Οι ορισμοί των διαιτητών και το πρόγραμμα των αγώνων του Σαββατοκύριακου.

Α Ερασιτεχνική 6η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ώρα
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
04-11
15:00
ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ψ. Τριάδας ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ – ΔΑΛΛΑΣ
04-11
15:00
ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ – ΚΑΣΤΕΛΛΑ Γυμνού ΦΩΤΗΣ ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ – ΧΑΣΑΝΔΡΑΣ
04-11
15:00
ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΕΡΕΤΡΙΑ Πάρκο Λαού ΓΚΑΤΣΟΣ ΠΡΙΟΝΑΣ – ΑΝΤΩΝΙΟΥ
05-11
15:00
ΚΟΣΚΙΝΑ – ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ Κριεζών ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ ΓΚΑΤΣΟΣ – ΙΩΑΝΝΟΥ
05-11
15:00
ΜΑΚΡΥΚΑΠΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Χ. Μακρυκάπας ΣΕΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ – ΜΗΤΡΟΛΙΟΣ
05-11
15:00
ΒΑΤΩΝΤΑΣ – ΑΙΔΗΨΟΣ Βατώντα ΒΡΑΚΑΣ ΠΡΙΟΝΑΣ – ΚΟΥΚΟΥΡΑ
05-11
15:00
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ – ΣΚΕΠΑΣΤΗ Νέας Λαμψάκου ΝΤΟΥΡΑΣ ΜΟΥΝΤΡΙΧΑΣ – ΚΗΡΥΚΟΣ
05-11
15:15
ΑΥΛΩΝΑΡΙ – ΑΡΤΑΚΗ Αυλωναρίου ΛΑΜΠΡΟΥ ΑΡΓΥΡΗΣ – ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ
B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 6η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ώρα
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
04-11
15:00
ΕΛΛΗΝΙΚΑ – ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ Βασιλικών ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ – ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
04-11
15:00
ΜΑΝΤΟΥΔΙ – ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ Μαντουδίου ΒΡΑΚΑΣ ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ – ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ
04-11
15:00
ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ – ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ Αιδηψού ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ ΣΠΑΝΟΣ – ΑΝΤΩΝΙΟΥ
04-11
15:00
ΚΕΧΡΙΕΣ – ΩΡΕΟΙ Κεχριών ΣΕΓΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ. – ΡΕΤΣΑΣ
05-11
15:00
ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν. ΠΥΡΓΟΥ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ Νέου Πύργου ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΜΑΚΡΗΣ – ΑΝΤΩΝΙΟΥ
05-11
15:00
ΚΗΡΙΝΘΟΣ – ΠΡΟΚΟΠΙ Κηρίνθου ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ – ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
05-11
15:00
ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ – ΒΑΣΙΛΙΚΑ Ιστιαίας ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΒΛΑΧΟΣ – ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ
B Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 6η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ώρα
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
04-11
15:00
ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ – ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ Καλοχωρίου/Παντειχίου ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΒΛΑΧΟΣ – ΜΑΚΡΗΣ
04-11
15:00
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΑΝΑΓ. ΕΥΡΙΠΟΥ Τσαλίκη-Παπίλα ΚΟΥΚΟΥΡΑ ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ – ΜΗΤΡΟΛΙΟΣ
04-11
15:00
ΠΑΡΑΛΙΑ – ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ Βαθέος Αυλίδας ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ – ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ
05-11
15:00
ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ Χ. Πάρκο Λαού ΠΟΓΚΑΣ ΠΑΠΠΑΣ – ΜΟΥΡΤΙΚΑΣ
05-11
15:00
ΔΡΟΣΙΑ – ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Δροσιάς ΦΩΤΗΣ ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ – ΧΑΣΑΝΔΡΑΣ
05-11
15:15
ΚΑΝΗΘΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ Χ. Βαθέος Αυλίδας ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΜΠΑΚΑΤΣΕΛΟΣ – ΚΑΡΡΑΣ
05-11
15:00
ΑΦΡΑΤΙ – ΛΟΥΚΙΣΙΑ Αφρατίου ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΝΕΓΡΗΣ – ΤΣΟΤΣΟΥ
B Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 6η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ώρα
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
04-11
15:00
ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ – ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ Αγ. Λουκά ΝΤΟΥΡΑΣ ΚΑΝΤΑΡΗΣ – ΤΣΟΤΣΟΥ
05-11
12:00
ΣΚΥΡΟΣ – ΖΑΡΑΚΕΣ Σκύρου ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΧΑΤΖΗΚΑΜΑΓΙΑΝΝΗΣ – ΔΕΛΧΑΣ
05-11
15:00
ΚΑΡΥΣΤΟΣ – ΜΙΑΟΥΛΗΣ Φ. Καρύστου ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΔΟΥΚΑΣ
05-11
15:00
ΔΥΣΤΟΣ – ΕΡΜΗΛΙΟΣ Δύστου ΣΠΑΝΟΣ ΡΕΤΣΑΣ – ΝΤΟΒΟΛΗΣ
05-11
15:00
ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ – ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Αμαρύνθου ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ. – ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.
05-11
15:15
ΤΡΑΧΗΛΙ – ΜΑΡΜΑΡΙ Τραχηλίου ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ ΚΑΡΒΕΛΑΣ – ΣΕΡΡΑΣ
Γ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 4η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ώρα
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
05-11
11:30
ΑΕΚ Ν. ΠΥΡΓΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΣΠΑΘΑΡΙΟΥ/ΚΑΛΥΒΙΩΝ Νέου Πύργου ΜΑΚΡΗΣ ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ – ΑΝΤΩΝΙΟΥ
05-11
11:30
ΑΓΙΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ Αγίου ΒΛΑΧΟΣ ΣΙΜΙΤΖΗΣ – ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ
Γ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 4η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ώρα
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
04-11
15:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΡΤΑΚΗΣ – ΕΡΑΠΟΣ Βατώντα ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΙΜΙΤΖΗΣ – ΚΑΡΒΕΛΑΣ
04-11
15:00
ΠΟΛΙΤΙΚΑ – ΣΤΑΥΡΟΣ Πολιτικών ΡΟΥΜΠΗΣ ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ – ΚΑΡΡΑΣ
05-11
11:30
ΦΟΙΝΙΚΑΣ Ψ. – ΛΗΛΑΝΤΙΟ Μακρυκάπας ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΠΑΠΠΑΣ – ΜΟΥΡΤΙΚΑΣ
05-11
12:00
ΑΝΑΠΟΔΟΣ – ΠΙΣΣΩΝΑΣ Βαθέος Αυλίδας ΚΗΡΥΚΟΣ ΝΤΟΥΡΑΣ – ΜΟΥΝΤΡΙΧΑΣ
Γ Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 4η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ώρα
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
05-11
11:30
ΚΡΙΕΖΑ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΕΤΡΙΩΝ Κριεζών ΡΕΤΣΑΣ ΣΠΑΝΟΣ – ΝΤΟΒΟΛΗΣ
05-11
11:45
ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ Αυλωναρίου ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ – ΣΕΡΡΑΣ
05-11
15:00
ΑΛΑΤΣΑΤΑ – ΝΕΑ ΣΤΥΡΑ Αλεξάνδρου ΚΑΝΤΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ – ΚΕΚΑΚΟΣ