Δεν θα είναι υπερβολή να πούμε ότι η ΄΄καρδιά΄΄ του Στίβου της Χαλκίδας, αλλά και γενικότερα της Εύβοιας, κάθε καλοκαίρι, ΄΄χτυπά΄΄ στην πιο σπουδαία διοργάνωση, που κάνει Ευβοϊκός Σύλλογος, τα τελευταία 9 χρόνια, που οργανώνεται και κάθε χρόνο γίνεται καλύτερη, από τον κορυφαίο Σύλλογο της πόλης της Χαλκίδας, τον ΓΣ Νεάπολης Χαλκίδας!

Ολοκληρώθηκε, το περασμένο Σάββατο 2 Ιουνίου, στο Στάδιο Χαλκίδας, η 9η Ημερίδα Στίβου ΄΄Δημήτρης Βραϊμάκης΄΄, που έγινε πλέον θεσμός και έχει ενταχθεί στο επίσημο καλεντάρι του ΣΕΓΑΣ! Τα ΄΄Βραϊμάκεια΄΄, όπως για συντομία λέμε, γίνονται κάθε χρόνο και όλο και πιο ΄΄ελκιστικά΄΄   για αθλητές και αθλήτριες όλων των κατηγοριών!

Μεταξύ αυτών των αθλητών(-τριών) πολλοί πρωταθλητές (-τριες) που έχουν σαν στόχο να πιάσουν τα όρια, για Πανελλήνιους ή Μεσογειακούς ή Ευρωπαϊκούς αγώνες στίβου, η ένταξη της ημερίδας αυτής στο επίσημο καλεντάρι του ΣΕΓΑΣ, δίνει το δικαίωμα αυτό…!

Στην φετινή διοργάνωση, που κάθε χρόνο γίνεται και πιο πολυπληθής, συμμετείχαν πάνω από 800 αθλητές και αθλήτριες, από όλη την Ελλάδα και την Κύπρο, και σημειώθηκαν σπουδαίες επιδόσεις…!

Στην συνέχεια: …πλήρης πίνακας αποτελεσμάτων της ημερίδας…

«ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΡΑΪΜΑΚΗΣ 2018» (Αποτελέσματα) 2/6/2018

100Μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
α/α Ονοματεμώνυμο Ετος Γεν.   Σύλλογος Επίδοση
1- ΚΟΥΜΠΟΥΝΗ ΜΑΡΙΑ 1991 Α.Ο ΕΡΜΗΣ 12,42
2- ΝΙΚΟΛΑΙΔΗ ΚΩΝ/ΝΑ 1999 ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 12,70
3- ΔΙΓΓΕΛΙΔΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 1998 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 12,88
4- ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ 2002 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 12,97
5- ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1997 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 13,02
7- ΚΑΡΛΙΚΟΒΑΛΗ ΣΤΕΦ. 2003 ΟΦΚΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 13,111
8- ΛΙΝΑΡΔΟΥ ΜΑΡΙΛΙΝΑ 2002 ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 13,119
9- ΛΙΑΡΟΚΑΠΗ ΔΕΣΠΟΝΑ 1999 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 13,14
10- ΜΑΛΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1998 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 13,16
11- ΚΟΥΤΟΥΓΕΡΑ ΑΙΚΑΤ. 2002 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 13,26
12- ΔΑΛΑΛΑΚΗ ΣΤΑΥΡ. 1999 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 13,36
13- ΚΟΥΜΑΡΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2002 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 13,36
14- ΛΟΡΕΝΤΖΟΥ ΠΟΛΥΞ. 2001 ΑΙΟΛΟΣ ΒΡΙΛ. 13,39
  15- ΜΠΟΥΝΤΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 1997 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚ. 13,39
16- ΣΚΟΛΑΡΙΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2001 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 13,40
17- ΛΑΓΚΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ 2002 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 13,49
18- ΓΕΩΡΓΙΛΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 2001 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 13,52
19- ΒΛΑΡΑ ΜΑΡΙΝΑ 1998 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 13,55
20- ΠΛΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1998 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 13,55
21- ΠΑΥΛΑΚΑΚΗ ΚΑΛ. 2002 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 13,55
22- ΛΙΟΝΤΟΥ ΜΑΡΙΑ 2000 ΑΙΟΛΟΣ ΒΡΙΛΗΣ. 13,57
23- ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΠ. 2002  ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 13,63
24- ΚΟΥΤΣΟΔΟΝΤΗ ΜΑΡΙΑ 1999 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 13,65
25- ΠΑΠΑΚΩΣΤ/ΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 1999 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 13,72
26- ΣΟΥΛΑΝΤΙΚΑ ΕΥΘΥΜΙΑ 200 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 13,74
27- ΜΠΟΓΔΑΝΗ ΝΑΥΣΙΚΑ 2003 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 13,74
28- ΣΥΡΓΚΑΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2003 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 13,77
29- ΧΑΣΙΩΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2001 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 14,22
30- ΜΠΕΛΕΝΓΚΕΡ ΚΡΕΣΠΟ 1993 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 14,52
31- ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΣΠΥΡΙΔ. 2004 ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ. 14,55
  32- ΣΥΝΟΔΙΝΟΥ ΗΛΙΑΝΑ 2000 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚ. 14,70
33- ΛΑΝΤΖΟΥΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2001 ΑΟ ΔΙΑΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 15,88
34- ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1997 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 16,67

 

