Έγινε στα γραφεία της ΕΠΟ, η κλήρωση των αγώνων του πρωταθλήματος Α’ Εθνικής Γυναικών!
Η ομάδα των Αβαντίδων της Χαλκίδας, συμμετέχει στον 2ο (Νότιο) όμιλο, όπου βρίσκονται:

  • 4 ομάδες από την Αττική (Αγία Παρασκευή, Ατρόμητος Αθήνας, Οδυσσέας Γλυφάδας και Ολυμπιάδα Υμητού),
  • 3 ομάδες από την Κρήτη (Εργοτέλης, ΟΦΗ και Αστέρας Ρεθύμνου)
  • και από μία ομάδα έχουν, η Εύβοια (Αβαντίδες), η Αιτωλοακαρνανία (ΑΕΚ Μεσολογγίου), η Λακωνία (Καρυάτιδες Σπάρτης) και η Αργολίδα (Φείδων Άργους).

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ:


1η (01/11) Αγων.

Αγ. Παρασκευή – Φείδων Άργους
Άβαντες Χαλκίδας– Ολυμπιάδα Υμηττού
Καρυάτιδες Σπάρτης – ΑΕΚ Μεσολογγίου
Οδυσσέας Γλυφάδας – Ατρόμητος Αθήνας
Εργοτέλης – Αστέρας Ρεθύμνου
Ρεπό: ΟΦΗ

2η (08/11) Αγων.
ΟΦΗ – Αγία Παρασκευή
Φείδων Άργους – Άβαντες Χαλκίδας
Ολυμπιάδα Υμηττού – Οδυσσέας Γλυφάδας
ΑΕΚ Μεσολογγίου – Εργοτέλης
Αστέρας Ρεθύμνου – Ατρόμητος Αθηνών
Ρεπό: Καρυάτιδες Σπάρτης

3η (15/11) Αγων.
Αγία Παρασκευή – Άβαντες Χαλκίδας
Καρυάτιδες Σπάρτης – ΟΦΗ
Οδυσσέας Γλυφάδας – Φείδων Άργους
Αστέρας Ρεθύμνου – Ολυμπιάδα Υμηττού
Ατρόμητος Αθηνών – ΑΕΚ Μεσολογγίου
Ρεπό: Εργοτέλης

4η (22/11) Αγων.
Καρυάτιδες Σπάρτης – Αγία Παρασκευή
Άβαντες Χαλκίδας – Οδυσσέας Γλυφάδας
ΟΦΗ – Εργοτέλης
Φείδων Άργους – Αστέρας Ρεθύμνου
ΑΕΚ Μεσολογγίου – Ολυμπιάδα Υμηττού
Ρεπό: Ατρόμητος Αθηνών

5η (06/12) Αγων.
Αγία Παρασκευή – Οδυσσέας Γλυφάδας
Εργοτέλης – Καρυάτιδες Σπάρτης
Αστέρας Ρεθύμνου – Άβαντες Χαλκίδας
Ατρόμητος Αθηνών – ΟΦΗ
ΑΕΚ Μεσολογγίου – Φείδων Άργους
Ρεπό: Ολυμπιάδα Υμηττού

6η (13/12) Αγων.
Εργοτέλης – Αγία Παρασκευή
Οδυσσέας Γλυφάδας – Αστέρας Ρεθύμνου
Καρυάτιδες Σπάρτης – Ατρόμητος Αθηνών
Άβαντες Χαλκίδας– ΑΕΚ Μεσολογγίου
ΟΦΗ – Ολυμπιάδα Υμηττού
Ρεπό: Φείδων Άργους

7η (20/12) Αγων.
Αγία Παρασκευή – Αστέρας Ρεθύμνου
Ατρόμητος Αθηνών – Εργοτέλης
ΑΕΚ Μεσολογγίου – Οδυσσέας Γλυφάδας
Ολυμπιάδα Υμηττού – Καρυάτιδες Σπάρτης
Φείδων Άργους – ΟΦΗ
Ρεπό: Άβαντες Χαλκίδας

8η (10/01) Αγων.
Ατρόμητος Αθηνών – Αγία Παρασκευή
Αστέρας Ρεθύμνου – ΑΕΚ Μεσολογγίου
Εργοτέλης – Ολυμπιάδα Υμηττού
Καρυάτιδες Σπάρτης – Φείδων Άργους
Άβαντες Χαλκίδας – ΟΦΗ
Ρεπό: Οδυσσέας Γλυφάδας

9η (17/01) Αγων.
Αγία Παρασκευή – ΑΕΚ Μεσολογγίου
Ολυμπιάδα Υμηττού – Ατρόμητος Αθηνών
Φείδων Άργους – Εργοτέλης
ΟΦΗ – Οδυσσέας Γλυφάδας
Άβαντες Χαλκίδας – Καρυάτιδες Σπάρτης
Ρεπό: Αστέρας Ρεθύμνου

10η (24/01) Αγων.
Ολυμπιάδα Υμηττού – Αγία Παρασκευή
Ατρόμητος Αθηνών – Φείδων Άργους
Αστέρας Ρεθύμνου – ΟΦΗ
Εργοτέλης – Άβαντες Χαλκίδας
Οδυσσέας Γλυφάδας – Καρυάτιδες Σπάρτης
Ρεπό: ΑΕΚ Μεσολογγίου

