Το ασχημόπαπο των γηπεδων της Χαλκίδας μεταμορφώθηκε σε κύκνο και εννοουμε το γήπεδο Γιάννη Καλαμάκιδη στην Κάνηθο που πλέον έχει τον νεο συνθετικό χλοοτάπητα τελευταίας γενιάς με λίφτιγκ στα αποδυτήρια στου πάγκους και στο περιβάλλοντα χώρο(πήραμε και υπόσχεση για δημοσιογραφικά μην ξεχνιόμαστε) δόθηκε προς χρήση από την Δημοτική αρχή στον αθλητισμό και στο ποδόσφαιρο της πόλης της Χαλκίδας.
Παρουσία του ιδίου του Γιάννη Καλαμακίδη , η Δήμαρχος Χαλκιδέων Έλενα Βάκα, ο αντιδήμαρχος έργων Βασίλης Γουρνής, η πρόεδρος του ΔΟΑΠΠΕΧ Ελενη Αιδίνη, ο πρόεδρος της ΕΠΣΕ Γιαννης Ρετσας , ο Γ. Γραμματέας Γιώργος Πίσχινας, ης Προέδρου της Ομοσπονδίας Εμπορικών Συλλόγων Εύβοιας κ. Βούλας Αγιοστρατίτη και των εκπροσώπων και προπονητών των σωματείων του ΑΟ Κανήθου και του ΠΑΟ Κανήθου.
Διαβάστε Επίσης...
2018-09-04 Βούλιαξε η Λάμψακος …στο γλέντι του Ελλήσποντου
2024-01-25 ΕΠΣ Ευβοίας : Ορισμός και αλλαγές αγώνων Πρωταθλήματος
2023-01-19 Η ΑΕ Ιστιαίας για τον τραυματισμό του Δημήτρη Γλύκου!
2024-02-11 Δημήτρης Μαγκαφίνης: Η ομάδα αποκτά μέταλλο… πιέσαμε τον αντίπαλο να κάνει τα λάθη
2021-07-30 Γιάν. Βαγιάνης (ΑΟΝΑ): …με στοχευμένες κινήσεις ουσίας, βλέπουμε ψηλά! (βίντεο)
2018-05-05 Κύζικος – Ληλάντιο (Παίδες) 1-1 : “Χρυσή” ισοπαλία-πρόκριση για τον Κύζικο