200Μ. ΑΝΔΡΩΝ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
α/α Ονοματεμώνυμο Ετος Γεν.   Σύλλογος Επίδοση
1- ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1996 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 22,15
2- ΛΕΚΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1996 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 22,35
3- ΦΛΟΥΡΕΝΤΖΟΥ ΜΙΧ. 2001 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 22,61
4- ΜΠΟΥΚΛΑΛΗΣ ΧΡ. 1998 ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ 22,73
5- ΑΜΠΝΤΟΥ ΜΟΧΑΜΕΝΤ 1994 ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ 22,77
7- ΑΝΔΡΕΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 1996 ΚΥΠΡΟΣ 22,87
8- ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1997 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 22,90
9- ΜΑΖΟΥΡΕΚ ΑΛΕΞ. 1997 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 22,918
10- ΛΑΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1999 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 22,920
11- ΤΣΙΜΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1996 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 23,00
12- ΤΡΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1995 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 23,08
13- ΜΠΟΥΜΗΣ ΔΗΜ. 1999 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 23,11
14- ΤΣΙΡΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1996 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 23,15
15- ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΣ ΚΩΝ. 1998 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 23,15
16- ΘΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1996 ΑΠΟΕΛ 23,30
17- ΤΣΟΥΜΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2000 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 23,40
18- ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΔΗΜ. 1999 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 23,42
19- ΠΑΙΔΟΚΟΥΚΗΣ ΑΝΤ. 1993 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 23,46
20- ΒΟΥΡΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 1998 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 23,72
21- ΚΑΡΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ 23,73
22- ΧΑΓΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1999 ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. 23,80
23- ΧΑΤΖΗΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α. 1992 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 23,90
24- ΠΑΘΙΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1998 ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. 23,91
25- ΛΑΤΣΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1994 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 23,95
26- ΧΑΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1994 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 23,95
27- ΑΚΡΙΒΑΚΗΣ ΔΗΜΟΣ 1999 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 24,00
28- ΓΙΑΝΝΟΥΔΑΚΟΣ ΧΑΡ. 1999 ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. 24,01
29- ΜΑΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1982 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 24,07
30- ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔ. 1997 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 24,08
31- ΜΑΡΚΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 1997 ΑΙΟΛΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 24,09
32- ΧΑΖΑΡ ΙΩΝΑΣ 2000 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 24,27
33- ΤΣΑΛΤΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 2002 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 24,37
34- ΚΟΙΛΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2002 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 24,41
35- ΧΑΤΖΗΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Κ. 2002 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 24,49
36- ΚΥΡΙΑΖΑΚΟΣ ΣΟΦ. 1975 ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 24,50
37- ΧΑΛΑΣ ΤΖΩΡΤΖΗΣ 1994 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 24,58
38- ΓΚΟΜΟΖΙΑΣ ΣΤΕΦ. 2000 ΑΝΑΤΟΛΗ Ν. ΙΩΝΙΑΣ 24,81
39- ΜΟΔΙΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2002 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 24,85
40- ΠΙΤΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2002 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 24,99
41- ΜΠΑΚΟΥΛΑΣ ΕΠΑΜ. 2002 ΑΝΑΓΕΝ.ΠΕΥΚΗΣ 25,06
42- ΔΑΡΑΜΑΡΑΣ ΚΩΝ. 1998 ΑΟ ΔΙΑΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 25,08
43- ΚΟΚΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1996 ΑΙΟΛΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 25,44
44- ΦΥΣΕΛΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1994 ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 25,49
45- ΤΣΙΩΛΗΣ ΚΩΝ. 1972 ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ ΜΑΡΑΘ 25,52

 

200Μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
α/α Ονοματεμώνυμο Ετος Γεν.   Σύλλογος Επίδοση
1- ΑΡΓΥΡΟΥ ΜΑΡΙΤΑ  1999 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΟΣ  26,23
2- ΑΡΣΕΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1991 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 26,52
3- ΜΠΑΚΛΗ  ΝΕΦΕΛΗ 2001 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 26,69
4- ΚΑΡΑΔΗΜΟΥ ΣΟΦΙΑ 2000 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 26,91
5- ΠΑΠΟΥΤΣΗ  ΠΑΡΑΣΚ. 2002 ΔΙΑΣ ΟΛ. ΧΩΡΙΟΥ 27,34
7- ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗ ΚΩΝ/ΝΑ 1996 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 27,36
8- ΒΛΑΡΑ ΜΑΡΙΝΑ 1998 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 27,43
9- ΤΣΙΡΟΥΛΗ ΜΑΡΙΝΑ 1996 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 27,44
10- ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΦΑΙΗ 1998 ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ 27,45
11- ΜΑΡΤΣΟΥΚΑΚΗ ΝΑΤ. 2002  ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 27,55
12- ΣΚΟΥΡΤΗ ΑΘΗΝΑ 2001 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 27,76
13- ΛΑΓΚΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ 2002 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 28,22
14- ΚΟΥΤΣΟΔΟΝΤΗ ΜΑΡΙΑ 1999 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 28,30
15- ΠΑΠΑΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ Σ. 1999 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 28,30
16- ΜΟΥΡΑΤΙΑΔΗ ΕΙΡΗΝΗ 2002 ΑΝΑΓΕΝ. ΠΕΥΚΗΣ ΓΣ 28,70
17- ΚΟΥΤΣΟΥΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ 1999 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 28,86
18- ΤΟΥΡΟΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2002 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ 28,92
19- ΖΑΜΙΝΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 2002 ΑΝΑΓΕΝ. ΠΕΥΚΗΣ ΓΣ 29,12
20- ΛΙΟΝΤΟΥ ΜΑΡΙΑ 2000 ΑΙΟΛΟΣ ΒΡΙΛ. 29,12
21- ΓΙΑΜΑΡΕΛΟΥ ΧΡΥΣΑΦΩ 2002 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 29,12
22- ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΜΑΡΓ. 2001 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 29,13
23- ΧΕΙΜΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2002 ΟΦΚΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 29,36
24- ΖΑΤΣΕ ΑΛΕΞΙΑ 2002 ΟΦΚΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 29,55
25- ΛΟΠΑΡΙΔΗ ΣΟΦΙΑ 1999 ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. 29,57
26- ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΕΣΠ. 2002 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 29,76
27- ΚΟΥΜΑΡΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2002 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 29,84
28- ΛΑΒΑΖΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2002 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 30,22
29- ΛΟΥΚΑ ΣΤΑΜΑΤΟΥΛΑ 2002 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 30,22
30- ΣΑΒΒΙΔΗ ΝΙΚΗ 2002 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 30,71
31- ΤΣΙΡΓΙΩΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2002 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 31,35
32- ΣΥΝΟΔΙΝΟΥ ΗΛΙΑΝΑ  2000 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚ. 31,38

 

400Μ. ΕΜΠΟΔΙΑ ΑΝΔΡΩΝ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
α/α Ονοματεμώνυμο Ετος Γεν.   Σύλλογος Επίδοση
1- ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΝΑΣΤ. 1997 ΚΥΠΡΟΣ 53,63
2- ΤΣΙΜΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1990 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 57,01
3- ΣΑΠΟΥΝΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 1998 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 57,16
  4- ΧΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2000 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 59,69
5- ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 2001 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 61,34
6- ΚΑΤΡΑΟΥΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ 1986 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 62,35

 

  400Μ. ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΑΙΔΩΝ     

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
α/α Ονοματεμώνυμο Ετος Γεν.   Σύλλογος Επίδοση
1- ΒΟΙΒΟΝΤΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 2001 ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 59,22
2- ΧΑΡΑΤΣΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛ. 2001 ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 59,55

 

400Μ. ΕΜΠΟΔΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ-ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
α/α Ονοματεμώνυμο Ετος Γεν.   Σύλλογος Επίδοση
  1- ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΥΦΡ. 1993 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 59,58
2- ΜΗΤΣΙΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2003 ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 63,90
3- ΨΥΛΛΟΥ ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΑ 1994 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 64,06
4- ΑΡΝΑΝΤΩΝΑΚΗ ΓΕΩΡΓ 1995 ΓΣ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 64,24
5- ΦΟΥΣΤΕΡΗ ΙΩΑΝΝΑ 2001 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 65,45
  7- ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΩΤΗ ΕΛΕΥΘ. 2002 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 65,83
  8- ΜΠΟΥΝΤΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 1997 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 68,19
  9- ΔΕΔΕ ΑΝΤΩΝΙΑ 1992 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 69,10
10- ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΝΝΑ 2001 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 69,15
11- ΚΑΝΑΤΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2001 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 73,29
  12- ΓΚΙΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 2001 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 73,35
13- ΚΕΧΡΗ ΜΑΡΙΑ 2002 ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛΛΗΝ. 73,45
14- ΡΗΓΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ- 2002 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 74,04
15- ΣΑΜΕΛΛΑ ΦΙΛΙΠΠΑ 2002 ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 74,58
16- ΙΩΑΝΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2002 ΑΝΑΓΕΝ. ΠΕΥΚΗΣ 78,31
ΓΕΡΑΣΗ ΙΡΙΣ 1995   ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΟΣ DNF

