Οι ορισμοί των διαιτητών και το πρόγραμμα των αγώνων του Σαββατοκύριακου.

Α Ερασιτεχνική 10η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ώρα
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
02-12
15:00
ΚΑΣΤΕΛΛΑ – ΛΗΛΑΣ ΒΑΣ. Καστέλλας ΦΩΤΗΣ ΔΕΛΧΑΣ – ΑΝΤΩΝΙΟΥ
02-12
18:00
ΗΡΑΚΛΗΣ Ψ. – ΕΡΕΤΡΙΑ Ψαχνών ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ – ΠΑΠΠΑΣ
02-12
15:00
ΜΑΚΡΥΚΑΠΑ – ΑΕΚ Χ. Μακρυκάπας ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ – ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ
03-12
15:00
ΑΙΔΗΨΟΣ – ΑΡΤΑΚΗ Αιδηψού ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ ΔΑΛΛΑΣ – ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ
03-12
15:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Χ. – ΣΚΕΠΑΣΤΗ Πάρκο Λαού ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ – ΑΝΤΩΝΙΟΥ
03-12
15:00
ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ – ΑΥΛΩΝΑΡΙ Τριάδας ΒΡΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ – ΤΣΙΦΛΑΚΟΣ
03-12
15:00
ΒΑΤΩΝΤΑΣ – ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ Βατώντα ΣΕΓΚΟΣ ΡΟΥΜΠΗΣ – ΜΟΥΝΤΡΙΧΑΣ
03-12
15:15
ΚΟΣΚΙΝΑ – ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Κριεζών ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΣΠΑΝΟΣ – ΡΕΤΣΑΣ
B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 10η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ώρα
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
02-12
15:00
ΠΡΟΚΟΠΙ – ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ Προκοπίου Νέο ΣΠΑΝΟΣ ΡΟΥΜΠΗΣ – ΔΟΥΚΑΣ
02-12
15:00
ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ – ΩΡΕΟΙ Γουβών ΒΡΑΚΑΣ ΚΟΤΤΑΡΑ – ΙΩΑΝΝΟΥ
02-12
15:00
ΜΑΝΤΟΥΔΙ – ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ Μαντουδίου ΚΟΥΚΟΥΡΑ ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ – ΑΝΤΩΝΙΟΥ
03-12
15:00
ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ – ΒΑΣΙΛΙΚΑ Πηλίου ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΠΑΠΠΑΣ – ΜΗΤΡΟΛΙΟΣ
03-12
15:00
ΑΚΑΔ. ΙΣΤΙΑΙΑΣ – ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ Ιστιαίας ΦΩΤΗΣ ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ – ΚΑΡΒΕΛΑΣ
03-12
15:00
ΕΛΛΗΝΙΚΑ – ΚΕΧΡΙΕΣ Βασιλικών ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ. – ΑΝΤΩΝΙΟΥ
03-12
15:00
ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν. ΠΥΡΓΟΥ – ΚΗΡΙΝΘΟΣ Νέου Πύργου ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΝΕΓΡΗΣ – ΧΑΣΑΝΔΡΑΣ
B Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 10η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ώρα
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
02-12
15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ Χ. – ΛΟΥΚΙΣΙΑ Βαθέος Αυλίδας ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΣΟΦΙΟΥ – ΚΕΚΑΚΟΣ
02-12
15:00
ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ – ΠΑΡΑΛΙΑ Καλοχωρίου/Παντειχίου ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ ΚΑΡΒΕΛΑΣ – ΣΕΡΡΑΣ
02-12
15:00
ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ – ΔΡΟΣΙΑ Πάρκο Λαού ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ – ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ
03-12
15:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Χ. – ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚ. Ενωσιακό ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ – ΜΠΑΚΑΤΣΕΛΟΣ
03-12
12:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΥΡΙΠΟΥ – ΑΦΡΑΤΙ Πάρκο Λαού ΚΗΡΥΚΟΣ ΜΑΚΡΗΣ – ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ
03-12
12:00
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΚΑΝΗΘΟΣ Τσαλίκη-Παπίλα ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ ΚΟΥΚΟΥΡΑ – ΜΟΥΡΤΙΚΑΣ
03-12
12:00
ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ – ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ Πάλιουρα ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ – ΤΣΙΦΛΑΚΟΣ
B Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 10η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ώρα
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
02-12
15:00
ΝΕΟΧΩΡΙ – ΖΑΡΑΚΕΣ Νεοχωρίου ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΧΑΣΑΝΔΡΑΣ – ΜΑΚΡΗΣ
02-12
15:00
ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ – ΔΥΣΤΟΣ Αγ. Λουκά ΚΗΡΥΚΟΣ ΚΑΝΤΑΡΗΣ – ΝΤΟΒΟΛΗΣ
03-12
15:00
ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ – ΑΡΗΣ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΟΥ Βρύσης ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΕΛΧΑΣ – ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ
03-12
11:30
ΣΚΥΡΟΣ – ΤΡΑΧΗΛΙ Σκύρου
03-12
15:00
ΕΡΜΗΛΙΟΣ – ΜΑΡΜΑΡΙ Δροσιάς ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΣΕΡΡΑΣ – ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
03-12
15:00
ΚΑΡΥΣΤΟΣ – ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ Καρύστου ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΔΟΥΚΑΣ – ΚΑΡΡΑΣ
Γ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 8η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ώρα
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
03-12
15:00
ΛΙΧΑΔΑ – ΣΠΑΘΑΡΙ/ΚΑΛΥΒΙΑ Αγ. Γεωργίου Λιχάδας ΣΟΦΙΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ – ΝΤΟΒΟΛΗΣ
03-12
11:30
ΓΙΑΛΤΡΑ – ΑΓΙΟΣ Γιάλτρων ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ ΔΑΛΛΑΣ – ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ
03-12
11:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ – ΑΕΚ Ν. ΠΥΡΓΟΥ Λίμνης ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΟΦΙΟΥ – ΝΤΟΒΟΛΗΣ
Γ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 8η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ώρα
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
02-12
15:00
ΠΟΛΙΤΙΚΑ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ Ψ. Πολιτικών ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΝΕΓΡΗΣ – ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.
02-12
15:00
ΛΗΛΑΝΤΙΟ – ΑΝΑΠΟΔΟΣ Φύλλων ΡΕΤΣΑΣ ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ – ΚΑΡΡΑΣ
03-12
11:30
ΣΤΑΥΡΟΑ – ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙ Σταυρού ΣΕΓΚΟΣ ΡΟΥΜΠΗΣ – ΜΟΥΝΤΡΙΧΑΣ
03-12
12:00
ΠΙΣΣΩΝΑΣ – ΑΚΑΔ. ΑΡΤΑΚΗΣ Πισσώνα ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΣΕΡΡΑΣ – ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Γ Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 8η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ώρα
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
03-12
11:30
ΝΕΑ ΣΤΥΡΑ – ΚΡΙΕΖΑ Ζαράκων ΔΟΥΚΑΣ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ – ΚΑΡΡΑΣ
03-12
11:30
ΑΙΓΕΑΣ ΠΕΤΡΙΩΝ – ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ Κριεζών ΚΟΤΤΑΡΑ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ – ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ
03-12
15:00
ΜΟΝΟΔΡΙ – ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ Μονοδρίου ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΟΤΤΑΡΑ – ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