ – ΒΑΣΙΛΙΚΑ Νέου Πύργου ΚΟΥΚΟΥΡΑ ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ – ΠΑΥΛΑΤΟΣ
29-10
15:00
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ – ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν. ΠΥΡΓΟΥ Νέου Πύργου ΒΛΑΧΟΣ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ – ΚΕΚΑΚΟΣ
29-10
15:00
ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ – ΚΗΡΙΝΘΟΣ Πηλίου ΡΟΥΜΠΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ Γ. – ΚΑΡΡΑΣ
29-10
15:00
ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ – ΚΕΧΡΙΕΣ Βασιλικών ΚΟΥΚΟΥΡΑ ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ – ΧΑΣΑΝΔΡΑΣ
29-10
15:00
ΠΡΟΚΟΠΙ – ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ Προκοπίου Νέο ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ ΡΕΤΣΑΣ – ΜΠΟΥΓΑΣ
B Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 5η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ώρα
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
28-10
16:00
ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ Αγ. Νικολάου ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ – ΜΟΥΝΤΡΙΧΑΣ
28-10
16:00
ΑΠΟΛΛΩΝ Χ. – ΚΑΝΗΘΟΣ Βαθέος Αυλίδας ΣΠΑΝΟΣ ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ – ΑΡΓΥΡΗΣ
28-10
16:00
ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ – ΛΟΥΚΙΣΙΑ Τσαλίκη-Παπίλα ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ ΚΑΡΒΕΛΑΣ – ΜΑΚΡΗΣ
29-10
15:00
ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ Καλοχωρίου/Παντειχίου ΦΩΤΗΣ ΠΡΙΟΝΑΣ – ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ
29-10
15:00
ΑΝΑΓ. ΕΥΡΙΠΟΥ – ΔΡΟΣΙΑ Βαθέος Αυλίδας ΠΟΓΚΑΣ ΧΑΤΖΗΚΑΜΑΓΙΑΝΝΗΣ – ΤΣΟΤΣΟΥ
29-10
15:00
ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ – ΠΑΡΑΛΙΑ Πάλιουρα ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ
29-10
15:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Χ. – ΑΝΑΓ. ΑΦΡΑΤΙΟΥ Πάρκο Λαού ΝΤΟΥΡΑΣ ΚΑΝΤΑΡΗΣ – ΔΟΥΚΑΣ
B Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 5η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ώρα
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
29-10
15:00
ΜΑΡΜΑΡΙ – ΑΡΗΣ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΟΥ Καρύστου ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ. – ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ
29-10
12:00
ΣΚΥΡΟΣ – ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ Σκύρου ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΠΑΣΧΩΝΗΣ – ΑΚΡΙΩΤΗΣ
29-10
15:00
ΖΑΡΑΚΕΣ – ΚΑΡΥΣΤΟΣ Ζαράκων ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ – ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ
29-10
15:00
ΜΙΑΟΥΛΗΣ Φ. – ΔΥΣΤΟΣ Φύλλων ΜΗΤΡΟΛΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ – ΔΑΛΛΑΣ
29-10
15:00
ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ – ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ Βρύσης ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΚΟΤΤΑΡΑ – ΜΟΥΝΤΡΙΧΑΣ
29-10
15:00
ΕΡΜΗΛΙΟΣ – ΤΡΑΧΗΛΙ Δροσιάς ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΜΑΚΡΗΣ – ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.
Γ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 3η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ώρα
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
28-10
16:00
ΣΠΑΘΑΡΙ/ΚΑΛΥΒΙΑ – ΑΓΙΟΣ Σπαθαρίου ΜΗΤΡΟΛΙΟΣ ΣΕΡΡΑΣ – ΚΑΡΡΑΣ
29-10
11:15
ΑΕΚ Ν. ΠΥΡΓΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ Νέου Πύργου ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΒΛΑΧΟΣ – ΚΕΚΑΚΟΣ
29-10
11:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ – ΛΙΧΑΔΑ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ Λίμνης ΡΕΤΣΑΣ ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ – ΜΠΟΥΓΑΣ
Γ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 3η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ώρα
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
28-10
16:00
ΣΤΑΥΡΟΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ Ψ. Σταυρού ΡΕΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ. – ΧΑΣΑΝΔΡΑΣ
28-10
16:00
ΛΗΛΑΝΤΙΟ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΡΤΑΚΗΣ Φύλλων ΚΑΝΤΑΡΗΣ ΒΛΑΧΟΣ – ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ
29-10
11:30
ΠΟΛΙΤΙΚΑ – ΑΝΑΠΟΔΟΣ Πολιτικών ΜΑΚΡΗΣ ΚΑΡΒΕΛΑΣ – ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.
29-10
11:30
ΕΡΑΠΟΣ – ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙ Αφρατίου ΜΟΥΡΤΙΚΑΣ ΜΗΤΡΟΛΙΟΣ – ΤΣΟΤΣΟΥ
Γ Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 3η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ώρα
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
29-10
11:30
ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ – ΚΡΙΕΖΑ Δροσιάς ΚΑΝΤΑΡΗΣ ΝΤΟΥΡΑΣ – ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ
29-10
11:30
ΑΙΓΕΑΣ ΠΕΤΡΙΩΝ – ΑΝΑΓ. ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ Κριεζών ΚΟΤΤΑΡΑ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ – ΜΟΥΝΤΡΙΧΑΣ
29-10
15:00
ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΑΛΑΤΣΑΤΑ Αυλωναρίου ΚΗΡΥΚΟΣ ΝΤΟΒΟΛΗΣ – ΣΕΡΡΑΣ