 

100Μ. ΕΜΠΟΔΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ-ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
α/α Ονοματεμώνυμο Ετος Γεν.   Σύλλογος Επίδοση
1- ΣΑΡΑΚΙΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2001 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 14,64
2- ΑΝΕΣΤΗ ΕΛΕΝΗ 2002 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ 14,89
3- ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓ. 2001 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 15,26
4- ΑΛΕΥΡΑ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ 2002 ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 15,82
5- ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΝΕΦΕΛΗ 2001 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 16,49
6- ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΠΗ 2002 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 16,72
7- ΒΕΚΑΚΗ ΕΥΤΥΧΙΑ 2001 ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛΛΗΝ. 17,19
8- ΑΙΣΩΠΟΥ ΝΕΦΕΛΗ 2002 ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 17,36
9- ΚΑΡΑΤΟΥΛΙΩΤΗ ΕΥΑΓ. 2001 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦ. 18,16

 

100Μ. ΕΜΠΟΔΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ-ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
Θέση Ονοματεμώνυμο Ετος Γεν.   Σύλλογος Επίδοση
1- ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΑΪΣ 1999 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 14,28
2- ΣΑΒΒΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1997 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 14,58
3- ΜΕΝΕΞΗ ΜΑΡΙΑ 1997 ΣΕΡΡΕΣ 93 14,79
  4- ΦΡΑΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 1983 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚ. 15,39
5- ΡΩΣΣΗ ΟΛΓΑ 2000 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 16,58
6- ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2001 ΓΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 16,62
7- ΚΟΥΤΣΟΥΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ 1999 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 16,72
8- ΣΠΑΝΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2000 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 17,55
9- ΞΙΦΑΡΑ ΔΑΝΑΗ 2000 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ DNS

 

3.000Μ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
α/α Ονοματεμώνυμο Ετος Γεν.   Σύλλογος Επίδοση
1- ΛΑΒΑΣΑ ΔΑΦΝΗ 2001 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 10,05,08
2- ΦΛΩΡΟΥ   ΕΥΣΤΑΘΙΑ 1999 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 10,14,50
3- ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ Ι. 1994 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 10,23,39
4- ΜΟΚΚΑ  ΑΡΤΕΜΙΣ 2001 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 10,27,53
5- ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΕΦ. 1994 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡ. 11,03,52
  6- ΤΣΑΠΑΛΗ ΜΑΡΙΑ 2001 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 11,04,82
7- ΣΚΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝ. 2002 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 11,18,87
8- ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩ 2001 ΟΦΚΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 11,26,54
9- ΤΣΙΜΠΡΙΚΙΔΟΥ ΗΛ. 1988 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 11,39,84
10- ΒΑΣΙΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 1994 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 11,47,67
11- ΑΛΕΒΙΖΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1999 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤ 11,54,74
12- ΚΑΨΗ ΣΤΕΛΛΑ 2001 ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ 11,56,11
13- ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2001 ΗΛΙΑΣ ΒΕΡΓΙΝΗΣ 11,58,23
14- ΘΕΟΦΙΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 1998 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 13,20,35
15- ΛΑΚΙΩΤΗ ΣΤΕΛΛΑ 2002 ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 13,54,78

 

3.000Μ. ΑΝΔΡΩΝ-ΠΑΙΔΩΝ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
α/α Ονοματεμώνυμο Ετος Γεν.   Σύλλογος Επίδοση
1- ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1998 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 8,39,71
2- ΑΡΩΝΙΑΔΑΣ ΘΕΟΔ. 1999 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 8,57,02
3- ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΣ 2002 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 8,59,58
4- ΚΑΣΣΟΣ ΗΛΙΑΣ 1986 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 9,01,49
5- ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝ. 1976 ΒΕΛΟΣ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 9,02,03
6- ΤΖΟΥΛΙΑΝΟ ΜΑΝΚΟ 1999 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 9,02,40
7- ΠΙΤΣΩΛΗΣ ΧΑΡΑΛ. 1993 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 9,02,47
8- ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΠΑΡ. 1988 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 9,11,16
9- ΚΑΣΣΑΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1999 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 9,11,61
10- ΣΑΡΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1992 ΟΜΙΛΟΣ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 9,14,09
11- ΧΗΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2002 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 9,15,91
12- ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 1989 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 9,24,18
13- ΜΑΛΗΣΙΩΡΗΣ ΠΑΝ. 2001 ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 9,29,68
14- ΧΑΝΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΛ. 1999 ΑΝΑΓ/ΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 9,40,41
15- ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Κ 2001 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 9,42,61
16- ΝΙΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1977 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦ. 9,58,38
17- ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑΣ ΑΛΕΞΗΣ 1990 ΑΝΑΤΟΛΗ Ν. ΙΩΝΙΑΣ 10,01,31
18- ΤΣΑΠΡΟΥΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ 2004 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 10,24,19
ΚΟΚΚΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1990 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ DNF
ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓ. 2002 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ DNF

 

300Μ. ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
α/α Ονοματεμώνυμο Ετος Γεν.   Σύλλογος Επίδοση
1- ΜΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡ. 2003 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 40,74
2- ΜΠΑΔΟΓΙΑΝΝΑΚΗ Μ. 2004 ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 42,63
3- ΠΑΠΑΝΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ 2003 ΑΜΕΙΝΙΑΣ  ΠΑΛΛΗΝΗΣ 43,69
4- ΚΟΛΛΙΑ ΜΑΡΙΑ 2004 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 43,85
5- ΚΕΦΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 44,23
6- ΣΥΚΟΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 44,44
7- ΡΟΪΔΑΚΗ ΒΙΚΥ 2003 ΟΦΚΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 44,93
8- ΧΟΥΣΙΔΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2003 ΑΝΑΓΕΝ/ΣΗ ΠΕΥΚΗΣ 45,51
9- ΧΑΝΤΖΗ ΕΥΑΝΘΙΑ 2003 ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 46,02
10- ΛΙΒΑΣΙΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 ΑΜΕΙΝΙΑΣ  ΠΑΛΛΗΝΗΣ 46,30
11- ΣΤΡΑΤΗΓΕΛΛΗ ΑΓΑΘΗ 2003 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 46,54
12- ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΑΠ. 2004 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 46,88
13- ΤΣΙΑΜΠΟΥΡΗ ΜΑΓΔ. 2003 ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 46,92
14- ΜΑΚΚΑ ΙΩΑΝΝΑ 2003 ΑΜΕΙΝΙΑΣ  ΠΑΛΛΗΝΗΣ 46,95
  15- ΤΣΑΠΑΛΗ ΑΓΓΕΛ.  2004 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚ. 47,40
16- ΚΑΡΒΕΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 50,46
  17- ΜΠΑΡΩΤΑ ΑΝΑΣΤ. 2003 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚ. 52,31
18- ΠΑΝΤΖΙΟΥ ΑΝΝΑ 2003 ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 52,89

