Οι ορισμοί των διαιτητών και το πρόγραμμα των αγώνων του Σαββατοκύριακου.

Α Ερασιτεχνική 7η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ώρα
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
11-11
15:00
ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Χ. Βασιλικού ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΠΡΙΟΝΑΣ – ΚΟΥΚΟΥΡΑ
11-11
15:00
ΚΑΣΤΕΛΛΑ – ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ Καστέλλας ΛΑΜΠΡΟΥ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ – ΑΡΓΥΡΗΣ
11-11
15:00
ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Πάρκο Λαού ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ – ΠΑΠΠΑΣ
12-11
15:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ – ΚΟΣΚΙΝΑ Ψαχνών ΦΩΤΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ – ΠΑΠΠΑΣ
12-11
15:00
ΑΙΔΗΨΟΣ – ΜΑΚΡΥΚΑΠΑ Αιδηψού ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ – ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ
12-11
15:00
ΑΡΤΑΚΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ Αρτάκης ΣΕΓΚΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ – ΚΟΤΤΑΡΑ
12-11
15:00
ΕΡΕΤΡΙΑ – ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ Ερέτριας ΒΡΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ – ΙΩΑΝΝΟΥ
12-11
15:00
ΣΚΕΠΑΣΤΗ – ΑΥΛΩΝΑΡΙ Σκεπαστής ΚΟΥΚΟΥΡΑ ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ – ΔΟΥΚΑΣ
B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 7η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ώρα
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
11-11
15:00
ΠΡΟΚΟΠΙ – ΜΑΝΤΟΥΔΙ Προκοπίου Νέο ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΡΟΥΜΠΗΣ – ΣΠΑΝΟΣ
11-11
15:00
ΩΡΕΟΙ – ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ Νέου Πύργου ΒΡΑΚΑΣ ΚΟΤΤΑΡΑ – ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ
11-11
15:00
ΒΑΣΙΛΙΚΑ – ΚΗΡΙΝΘΟΣ Βασιλικών ΦΩΤΗΣ ΔΑΛΛΑΣ – ΡΕΤΣΑΣ
12-11
15:00
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ Νέου Πύργου ΡΟΥΜΠΗΣ ΤΣΟΤΣΟΥ – ΑΝΤΩΝΙΟΥ
12-11
15:00
ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ – ΕΛΛΗΝΙΚΑ Πηλίου ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΤΣΑΛΛΑ – ΣΕΡΡΑΣ
12-11
15:00
ΓΟΥΒΕΣ – ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν. ΠΥΡΓΟΥ Γουβών ΣΟΦΙΟΥ ΔΑΛΛΑΣ – ΡΕΤΣΑΣ
12-11
15:00
ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ – ΚΕΧΡΙΕΣ Ιστιαίας ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΠΑΥΛΑΤΟΣ – ΚΑΡΡΑΣ
B Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 7η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ώρα
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
11-11
15:00
ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΑΝΑΓ. ΕΥΡΙΠΟΥ Αγ. Νικολάου ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ – ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ
11-11
15:00
ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ – ΔΡΟΣΙΑ Τσαλίκη-Παπίλα ΝΤΟΥΡΑΣ ΚΑΡΒΕΛΑΣ – ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ
11-11
15:00
ΑΦΡΑΤΙ – ΠΑΡΑΛΙΑ Αφρατίου ΓΚΑΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ. – ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
12-11
15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ Χ. – ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ Βαθέος Αυλίδας ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ ΠΡΙΟΝΑΣ – ΝΕΓΡΗΣ
12-11
15:00
ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ Πάλιουρα ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ – ΝΤΟΒΟΛΗΣ
12-11
15:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Χ. – ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ Πάρκο Λαού ΝΤΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ. – ΚΗΡΥΚΟΣ
12-11
15:00
ΛΟΥΚΙΣΙΑ – ΚΑΝΗΘΟΣ Λουκισίων ΜΗΤΡΟΛΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ – ΜΑΚΡΗΣ
B Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 7η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ώρα
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
11-11
13:00
ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ – ΣΚΥΡΟΣ Βρύσης ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΝΕΓΡΗΣ – ΚΥΡΙΑΚΗΣ
11-11
15:00
ΖΑΡΑΚΕΣ – ΜΙΑΟΥΛΗΣ Φ. Ζαράκων ΣΕΓΚΟΣ ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ – ΚΗΡΥΚΟΣ
11-11
15:00
ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ Νεοχωρίου ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ ΜΑΚΡΗΣ – ΜΟΥΡΤΙΚΑΣ
11-11
15:00
ΑΡΗΣ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΟΥ – ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ Αγ. Ιωάννη ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΙΜΙΤΖΗΣ – ΧΑΣΑΝΔΡΑΣ
12-11
15:00
ΕΡΜΗΛΙΟΣ – ΚΑΡΥΣΤΟΣ Δροσιάς ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ – ΜΠΑΚΑΤΣΕΛΟΣ
12-11
15:00
ΜΑΡΜΑΡΙ – ΔΥΣΤΟΣ Καρύστου ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΠΕΡΟΥΛΙΑΣ – ΚΕΚΑΚΟΣ
Γ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 5η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ώρα
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
11-11
15:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΣΠΑΘΑΡΙΟΥ/ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ Σπαθαρίου ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ ΔΟΥΚΑΣ – ΚΕΚΑΚΟΣ
11-11
15:00
ΛΙΧΑΔΑ – ΑΡΗΣ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ Αγ. Γεωργίου Λιχάδας ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ. – ΑΝΤΩΝΙΟΥ
12-11
11:00
ΓΙΑΛΤΡΑ – ΑΕΚ Ν. ΠΥΡΓΟΥ Γιάλτρων ΡΕΤΣΑΣ ΔΑΛΛΑΣ – ΣΟΦΙΟΥ
Γ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 5η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ώρα
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
12-11
11:30
ΣΤΑΥΡΟΣ – ΛΗΛΑΝΤΙΟ Σταυρού ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ – ΝΤΟΒΟΛΗΣ
12-11
11:30
ΕΡΑΠΟΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ Ψ. Αφρατίου ΚΗΡΥΚΟΣ ΝΤΟΥΡΑΣ – ΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ.
12-11
11:30
ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙ – ΑΝΑΠΟΔΟΣ Καστέλλας ΚΑΝΤΑΡΗΣ ΣΠΑΝΟΣ – ΧΑΣΑΝΔΡΑΣ
12-11
15:00
ΠΙΣΣΩΝΑΣ – ΠΟΛΙΤΙΚΑ Πισσώνα ΣΠΑΝΟΣ ΚΑΝΤΑΡΗΣ – ΧΑΣΑΝΔΡΑΣ
Γ Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 5η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ώρα
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
11-11
15:00
ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΕΤΡΙΩΝ Δροσιάς ΙΩΑΝΝΟΥ ΤΣΟΤΣΟΥ – ΚΑΡΡΑΣ
12-11
11:30
ΝΕΑ ΣΤΥΡΑ – ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ Ζαράκων ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΒΛΑΧΟΣ – ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ
12-11
15:00
ΑΝΑΓ. ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ – ΑΛΑΤΣΑΤΑ Μονοδρίου ΒΛΑΧΟΣ ΣΙΜΙΤΖΗΣ – ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