11η (07/02) Αγων.
Φείδων Άργους – Ολυμπιάδα Υμηττού
ΟΦΗ – ΑΕΚ Μεσολογγίου
Άβαντες Χαλκίδας – Ατρόμητος Αθηνών
Καρυάτιδες Σπάρτης – Αστέρας Ρεθύμνου
Οδυσσέας Γλυφάδας – Εργοτέλης
Ρεπό: Αγία Παρασκευή

Αγων. 12η (14/02)
Φείδων Άργους- Αγία Παρασκευή
Ολυμπιάδα Υμητού- Άβαντες Χαλκίδας
ΑΕΚ Μεσολογγίου- Καρυάτιδες Σπάρτης
Ατρόμητος Αθήνας- Οδυσσέας Γλυφάδας
Αστέρας Ρεθύμνου- Εργοτέλης
Ρεπό: ΟΦΗ
Αγων. 13η (21/02)
Αγία Παρασκευή- ΟΦΗ
Άβαντες Χαλκίδας– Φείδων Άργους
Οδυσσέας Γλυφάδας-Ολυμπιάδα Υμητού
Εργοτέλης-ΑΕΚ Μεσολογγίου
Ατρόμητος Αθήνας-Αστέρας Ρεθύμνου
Ρεπό:   Καρυάτιδες Σπάρτης
Αγων. 14η (28/02)
Άβαντες Χαλκίδας-Αγία Παρασκευή
ΟΦΗ-Καρυάτιδες Σπάρτης
Φείδων Άργους-Οδυσσέας Γλυφάδας
Ολυμπιάδα Υμητού-Αστέρας Ρεθύμνου
ΑΕΚ Μεσολογγίου-Ατρόμητος Αθήνας
Ρεπό:   Εργοτέλης
Αγων. 15η (07/03)
Αγία Παρασκευή- Καρυάτιδες Σπάρτης
Οδυσσέας Γλυφάδας- Άβαντες Χαλκίδας
Εργοτέλης- ΟΦΗ
Αστέρας Ρεθύμνου- Φείδων Άργους
Ολυμπιάδα Υμητού- ΑΕΚ Μεσολογγίου
Ρεπό:    Ατρόμητος Αθήνας
Αγων. 16η (21/03)
Οδυσσέας Γλυφ.- Αγ. Παρασκευή
Καρυάτιδες Σπάρτης- Εργοτέλης
Άβαντες Χαλκίδας– Αστέρας Ρεθύμνου
ΟΦΗ- Ατρόμητος Αθήνας
Φείδων Άργους- ΑΕΚ Μεσολογγίου
Ρεπό:     Ολυμπιάδα Υμητού
Αγων. 17η (28/03)
Αγία Παρασκευή- Εργοτέλης
Αστέρας Ρεθύμνου- Οδυσσέας Γλυφάδας
Ατρόμητος Αθήνας- Καρυάτιδες Σπάρτης
ΑΕΚ Μεσολογγίου -Άβαντες Χαλκίδας
Ολυμπιάδα Υμητού- ΟΦΗ
Ρεπό:      Φείδων Άργους
Αγων. 18η (04/04)
Αστέρας Ρεθύμνου- Αγία Παρασκευή
Εργοτέλης- Ατρόμητος Αθήνας
Οδυσσέας Γλυφάδας- ΑΕΚ Μεσολογγίου
Καρυάτιδες Σπάρτης- Ολυμπιάδα Υμητού
ΟΦΗ – Φείδων Άργους
Ρεπό:       Άβαντες Χαλκίδας
Αγων. 19η (11/04)
Αγία Παρασκευή- Ατρόμητος Αθήνας
ΑΕΚ Μεσολογγίου- Αστέρας Ρεθύμνου
Ολυμπιάδα Υμητού- Εργοτέλης
Φείδων Άργους- Καρυάτιδες Σπάρτης
ΟΦΗ- Άβαντες Χαλκίδας
Ρεπό:     Οδυσσέας Γλυφάδας
Αγων. 20η (18/04)
ΑΕΚ Μεσολογγίου- Αγία Παρασκευή
Ατρόμητος Αθήνας- Ολυμπιάδα Υμητού
Εργοτέλης- Φείδων Άργους
Οδυσσέας Γλυφάδας- ΟΦΗ
Καρυάτιδες Σπάρτης- Άβαντες Χαλκίδας
Ρεπό:      Αστέρας Ρεθύμνου
Αγων. 21η (09/05)
Αγία Παρασκευή- Ολυμπιάδα Υμητού
 Φείδων Άργους- Ατρόμητος Αθήνας
ΟΦΗ- Αστέρας Ρεθύμνου
Άβαντες Χαλκίδας- Εργοτέλης
Καρυάτιδες Σπάρτης-Οδυσσέας Γλυφάδας
Ρεπό:       ΑΕΚ Μεσολογγίου
Αγων. 22η (16/05)
Ολυμπιάδα Υμητού- Φείδων Άργους
ΑΕΚ Μεσολογγίου- ΟΦΗ
Ατρόμητος Αθήνας- Άβαντες Χαλκίδας
Αστέρας Ρεθύμνου- Καρυάτιδες Σπάρτης
Εργοτέλης- Οδυσσέας Γλυφάδας
Ρεπό:        Αγία Παρασκευή