 

600Μ. ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
α/α Ονοματεμώνυμο Ετος Γεν.   Σύλλογος Επίδοση
1- ΛΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡ. 2003 ΑΝΑΓ/ΣΗ ΠΕΥΚΗΣ 1,41,92
2- ΜΠΟΡΤΖΟΝΗ ΧΡΙΣΤ 2003 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1,44,96
3- ΝΤΟΥΜΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 2003 ΑΟ ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΗΣ 1,45,17
4- ΙΣΡΑΕΛΙΑΝ ΑΙΜΙΛΙΑ 2003 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 1,47,92
5- ΧΟΥΛΙΑΡΑ ΑΛΕΞ. 2003 ΑΝΑΓ/ΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 1,48,96
  6- ΚΑΡΕΛΗ ΠΑΡΑΣΚ. 2004 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚ. 1,49,73
7- ΒΕΚΡΗ ΙΩΑΝΝΑ 2003 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1,50,09
8- ΣΑΡΛΗ ΜΑΡΙΑ 2004 ΑΣ ΑΤΛΑΣ ΚΥΜΗΣ 1,50,21
9- ΜΠΡΕΝΤΑ ΕΛΕΥΘ. 2004 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1,50,87
10- ΠΑΤΗΛΑ ΜΑΡΙΑ 2004 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤ. 1,53,19
11- ΜΠΕΚΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 2003 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 2,00,14
12- ΧΑΡΙΣΙΑΔΗ ΕΥΑΓΓ. 2004 ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛΕΩ 2,01,97
13- ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΑΔΗ Φ. 2004 ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛΕΩ 2,20,07

 

80Μ. ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
α/α Ονοματεμώνυμο Ετος Γεν.   Σύλλογος Επίδοση
  1- ΠΑΝΑΓΙΑΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2004 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 12,86
2- ΑΞΑΡΛΗ ΕΙΡΗΝΗ 2003 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 12,89
3- ΖΑΡΟΚΩΣΤΑ ΑΛΚΥ 2004 ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛΛΗΝ. 13,21
4- ΦΑΣΣΑΡΗ ΑΘΗΝΑ 2003 ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛΛΗΝ. 14,33
  5- ΣΙΔΕΡΗ ΣΟΦΙΑ 2003 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 14,68
6- ΒΕΝΙΑΜΙΝ ΛΙΔΑ 2004 ΑΝΑΓΕΝ. ΠΕΥΚΗΣ 15,40

 

 

300Μ. ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α΄

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
α/α Ονοματεμώνυμο Ετος Γεν.   Σύλλογος Επίδοση
1- ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΟΡ. 2003 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 41,85
  2- ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΘΑΝ. 2004 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚ. 44,15
3- ΑΓΚΟΛΛΙ ΑΛΕΞ. 2003 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 44,99
4- ΜΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2004 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 45,01
5- ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2003 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 45,09
6- ΘΥΜΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛ. 2003 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 45,61
7- ΜΠΟΥΝΤΡΑΣ ΣΑΒΒΑΣ 2003 ΑΝΑΓΕΝ. ΠΕΥΚΗΣ 46,85
  8- ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΙΩ. 2005 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚ. 48,5
9- ΖΑΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2004 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 48,51
10- ΦΛΑΣΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2003 ΑΝΑΓΕΝ. ΠΕΥΚΗΣ 50,69
11- ΚΟΤΣΙ ΕΝΤΜΟΝΤ 2004 ΑΝΑΓΕΝ. ΠΕΥΚΗΣ 51,66
12- ΠΑΝΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ 2005 ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ DNF

 

300Μ. ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
α/α Ονοματεμώνυμο Ετος Γεν.   Σύλλογος Επίδοση
1- ΕΛ ΝΤΕΡΙΝΙ ΣΑΝΤΡ. 2004 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 49,75
2- ΡΟΥΚΑ ΜΑΡΙΑ 2003 ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 50,10
3- ΓΙΑΛΕΛΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2003 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 50,21
4- ΜΠΕΤΣΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 50,52
5- ΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠ. 2004 ΑΝΑΓΕΝ. ΛΑΜΙΑΣ 50,57
6- ΠΡΟΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2004 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 50,69
7- ΠΑΓΚΟΥΤΣΟΥ ΖΩΗ 2004 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 51,27
8- ΔΡΙΤΣΑ ΣΟΦΙΑ 2004 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 51,78
  9- ΓΟΥΝΑΡΗ ΣΟΦΙΛΕΝΑ 2005 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 51,81
10- ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2003 ΓΕ ΠΟΡΟΥ 52,16
11- ΤΣΙΑΝΟΥ ΑΝΔΡΟΜ. 2004 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 52,41
12- ΓΕΡΟΛΥΜΟΥ  ΑΛΕΞΙΑ 2003 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 53,33
13- ΚΟΥΤΣΟΥΦΛΑΚΗ ΑΝ. 2004 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 53,42
14- ΤΖΩΡΤΖΗ ΜΕΛΙΝΑ 2003 ΑΟΠΦ 54,29
15- ΤΣΙΜΠΟΡΝΤΕΪ ΙΩΑΝ. 2003 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 54,40
16- ΤΣΟΥΜΠΡΗ ΝΑΤΑΛΙΑ 2004 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 55,58

 

3.000Μ. ΒΑΔΗΝ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
α/α Ονοματεμώνυμο Ετος Γεν.   Σύλλογος Επίδοση
1- ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝ. 2004 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 15,35,51
2- ΤΖΑΤΖΙΜΑΚΗ ΒΑΣΙΛ. 2003 ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 16,36,38
3- ΠΑΠΠΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 2003 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΙΩΝΙΑΣ 16,42,09
4- ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2003 ΑΝΑΤΟΛΗ Ν. ΙΩΝΙΑΣ 17,38,89
5- ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΥΛΙΝΑ 2005 ΒΕΛΟΣ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 18,09,41
6- ΜΠΟΥΧΑΛΗ ΜΑΡΙΑ 2006 ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 18,15,62
7- ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗ ΠΑΝ. 2006 ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 18,15,65
8- ΤΟΓΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤ. 18,30,15
9- ΜΠΟΥΝΤΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2004 ΑΝΑΓ/ΣΗ ΠΕΥΚΗΣ 18,56,03
10- ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Ζ. 2003 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 19,40,28

 

