Το πρόγραμμα και οι ορισμοί διαιτητών (09 & 10/12)

0
6

Οι ορισμοί των διαιτητών και το πρόγραμμα των αγώνων του Σαββατοκύριακου.

Α Ερασιτεχνική 11η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ώρα
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
09-12
15:00
ΕΡΕΤΡΙΑ – ΚΑΣΤΕΛΛΑ Ερέτριας ΠΟΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ – ΣΠΑΝΟΣ
09-12
15:00
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ Νέας Λαμψάκου ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ ΔΑΛΛΑΣ – ΑΝΤΩΝΙΟΥ
09-12
15:00
ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Χ. Πάρκο Λαού ΒΡΑΚΑΣ ΤΣΙΦΛΑΚΟΣ – ΠΑΠΠΑΣ
09-12
15:00
ΑΥΛΩΝΑΡΙ – ΚΟΣΚΙΝΑ Αυλωναρίου ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΔΕΛΧΑΣ – ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ
09-12
15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ – ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ Βατώντα ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ – ΙΩΑΝΝΟΥ
10-12
15:00
ΣΚΕΠΑΣΤΗ – ΑΙΔΗΨΟΣ Σκεπαστής ΦΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ – ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ
10-12
15:00
ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ – ΑΡΤΑΚΗ Βασιλικού ΛΑΜΠΡΟΥ ΓΚΑΤΣΟΣ – ΚΥΡΙΑΚΗΣ
10-12
15:00
ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ – ΜΑΚΡΥΚΑΠΑ Γυμνού ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΔΗΜ. ΠΡΙΟΝΑΣ – ΑΡΓΥΡΗΣ
B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 11η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ώρα
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
09-12
15:00
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ – ΩΡΕΟΙ Νέου Πύργου ΦΩΤΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ – ΚΟΥΚΟΥΡΑ
09-12
15:00
ΒΑΣΙΛΙΚΑ – ΠΡΟΚΟΠΙ Βασιλικών ΣΕΓΚΟΣ ΚΟΤΤΑΡΑ – ΣΕΡΡΑΣ
10-12
12:00
ΚΗΡΙΝΘΟΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ Κηρίνθου ΣΟΦΙΟΥ ΧΑΤΖΗΚΑΜΑΓΙΑΝΝΗΣ – ΙΩΑΝΝΟΥ
10-12
15:00
ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ – ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ Ιστιαίας ΚΟΥΚΟΥΡΑ ΝΕΓΡΗΣ – ΑΝΤΩΝΙΟΥ
10-12
15:00
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ Κεχριών ΙΩΑΝΝΟΥ ΧΑΤΖΗΚΑΜΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚ. – ΣΟΦΙΟΥ
10-12
15:00
ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ – ΕΛΛΗΝΙΚΑ Αιδηψού ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΤΣΑΛΛΑ – ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ
10-12
15:00
ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν. ΠΥΡΓΟΥ –  ΜΑΝΤΟΥΔΙ Νέου Πύργου ΚΟΤΤΑΡΑ ΔΑΛΛΑΣ – ΜΟΥΡΤΙΚΑΣ
B Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 11η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ώρα
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
09-12
15:00
ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ Αγ. Νικολάου ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΝΕΓΡΗΣ – ΧΑΣΑΝΔΡΑΣ
10-12
12:00
ΠΑΡΑΛΙΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ Χ. Βαθέος Αυλίδας ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΣΠΑΝΟΣ – ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.
10-12
15:00
ΛΟΥΚΙΣΙΑ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ Χ. Λουκισίων ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΠΑΠΠΑΣ – ΜΑΚΡΗΣ
10-12
15:00
ΑΦΡΑΤΙ – ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Αφρατίου ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ – ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ
10-12
15:00
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ Τσαλίκη-Παπίλα ΒΡΑΚΑΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ – ΡΟΥΜΠΗΣ
10-12
15:15
ΚΑΝΗΘΟΣ – ΑΝΑΓ. ΕΥΡΙΠΟΥ Βαθέος Αυλίδας ΣΠΑΝΟΣ ΣΙΜΙΤΖΗΣ – ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.
10-12
15:15
ΔΡΟΣΙΑ – ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ Δροσιάς ΝΤΟΥΡΑΣ ΠΕΡΟΥΛΙΑΣ – ΜΗΤΡΟΛΙΟΣ
B Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 11η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ώρα
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
09-12
13:00
ΔΥΣΤΟΣ – ΣΚΥΡΟΣ Δύστου ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ ΣΙΜΙΤΖΗΣ – ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
09-12
15:00
ΑΡΗΣ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΟΥ – ΝΕΟΧΩΡΙ Αγ. Ιωάννη ΝΤΟΥΡΑΣ ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ – ΠΕΡΟΥΛΙΑΣ
09-12
15:00
ΤΡΑΧΗΛΙ – ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ Τραχηλίου 0-3 α.α.
09-12
15:15
ΖΑΡΑΚΕΣ – ΜΑΡΜΑΡΙ Ζαράκων ΚΗΡΥΚΟΣ ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ – ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ
10-12
15:00
ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ – ΜΙΑΟΥΛΗΣ Φ. Αμαρύνθου ΣΕΓΚΟΣ ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ – ΧΑΣΑΝΔΡΑΣ
10-12
15:00
ΚΑΡΥΣΤΟΣ – ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ Καρύστου ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ – ΣΕΡΡΑΣ
Γ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 9η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ώρα
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
10-12
11:30
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΣΠΑΘΑΡΙΟΥ/ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ Σπαθαρίου ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΤΣΑΛΛΑ – ΘΕΟΔΩΡΟΥ
10-12
11:30
ΑΓΙΟΣ – ΛΙΧΑΔΑ Αγίου ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΚΑΡΒΕΛΑΣ – ΚΕΚΑΚΟΣ
10-12
15:00
ΓΙΑΛΤΡΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ Γιάλτρων ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ – ΚΕΚΑΚΟΣ
Γ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 9η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ώρα
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
09-12
15:00
ΑΝΑΠΟΔΟΣ – ΕΡΑΠΟΣ Βαθέος Αυλίδας ΣΟΦΙΟΥ ΠΡΙΟΝΑΣ – ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ
09-12
15:00
ΛΗΛΑΝΤΙΟ – ΠΟΛΙΤΙΚΑ Φύλλων ΜΟΥΡΤΙΚΑΣ ΜΑΚΡΗΣ – ΚΥΡΙΑΚΗΣ
10-12
11:30
ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΡΤΑΚΗΣ Καστέλλας ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ – ΔΟΥΚΑΣ
10-12
15:00
ΦΟΙΝΙΚΑΣ Ψ. – ΠΙΣΣΩΝΑΣ Μακρυκάπας ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ – ΔΟΥΚΑΣ
Γ Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 9η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ώρα
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
10-12
11:30
ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ – ΑΛΑΤΣΑΤΑ Δροσιάς ΜΗΤΡΟΛΙΟΣ ΝΤΟΥΡΑΣ – ΠΕΡΟΥΛΙΑΣ
10-12
12:00
ΝΕΑ ΣΤΥΡΑ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΕΤΡΙΩΝ Ζαράκων ΚΗΡΥΚΟΣ ΚΑΝΤΑΡΗΣ – ΝΤΟΒΟΛΗΣ
10-12
15:00
ΚΡΙΕΖΑ – ΜΟΝΟΔΡΙ Κριεζών ΚΑΝΤΑΡΗΣ ΚΗΡΥΚΟΣ – ΝΤΟΒΟΛΗΣ