Οι ορισμοί των διαιτητών και το πρόγραμμα των αγώνων του Σαββατοκύριακου.

Α Ερασιτεχνική 8η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ώρα
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
18-11
15:00
ΜΑΚΡΥΚΑΠΑ – ΑΡΤΑΚΗ Μακρυκάπας ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ – ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ
18-11
15:00
ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ – ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Γυμνού ΚΟΥΚΟΥΡΑ ΔΑΛΛΑΣ – ΡΕΤΣΑΣ
19-11
15:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Χ. – ΑΙΔΗΨΟΣ Πάρκο Λαού ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΟΦΙΟΥ – ΚΑΡΒΕΛΑΣ
19-11
15:00
ΚΟΣΚΙΝΑ – ΚΑΣΤΕΛΛΑ Κριεζών ΣΕΓΚΟΣ ΔΑΛΛΑΣ – ΜΗΤΡΟΛΙΟΣ
19-11
15:00
ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ – ΕΡΕΤΡΙΑ Τριάδας ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΠΑΠΠΑΣ – ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ
19-11
15:00
ΒΑΤΩΝΤΑΣ – ΣΚΕΠΑΣΤΗ Βατώντα ΒΡΑΚΑΣ ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ – ΡΕΤΣΑΣ
19-11
15:15
ΑΥΛΩΝΑΡΙ – ΑΕΚ Χ. Αυλωναρίου ΠΟΓΚΑΣ ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ – ΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ.
19-11
18:00
ΗΡΑΚΛΗΣ Ψ. – ΛΗΛΑΣ ΒΑΣ. Ψαχνών ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ – ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ
B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 8η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ώρα
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
18-11
15:00
ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ – ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ Πηλίου ΣΕΓΚΟΣ ΠΑΠΠΑΣ – ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ
18-11
15:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ –  ΓΟΥΒΕΣ Ιστιαίας ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ – ΔΟΥΚΑΣ
18-11
15:00
ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν. ΠΥΡΓΟΥ – ΩΡΕΟΙ Νέου Πύργου ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΝΕΓΡΗΣ – ΚΥΡΙΑΚΗΣ
18-11
15:00
ΜΑΝΤΟΥΔΙ – ΒΑΣΙΛΙΚΑ Μαντουδίου ΠΟΓΚΑΣ ΣΕΡΡΑΣ – ΑΝΤΩΝΙΟΥ
19-11
15:00
ΕΛΛΗΝΙΚΑ – ΠΡΟΚΟΠΙ Βασιλικών ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΧΑΣΑΝΔΡΑΣ – ΙΩΑΝΝΟΥ
19-11
15:00
ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ – ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ Αιδηψού ΣΠΑΝΟΣ ΜΟΥΡΤΙΚΑΣ – ΑΝΤΩΝΙΟΥ
19-11
15:00
ΚΗΡΙΝΘΟΣ – ΚΕΧΡΙΕΣ Κηρίνθου ΡΟΥΜΠΗΣ ΜΑΚΡΗΣ – ΚΕΚΑΚΟΣ
B Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 8η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ώρα
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
18-11
15:00
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ Τσαλίκη-Παπίλα ΙΩΑΝΝΟΥ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ – ΜΑΚΡΗΣ
18-11
15:00
ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ – ΛΟΥΚΙΣΙΑ Πάρκο Λαού ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ – ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ
18-11
15:00
ΔΡΟΣΙΑ – ΑΦΡΑΤΙ Δροσιάς ΣΟΦΙΟΥ ΒΛΑΧΟΣ – ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
18-11
15:15
ΚΑΝΗΘΟΣ – ΠΑΡΑΛΙΑ Βαθέος Αυλίδας ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΚΟΤΤΑΡΑ – ΚΑΡΡΑΣ
19-11
15:00
ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ Χ. Καλοχωρίου/Παντειχίου ΦΩΤΗΣ ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ – ΣΕΡΡΑΣ
19-11
15:15
ΕΥΡΙΠΟΣ – ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Βαθέος Αυλίδας ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ ΚΑΝΤΑΡΗΣ – ΜΟΥΝΤΡΙΧΑΣ
19-11
12:00
ΑΠΟΛΛΩΝ Χ. – ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ Βαθέος Αυλίδας ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΥΚΟΥΡΑ – ΝΤΟΒΟΛΗΣ
B Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 8η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ώρα
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
18-11
15:00
ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ – ΖΑΡΑΚΕΣ Βρύσης ΒΡΑΚΑΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ – ΠΕΡΟΥΛΙΑΣ
18-11
15:00
ΜΙΑΟΥΛΗΣ Φ. – ΕΡΜΗΛΙΟΣ Φύλλων ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ – ΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ.
18-11
15:00
ΚΑΡΥΣΤΟΣ – ΜΑΡΜΑΡΙ Καρύστου ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΗΡΥΚΟΣ – ΧΑΣΑΝΔΡΑΣ
18-11
15:00
ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΟΥ Αγ. Λουκά ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΑΝΤΑΡΗΣ – ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ
19-11
11:30
ΣΚΥΡΟΣ – ΝΕΟΧΩΡΙ Σκύρου ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ ΠΑΣΧΩΝΗΣ – ΑΚΡΙΩΤΗΣ
19-11
15:00
ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ – ΤΡΑΧΗΛΙ Αμαρύνθου ΒΛΑΧΟΣ ΤΣΑΛΛΑ – ΜΠΟΥΓΑΣ
Γ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 6η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ώρα
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
19-11
11:30
ΑΕΚ Ν. ΠΥΡΓΟΥ – ΛΙΧΑΔΑ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ Νέου Πύργου ΙΩΑΝΝΟΥ ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ – ΧΑΣΑΝΔΡΑΣ
19-11
11:30
ΑΓΙΟΣ – ΑΡΗΣ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ Αγίου ΜΑΚΡΗΣ ΡΟΥΜΠΗΣ – ΚΕΚΑΚΟΣ
19-11
11:45
ΓΙΑΛΤΡΑ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΣΠΑΘΑΡΙΟΥ/ΚΑΛΥΒΙΩΝ Γιάλτρων ΜΟΥΡΤΙΚΑΣ ΣΠΑΝΟΣ – ΑΝΤΩΝΙΟΥ
Γ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 6η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ώρα
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
19-11
11:00
ΑΝΑΠΟΔΟΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΡΤΑΚΗΣ Πάρκο Λαού ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ. – ΣΕΡΡΑΣ
19-11
11:30
ΠΟΛΙΤΙΚΑ – ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙ Πολιτικών ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΤΣΟΤΣΟΥ – ΡΕΤΣΑΣ
19-11
11:30
ΛΗΛΑΝΤΙΟ – ΕΡΑΠΟΣ Φύλλων ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΚΑΝΤΑΡΗΣ – ΜΟΥΝΤΡΙΧΑΣ
19-11
15:00
ΠΙΣΣΩΝΑΣ – ΣΤΑΥΡΟΣ Πισσώνα ΓΚΑΤΣΟΣ ΣΙΜΙΤΖΗΣ – ΝΕΓΡΗΣ
Γ Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 6η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ώρα
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
19-11
11:30
ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΜΟΝΟΔΡΙ Αυλωναρίου ΚΟΤΤΑΡΑ ΔΟΥΚΑΣ – ΚΑΡΡΑΣ
19-11
11:30
ΚΡΙΕΖΑ – ΑΛΑΤΣΑΤΑ Κριεζών ΚΗΡΥΚΟΣ ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ – ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ
19-11
15:00
ΝΕΑ ΣΤΥΡΑ – ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ Ζαράκων ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ – ΚΗΡΥΚΟΣ