60Μ. ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β΄

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
Ονοματεμώνυμο Ετος Γεν.   Σύλλογος Επίδοση
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 2005 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 7,86
ΧΡΥΣΟΓΕΛΟΣ ΚΩΝ. 2006 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦ. 7,91
ΣΠΑΝΟΓΛΟΥ ΣΤΡ. 2005 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 7,99
ΔΟΥΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓ. 2005 ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 8,06
ΠΑΠΑΓΑΛΟΣ  ΠΑΝ. 2006 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 8,36
ΣΤΕΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΗΛ 2006 ΑΟ ΔΙΑΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 8,57
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓ 2006 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 8,58
  ΓΑΡΕΦΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓ. 2006 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 8,97
ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. 2005 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 8,15
  ΜΠΑΙΜΠΑΚΗΣ ΧΡ 2005 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚ. 8,22
ΚΑΣΤΙΓΙΟ-ΦΛΕΣΣΑΣ 2006 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 8,36
ΤΣΟΜΩΚΟΣ ΠΑΡΑΣΚ. 2006 ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 9,11
  ΓΙΓΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2006 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚ. 9,68
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΑΓ. 2006   ΑΣ ΛΑΜΨΑΚΟΥ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ 7,97
ΣΚΟΥΡΤΗΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ 2006 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 8,10
ΖΑΜΟΥΡΙΔΗΣ ΑΓΓ. 2005 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 8,15
ΚΟΡΟΜΠΙΛΗΣ ΑΝΤ. 2006 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 8,38
ΜΠΑΚΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 2005 ΑΟ ΔΙΑΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 8,66
ΚΟΣΚΙΝΑΣ ΜΑΞΙΜΟΣ 2006 ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛΕΩ 9,50

 

60Μ. ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β΄

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
Θέση Ονοματεμώνυμο Ετος Γεν.   Σύλλογος Επίδοση
1- ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΕΥΘΥΜΙΑ 2006 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 8,45
2- ΡΟΚΚΑ ΠΕΤΡΙΝΑ 2005 ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛΛΗΝ. 8,47
3- ΤΟΠΑΛΙΔΗ  ΜΑΡΙΑ 2006 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 8,59
  4- ΣΑΜΑΝΤΑ ΧΑΡΙΚΛ. 2006 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚ. 8,63
5- ΡΟΥΣΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ 2006 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 8,70
6- ΚΑΡΚΑΝΕΒΑΤΟΥ ΑΝΤ. 2006 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 8,71
7- ΓΑΛΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ 2006 ΑΟ ΣΚΙΑΘΟΥ 8,77
8- ΜΑΜΑ  ΕΛΕΝΗ 2006 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 8,81
9- ΜΑΝΔΑΡΑΚΑ ΣΟΥΖΑΝΑ 2005 ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛΛΗΝ. 8,81
10- ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝ. 2005 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 8,84
11- ΑΝΔΡΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 2006 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 8,84
12- ΛΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣ. 2005 ΑΝΑΓΕΝ. ΠΕΥΚΗΣ 9,01
13- ΣΚΟΤΗ ΜΑΡΙΑ 2006 ΑΝΑΓΕΝ. ΠΕΥΚΗΣ 9,04
14- ΛΑΓΟΥΔΗ ΚΩΝ/ΝΑ 2005 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 9,05
 15- ΣΑΛΗ ΜΑΡΙΑ 2006 ΑΤΛΑΣ ΚΥΜΗΣ 9,11
  16- ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ Μ. 2006 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚ. 9,17
17- ΔΙΟΝΥΣΑΤΟΥ ΦΙΛΙΩ 2006 ΑΟ ΔΙΑΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 9,20
18- ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤ. 2006 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 9,25
19- ΚΑΛΛΙΠΕΤΣΗ ΒΑΣ. 2007 Α.Ο.ΜΕΓΑΡΩΝ 9,26
20- ΜΑΡΚΙΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2005 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 9,29
21- ΔΕΜΕΡΟΥΠΗ ΑΝΝΑ 2006 ΑΤΛΑΣ ΚΥΜΗΣ 9,40
22- ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΑΛΕΞ. 2006 ΑΝΑΓ/ΣΗ ΠΕΥΚΗΣ 9,41
23- ΠΥΛΑΡΙΝΟΥ ΜΑΡΓ. 2006 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 9,44
  24- ΣΑΜΑΡΤΖΗ ΖΩΗ 2006 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚ. 9,49
25- ΚΑΠΕΛΕΝΤΖΗ ΙΩ 2005 ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡ. 9,50
26- ΜΠΟΝΤΟΥΡΟΓΛΟΥ ΕΙΡ. 2006 ΑΝΑΓ/ΣΗ ΠΕΥΚΗΣ 9,53
27- ΜΠΑΚΑΜΗΤΣΟΥ ΕΥΑ 2006 ΑΝΑΓ/ΣΗ ΠΕΥΚΗΣ 9,66
28- ΜΩΥΣΙΑΔΗ ΡΟΖ-ΜΑΡΙΑ 2006 ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛΕΩ 9,67
29- ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΑΝΝΑ 2006 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 9,67
30- ΣΚΛΑΤΙΝΙΩΤΗ ΜΕΛΙΝΑ 2006 ΑΝΑΓ/ΣΗ ΠΕΥΚΗΣ 9,73
  31- ΦΛΩΡΟΥ ΝΙΚΟΛΙΝΑ 2006 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 9,83
  32- ΦΕΡΓΑΔΗ ΞΑΝΘΗ 2006 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 9,85
33- ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡ. 2006 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 9,90
34- ΔΕΜΕΡΟΥΠΗ ΝΕΦΕΛΗ 2007 ΑΤΛΑΣ ΚΥΜΗΣ 10,28
35- ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Φ. 2006 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦ. 10,35
  36- ΖΕΡΒΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2006 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 10,39
37- ΤΖΑΜΑΛΗ ΖΩΗ 2006 ΑΝΑΓ/ΣΗ ΠΕΥΚΗΣ 10,51
38- ΠΕΛΕΚΑΝΟΥ ΖΑΧΑΡ. 2006 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 10,55
39- ΤΖΙΓΚΟΥΝΑΚΗ ΕΥΓΕΝ. 2006 ΑΝΑΓ/ΣΗ ΠΕΥΚΗΣ 10,94

 

ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΑΝΔΡΩΝ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α΄

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
α/α Ονοματεμώνυμο Ετος Γεν.   Σύλλογος Επίδοση
1- ΒΟΤΣΗΣ  ΠΑΝ. 1994 ΑΙΟΛΟΣ  ΚΟΡΥΔΑΛ. 14,06
2- ΛΙΟΛΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1999 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 13,93
3- ΚΟΝΤΙ ΕΛΝΤΙ 1990 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 13,92
4- ΚΑΡΑΝΤΑΚΟΣ ΔΗΜ. 2000 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 13,37
5- ΠΑΝΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Α. 2001 ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 13,30
6- ΓΟΥΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2002 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 13,22
7- ΜΥΤΑΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2002 ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 13,20
8- ΠΟΤΣΙ ΓΚΕΡΑΛΝΤ 2001 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 13,03
9- ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗΣ ΣΤ. 2002 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 13,01
10- ΑΛΕΞΙΟΥ ΔΗΜ. 2001 ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 12,86
  11- ΝΑΚΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 1998 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 12,81
12- ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗΣ ΚΩΝ. 2001 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 12,20
13- ΖΑΦΑΡΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2003 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 12,20
14- ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ ΜΑΝΟΣ 2001 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 11,70
15- ΜΑΥΡΙΚΑΣ ΓΑΒΡΙΗΛ 2002 ΑΟ ΔΙΑΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 11,40
16- ΚΟΙΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2004 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 11,09
  17- ΚΟΥΚΟΥΒΙΝΟΣ ΔΗΜ. 2003 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 10,90
 – ΜΩΥΣΙΔΗΣ ΟΔΥΣ. 2004 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ Α
 – ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ 2001 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ Α

