Οι ορισμοί των διαιτητών και το πρόγραμμα των αγώνων του Σαββατοκύριακου.

Α Ερασιτεχνική 9η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ώρα
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
25-11
15:00
ΚΑΣΤΕΛΛΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ψ. Καστέλλας ΒΡΑΚΑΣ ΡΟΥΜΠΗΣ – ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ
25-11
15:00
ΑΕΚ Χ. – ΒΑΤΩΝΤΑΣ Πάρκο Λαού ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΠΡΙΟΝΑΣ – ΑΝΤΩΝΙΟΥ
25-11
15:00
ΕΡΕΤΡΙΑ – ΚΟΣΚΙΝΑ Ερέτριας ΛΑΜΠΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ – ΔΕΛΧΑΣ
26-11
15:00
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ – ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ Νέας Λαμψάκου ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ – ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ
26-11
15:00
ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ – ΑΙΔΗΨΟΣ Βασιλικού ΓΚΑΤΣΟΣ ΜΠΑΚΑΤΣΕΛΟΣ – ΡΕΤΣΑΣ
26-11
15:00
ΑΡΤΑΚΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Χ. Αρτάκης ΠΟΓΚΑΣ ΡΟΥΜΠΗΣ – ΣΠΑΝΟΣ
26-11
15:00
ΣΚΕΠΑΣΤΗ – ΜΑΚΡΥΚΑΠΑ Σκεπαστής ΣΕΓΚΟΣ ΔΕΛΧΑΣ – ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ
26-11
15:00
ΑΥΛΩΝΑΡΙ – ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ Αυλωναρίου ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΧΑΤΖΗΚΑΜΑΓΙΑΝΝΗΣ – ΧΑΣΑΝΔΡΑΣ
B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 9η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ώρα
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
25-11
15:00
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ – ΓΟΥΒΕΣ Νέου Πύργου ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΧΑΣΑΝΔΡΑΣ – ΑΝΤΩΝΙΟΥ
25-11
15:00
ΒΑΣΙΛΙΚΑ – ΕΛΛΗΝΙΚΑ Βασιλικών ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΝΕΓΡΗΣ – ΚΕΚΑΚΟΣ
25-11
15:00
ΚΕΧΡΙΕΣ – ΜΑΝΤΟΥΔΙ Κεχριών ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΗΤΡΟΛΙΟΣ – ΣΕΡΡΑΣ
25-11
15:00
ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ – ΚΗΡΙΝΘΟΣ Αιδηψού ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ ΠΑΥΛΑΤΟΣ – ΠΑΠΠΑΣ
26-11
15:00
ΠΡΟΚΟΠΙ – ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ Προκοπίου Νέο ΚΟΥΚΟΥΡΑ ΠΡΙΟΝΑΣ – ΤΣΟΤΣΟΥ
26-11
15:00
ΩΡΕΟΙ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ Νέου Πύργου ΛΑΜΠΡΟΥ ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ – ΑΝΤΩΝΙΟΥ
26-11
15:00
ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ – ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν. ΠΥΡΓΟΥ Ιστιαίας ΜΑΚΡΗΣ ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ – ΠΑΥΛΑΤΟΣ
B Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 9η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ώρα
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
25-11
15:00
ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ – ΕΥΡΙΠΟΣ Τσαλίκη-Παπίλα ΚΟΥΚΟΥΡΑ ΜΟΥΡΤΙΚΑΣ – ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
25-11
15:00
ΑΦΡΑΤΙ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ Αφρατίου ΡΕΤΣΑΣ ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ – ΚΥΡΙΑΚΗΣ
25-11
15:15
ΔΡΟΣΙΑ – ΚΑΝΗΘΟΣ Δροσιάς ΣΕΓΚΟΣ ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ – ΙΩΑΝΝΟΥ
26-11
15:00
ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Αγ. Νικολάου ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΗΡΥΚΟΣ
26-11
15:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Χ. – ΑΠΟΛΛΩΝ Χ. Πάρκο Λαού ΙΩΑΝΝΟΥ ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ – ΝΤΟΒΟΛΗΣ
26-11
15:00
ΛΟΥΚΙΣΙΑ – ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ Λουκισίων ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ ΚΑΝΤΑΡΗΣ – ΜΟΥΝΤΡΙΧΑΣ
26-11
15:00
ΠΑΡΑΛΙΑ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ Βαθέος Αυλίδας ΒΡΑΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ – ΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ.
B Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 9η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ώρα
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
25-11
13:00
ΑΡΗΣ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΟΥ – ΣΚΥΡΟΣ Αγ. Ιωάννη ΣΠΑΝΟΣ ΜΑΚΡΗΣ – ΚΑΡΡΑΣ
25-11
15:00
ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ Νεοχωρίου ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ ΤΣΟΤΣΟΥ – ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ
25-11
15:00
ΤΡΑΧΗΛΙ – ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ Τραχηλίου ΣΟΦΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ. – ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ
26-11
15:15
ΖΑΡΑΚΕΣ – ΕΡΜΗΛΙΟΣ Ζαράκων ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΚΑΡΒΕΛΑΣ – ΚΕΚΑΚΟΣ
26-11
15:00
ΜΑΡΜΑΡΙ – ΜΙΑΟΥΛΗΣ Φ. Καρύστου ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ – ΔΟΥΚΑΣ
26-11
15:00
ΔΥΣΤΟΣ – ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ Δύστου ΣΟΦΙΟΥ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ – ΣΕΡΡΑΣ
Γ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 7η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ώρα
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
26-11
15:00
ΑΡΗΣ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ Αγ. Άννας ΜΗΤΡΟΛΙΟΣ ΣΙΜΙΤΖΗΣ – ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.
26-11
12:00
ΛΙΧΑΔΑ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΓΙΑΛΤΡΑ Αγ. Γεωργίου Λιχάδας ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΑΚΡΗΣ – ΠΑΥΛΑΤΟΣ
26-11
11:30
ΑΓΙΟΣ – ΑΕΚ Ν. ΠΥΡΓΟΥ Αγίου ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΜΗΤΡΟΛΙΟΣ – ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.
Γ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 7η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ώρα
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
26-11
11:30
ΑΚΑΔ. ΑΡΤΑΚΗΣ – ΠΟΛΙΤΙΚΑ Βατώντα ΚΑΝΤΑΡΗΣ ΜΟΥΝΤΡΙΧΑΣ – ΚΑΡΡΑΣ
26-11
11:30
ΦΟΙΝΙΚΑΣ Ψ. – ΑΝΑΠΟΔΟΣ Μακρυκάπας ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ ΣΠΑΝΟΣ – ΚΥΡΙΑΚΗΣ
26-11
12:00
ΕΡΑΠΟΣ – ΣΤΑΥΡΟΣ Αφρατίου ΚΗΡΥΚΟΣ ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ – ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ
26-11
12:00
ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙ – ΠΙΣΣΩΝΑΣ Καστέλλας ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ – ΝΤΟΒΟΛΗΣ
Γ Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 7η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ώρα
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
26-11
12:00
ΑΛΑΤΣΑΤΑ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΕΤΡΙΩΝ Αλεξάνδρου ΒΛΑΧΟΣ ΜΟΥΡΤΙΚΑΣ – ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
26-11
11:30
ΚΡΙΕΖΑ – ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ Κριεζών ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΧΑΤΖΗΚΑΜΑΓΙΑΝΝΗΣ – ΧΑΣΑΝΔΡΑΣ
26-11
12:00
ΜΟΝΟΔΡΙ – ΝΕΑ ΣΤΥΡΑ Μονοδρίου ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ – ΚΕΚΑΚΟΣ