 

ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
α/α Ονοματεμώνυμο Ετος Γεν.   Σύλλογος Επίδοση
1 ΦΟΥΤΣΙΤΖΙΔΟΥ ΑΝ. 1991 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 12,27
2 ΧΑΝΔΡΙΝΟΥ ΣΤΑΥΡ. 1996 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 11,57
3 ΑΛΟΓΑΚΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 2000 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 11,11
4 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΛΚΜΗΝΗ 2000 ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΝ 11,02
5 ΝΟΥΣΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 1997 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 11,00
6 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝ. 1999 ΑΟ ΔΙΑΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 10,05

 

  ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ     

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
α/α Ονοματεμώνυμο Ετος Γεν.   Σύλλογος Επίδοση
1- ΚΟΚΚΑΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2001 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 11,43
2- ΚΑΤΣΟΥΝΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ 2002 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 10,86
3- ΤΣΙΜΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2002 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 10,57
4- ΠΡΕΖΑΝΗ ΜΑΡΙΝΑ 2002 ΑΣΚ ΝΤΕΡΗ 10,49
5- ΧΑΡΑΜΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2002 ΒΕΛΟΣ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 10,37
6- ΠΡΟΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 2002 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 10,36
7- ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΧΡΥΣ. 2002 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 10,35
8- ΜΑΝΩΛΟΥΔΗ ΚΥΡ. 2001 ΒΕΛΟΣ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 10,27
9- ΑΓΡΑΦΙΩΤΗ ΑΝΘΗ 2002 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 10,02
10- ΠΟΔΑΡΑ ΑΝΝΑ 2002 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 9,82
11- ΧΟΥΡΣΟΓΛΟΥ ΛΗΔΑ 2002 ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 9,50

 

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
α/α Ονοματεμώνυμο Ετος Γεν. Σύλλογος Επίδοση
Β ΓΚΡΟΥΠ 1 ΜΠΕΡΤΣΙΜΑ ΚΩΝΣ/ΝΑ 2003 ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤ. 5,85
Β ΓΚΡΟΥΠ 2 ΓΚΑΛΙΟΥΡΗ ΑΠΟΣΤ. 2001 ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛΛ. 5,52
Β ΓΚΡΟΥΠ 3 ΚΑΡΛΙΚΟΒΑΛΗ ΣΤ. 2003 ΟΦΚΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡ. 5,38
Β ΓΚΡΟΥΠ 4 ΒΑΛΕΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2003 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 5,22
Β ΓΚΡΟΥΠ 5 ΒΟΚΟΤΟΠΟΥΛΟΥ Α 2004 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 5,02
Β ΓΚΡΟΥΠ 6 ΓΙΑΝΝΙΔΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2001 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 5,00
Β ΓΚΡΟΥΠ 7 ΡΕΤΑΛΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ 2002 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 4,94
Β ΓΚΡΟΥΠ 8 ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΥ ΑΙΚ 2003 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 4,85
Α ΓΚΡΟΥΠ 9 ΒΕΛΛΗ ΚΑΙΤΗ 2003 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 4,82
Α ΓΚΡΟΥΠ 10 ΜΕΛΕΤΟΓΛΟΥ ΜΑΡ. 2001 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 4,81
Β ΓΚΡΟΥΠ 11 ΣΕΡΒΗ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2003 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 4,81
Β ΓΚΡΟΥΠ 12 ΑΞΑΡΛΗ  ΕΙΡΗΝΗ 2003 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 4,79
Α ΓΚΡΟΥΠ 13 ΜΑΤΙΑΤΟΥ ΖΩΗ 2005 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 4,75
Β ΓΚΡΟΥΠ 14 ΓΙΑΜΑΡΕΛΟΥ ΠΑΡ. 2002 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 4,75
Α ΓΚΡΟΥΠ 15 ΜΑΤΖΟΥΡΑΝΗ ΔΕΣΠ 2005 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 4,73
Β ΓΚΡΟΥΠ 16 ΚΑΠΕΛΕΝΤΖΗ ΕΥΣΤ. 2003 ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤ. 4,73
Α ΓΚΡΟΥΠ 17 ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΙΑ 2003 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡ. 4,71
Α ΓΚΡΟΥΠ 18 ΝΕΟΧΩΡΙΤΗ ΦΩΤ 2003 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 4,68
Β ΓΚΡΟΥΠ 19 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ Σ. 2003 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 4,68
Β ΓΚΡΟΥΠ 20 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΑΘ. 2002 ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛΛ. 4,67
Α ΓΚΡΟΥΠ 21 ΝΤ’ΑΤΖΕΛΟ  ΕΛΕΝΗ 2003 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 4,66
Β ΓΚΡΟΥΠ 22 ΦΑΣΣΑΡΗ ΑΘΗΝΑ 2003 ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ. 4,60
Β ΓΚΡΟΥΠ 23 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ ΜΥΡΤΩ 2005 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 4,57
Α ΓΚΡΟΥΠ 24 ΓΚΙΟΥΣΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ 2004 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 4,46
Α ΓΚΡΟΥΠ 25 ΑΛΕΞΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2001 ΑΙΟΛΟΣ ΒΡΙΛΗΣ. 4,41
Α ΓΚΡΟΥΠ 26 ΚΟΛΥΒΑ ΑΡΤΕΜΙΣ 2004 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 4,31
Α ΓΚΡΟΥΠ 27 ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΑΚΗ Μ. 2002 ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ. 4,27
Α ΓΚΡΟΥΠ 28 ΜΑΝΤΑΣΑ ΙΩΑΝΝΑ 2003 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 4,27
Α ΓΚΡΟΥΠ 29 ΜΑΝΤΑΛΗ ΕΛΕΝΗ 2004 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 3,70
Α ΓΚΡΟΥΠ 30 ΡΗΓΑ ΔΑΥΙΔΙΑ 2004 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 3,61

 

ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
α/α Ονοματεμώνυμο Ετος Γεν.   Σύλλογος Επίδοση
1- ΤΖΙΑΤΖΟΥΛΗ ΑΘΗΝΑ 2005 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 1,56
  2 ΣΙΔΕΡΗ ΣΟΦΙΑ 2003 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 1,46
3- ΚΑΡΝΑΣΙΩΤΗ ΣΜΑΡ. 2005 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1,46
4- ZΕΛΟΥ ΕΛΗΣΑ 2004 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1,43
5- ΚΑΛΥΒΑ ΜΑΡΙΑ 2004 ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ 1,35
6- ΣΒΕΝΤΖΟΥΡΗ ΞΑΝΘΗ 2004 ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 1,35
7- ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡ. 2004 ΒΕΛΟΣ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 1,35
8- ΠΛΙΑΤΣΙΚΑ ΚΩΝ/ΝΑ 2005 ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ 1,35
9- ΠΟΜΩΝΗ  ΕΙΡΗΝΗ 2003 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1,35
10- ΤΣΕΒΑ ΜΑΡΙΛΙΝΑ 2004 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1,35
11- ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΗΜ. 2005 ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 1,35
12- ΛΕΝΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2004 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1,3
13- ZΕΛΟΥ ΕΛΗΣΑ 2004 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΥΨΟΣ ΠΚΑ
14- ΠΛΑΤΑΝΙΑ ΠΑΝΑΓ. 2005 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΥΨΟΣ ΠΚΑ
15- ΤΣΕΒΑ ΜΑΡΙΛΙΝΑ 2004 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΥΨΟΣ ΠΚΑ
16- ΠΟΜΩΝΗ  ΕΙΡΗΝΗ 2003 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΥΨΟΣ ΠΚΑ
17- ΜΠΡΑΜΟΥΤΣΙ ΔΑΝΑΗ 2004 ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΥΨΟΣ ΠΚΑ
18- ΜΑΝΕΤΤΑ ΠΑΝΑΓ. 2004 ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΥΨΟΣ ΠΚΑ
19- ΜΕΛΕΣΗ ΖΩΗ 2004 ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ ΥΨΟΣ ΠΚΑ
20- ΣΙΔΕΡΗ ΣΟΦΙΑ 2003 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΥΨΟΣ ΠΚΑ
21- ΚΑΤΣΑΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2004 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΥΨΟΣ ΠΚΑ

 

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β΄

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
Θέση Ονοματεμώνυμο Ετος Γεν.   Σύλλογος Επίδοση
1- ΛΕΜΠΟΥΣΗΣ  ΒΑΣΙΛ. 2005 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ ***
2- ΓΚΑΡΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 4,88
3- ΜΠΟΥΡΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 2006 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 4,85
  4- ΚΑΡΛΑΤΗΡΑΣ ΦΙΛΙΠ. 2005 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 4,84
5- ΜΩΡΑΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 4,68
6- ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΔΗΜΗ. 2005 ΑΟ ΔΙΑΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 4,45
7- ΝΤΑΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2005 ΑΣΤΕΡΑΣ  ΑΙΓΑΛΕΩ 4,42
8- ΜΠΟΥΚΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 4,40
  9- ΣΙΔΕΡΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 2006 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 4,39
10- ΜΩΥΣΙΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 2006 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 4,35
11- ΤΣΙΓΚΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2006 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 4,02
12- ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 2005 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 3,89
13- ΠΙΕΡΡΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ 2006 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 3,68

 

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β΄

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
Θέση Ονοματεμώνυμο Ετος Γεν.   Σύλλογος Επίδοση
1- ΒΕΛΕΝΤΖΑ ΑΝΔΡΟΜ. 2005 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 4,91
2- ΓΑΡΑΝΤΖΟΓΙΑΝΝΗ Θ. 2006 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 4,91
  3- ΑΡΓΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 2005 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 4,82
4- ΓΙΩΤΗ ΜΥΡΤΩ 2005 ΑΣΤΕΡΑΣ  ΑΙΓΑΛΕΩ 4,76
5- ΣΧΙΖΑ ΕΥΓΕΝΙΑ 2006 ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 4,62
6- ΒΑΡΕΛΑ ΜΑΡΙΑ 2006 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 4,45
  7- ΛΑΜΠΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2006 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 4,32
8- ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΥ ΠΑΤΡΑ 2006 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 4,25
9- ΣΧΙΝΑ ΣΩΤΗΡΙΑ 2006 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 4,24
10- ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΖΩΗ 2005 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦ. 4,23
11- ΜΑΝΤΑΣΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2005 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 4,14
12- ΑΝΔΡΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 2006 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 4,10
13- ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2005 ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛΛΗΝ. 4,08
14- ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑ ΓΑΡΥΦ. 2005 ΑΣΤΕΡΑΣ  ΑΙΓΑΛΕΩ 3,98
15- ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘ. 2005 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 3,92
  16- ΝΕΣΤΩΡΙΔΗ ΠΑΝΑΓ. 2006 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 3,83
  17- ΑΡΓΥΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2006 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 3,76
18- ΜΑΝΩΛΗ ΙΩΑΝΝΑ 2005 ΑΟ ΔΙΑΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 3,62
19- ΖΑΦΑΡΑ ΣΟΦΙΑ 2005 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 3,44
20- ΣΤΟΥΡΑΙΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2006 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 3,40

 

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΑΝΔΡΩΝ – ΝΕΩΝ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
Θέση Ονοματεμώνυμο Ετος Γεν.   Σύλλογος Επίδοση
1- ΗΛΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1981 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 65,30
2- ΧΡΙΣΤΑΚΑΚΟΣ ΓΕΩΡ 1998 ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 62,60
3- ΠΕΪΒΑΝΗΣ ΘΕΟΔ. 1988 ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 60,03
4- ΖΩΓΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1994 ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 54,61
5- ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ. 2001 ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 50,70
  6- ΝΤΑΣΙΩΤΗΣ ΦΑΝΗΣ 1998 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 48,70
7- ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛ. 1992 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜ. 47,92
8- ΤΣΑΝΤΡΙΖΟΣ ΓΕΩΡΓ. 1999 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 47,60
9- ΜΑΣΟΥΡΗΣ ΣΤΕΦ. 1998 ΚΥΠΡΟΣ 29,46

 

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
Θέση Ονοματεμώνυμο Ετος Γεν.   Σύλλογος Επίδοση
1- ΑΛΕΞΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 1999 ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 42,10
2- ΜΠΑΣΙΝΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 1996 ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 41,03
3- ΒΟΙΛΑΚΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ 1996 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 40,03
4- ΔΙΟΝΥΣΑΤΟΥ ΧΑΡΑ 1993  ΔΙΑΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 28,78

 

  ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ     

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
Θέση Ονοματεμώνυμο Ετος Γεν. Σύλλογος Επίδοση
1- ΜΠΕΡΤΣΙΜΑ ΕΛΕΝΗ 2001 ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤ. 38,90
2- ΛΟΥΚΟΥΚΙΔΗ ΑΝΝΑ 2001 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 37,31
3- ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2001 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 30,43
4- ΓΙΑΝΝΑΡΗ ΜΑΡΙΑ 2002 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 30,20
5- ΓΚΕΡΛΕ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 28,86

 

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
Θέση Ονοματεμώνυμο Ετος Γεν.   Σύλλογος Επίδοση
1- ΑΝΔΡΕΑΔΗ ΜΑΡΙΑ 2003 ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 13,46
  2- ΛΟΥΚΟΥΚΙΔΗ ΑΝΝΑ 2001 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 11,61
3- ΓΚΑΓΚΑ ΝΑΥΣΙΚΑ 2002 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 11,36
  4- ΟΣΑΓΙ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2002 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 10,84
  5- ΓΚΕΡΛΕ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 10,63
6- ΠΑΝΤΕΛΙΔΗ ΑΝΝΑ 2003 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 10,62
7- ΛΕΠΙΔΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ 2001 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 10,16
  8- ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 2001 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 9,72
9- ΤΣΟΓΚΑ ΕΛΕΟΝΩΡΑ 2003 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 9,69
10- ΟΣΑΓΙ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 2005 ΑΣ ΛΑΜΨΑΚΟΣ 8,33
11- ΣΑΛΗ ΜΑΡΙΑ 2006 ΑΤΛΑΣ ΚΥΜΗΣ 8,18
12- ΣΙΓΑΛΑ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ 2005 ΑΣ ΛΑΜΨΑΚΟΣ 7,00
13- ΝΑΣΣΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ 2005 ΑΟ ΔΙΑΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 6,95

 

***Αποτελέσματα αθλητών του Γ.Σ. Νεάπολης Χαλκίδας

  • 100Μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΜΠΟΥΝΤΡΟΥ ΜΑΡΙΑ με 13,39΄΄

ΣΥΝΟΔΙΝΟΥ ΗΛΙΑΝΑ με 14,70΄΄

  • 200Μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1η θέση ΑΡΓΥΡΟΥ ΜΑΡΙΤΑ  με 26,23΄΄

ΣΥΝΟΔΙΝΟΥ ΗΛΙΑΝΑ με 31,38΄΄

  • 400Μ. ΕΜΠΟΔΙΑ ΑΝΔΡΩΝ

4η θέση ΧΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ με 59,69΄΄

  • 400Μ. ΕΜΠΟΔΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1η θέση ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ με 59,58΄΄

4η θέση ΜΠΟΥΝΤΡΟΥ ΜΑΡΙΑ με 68,19΄΄

5η θέση ΔΕΔΕ ΑΝΤΩΝΙΑ με 69,10΄΄

  • 400Μ. ΕΜΠΟΔΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

3η θέση ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΩΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ με 65,83΄΄

6η θέση ΓΚΙΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ με 73,35΄΄

  • 100Μ. ΕΜΠΟΔΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ-ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

4η θέση ΦΡΑΝΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ με επίδοση 15,39

  • 3000Μ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

3η θέση ΤΣΑΠΑΛΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΝΑ με 11′,04΄΄,82

  • 300Μ. ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄

ΤΣΑΠΑΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ  με 47,40΄΄

ΜΠΑΡΩΤΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ με 52,31΄΄

  • 600Μ. ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄

6η θέση ΚΑΡΕΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ με 1,49,73΄΄

  • 80Μ. ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄

1η θέση ΠΑΝΑΓΙΑΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ με 12,86΄΄

5η θέση ΣΙΔΕΡΗ ΣΟΦΙΑ με 14,68΄΄

  • 300Μ. ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α΄

2η θέση ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ με 44,15΄΄

8η θέση ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ με 48,50΄΄

  • 300Μ. ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄

9η θέση ΓΟΥΝΑΡΗ ΣΟΦΙΛΕΝΑ με 51,81΄΄

  • 60Μ. ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β΄

8η θέση ΓΑΡΕΦΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ με 8,97΄΄

10η θέση ΜΠΑΙΜΠΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ με 8,22΄΄

-ΓΙΓΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ με 9,68΄΄

  • 60Μ. ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β΄

4η θέση ΣΑΜΑΝΤΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ με 8,63΄΄

ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ με 9,17΄΄

ΣΑΜΑΡΤΖΗ ΖΩΗ με 9,49΄΄

ΦΛΩΡΟΥ ΝΙΚΟΛΙΝΑ με 9,83΄΄

ΦΕΡΓΑΔΗ ΞΑΝΘΗ με 9,85΄΄

ΖΕΡΒΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ με 10,39΄΄

  • ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΑΝΔΡΩΝ 

5η θέση ΝΑΚΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ με 12,81μ.

ΚΟΥΚΟΥΒΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ με 10,90μ.

  • ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ  ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α΄

3η θέση ΚΟΥΚΟΥΒΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ με 10,90μ.

  • ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  

3η θέση ΤΣΙΜΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ με 10,57μ.

  • ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄

ΓΚΙΟΥΣΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ με 4,46μ.

ΜΑΝΤΑΛΗ ΕΛΕΝΗ με 3,70μ.

  • ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄

2η θέση ΣΙΔΕΡΗ ΣΟΦΙΑ με 1,46μ.

  • ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β΄

4η θέση ΚΑΡΛΑΤΗΡΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ με 4,84μ.

9η θέση ΣΙΔΕΡΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ με 4,39μ.

  • ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β΄

3η θέση ΑΡΓΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ με 4,82μ.

7η θέση ΛΑΜΠΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ με 4,32μ.

ΝΕΣΤΩΡΙΔΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ με 3,83μ.

ΑΡΓΥΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ με 3,76μ.

  • ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΑΝΔΡΩΝ – ΝΕΩΝ

6η θέση ΝΤΑΣΙΩΤΗΣ ΦΑΝΗΣ με 48,70μ.

  • ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

2η θέση ΛΟΥΚΟΥΚΙΔΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ με 37,31μ.

3η θέση ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ με 30,43μ.

5η θέση ΓΚΕΡΛΕ ΓΕΩΡΓΙΑ με 28,86μ.

  • ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄

2η θέση ΛΟΥΚΟΥΚΙΔΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ με 11,61μ.

4η θέση ΟΣΑΓΙ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ με 10,84μ.

5η θέση ΓΚΕΡΛΕ ΓΕΩΡΓΙΑ με 10,63μ.

8η θέση ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ με 9,72μ.

***ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ-ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΟ του ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Χαλκίδας

Με επιτυχία πραγματοποιήθηκε η 9η Ημερίδα Στίβου ΄΄Δημήτρης Βραϊμάκης΄΄ στις 2 Ιουνίου 2018 στο Δημοτικό Στάδιο Χαλκίδας.

Μικροί και μεγάλοι αθλητές αγωνίστηκαν από όλη την Ελλάδα σημειώνοντας πολύ καλές επιδόσεις.

Για αυτή τη πολύ καλή διοργάνωση ο Σύλλογος μας αισθάνεται την ανάγκη να ευχαριστήσει όλους όσους βοήθησαν για την πραγματοποίηση της ημερίδας και συγκεκριμένα:

  • Όλους τους αθλητές που μας τίμησαν με την παρουσία τους.
  • Τον ΣΕΓΑΣ και τον κ. Στέφανο Ματάκη
  • Τον ΔΟΑΠΠΕΧ,
  • Την ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ και τον κ. Κώστα Κουτσουρό
  • Τον Δήμο Τανάγρας και τον Πρόεδρο της ΔΗΚΕΤ κ. Αλέξανδρο Ανυφαντή για την παραχώρηση αθλητικού υλικού.
  • Τον Έφορο στίβου του Ερμή Σχηματαρίου, κ. Γεώργιο Καριλάκη.
  • Την εταιρία ΄΄ΛΟΥΞ΄΄ για τα νερά και τα αναψυκτικά που έδωσε σε όλους τους αθλητές και τον κ. Ιωάννη Καραφυλλίδη.
  • Τους Κριτές των αγώνων.
  • Το Σώμα Εθελοντών Σαμαρειτών, Διασωστών και Ναυαγοσωστών Χαλκίδας.
  • Τους Εθελοντές που μας βοήθησαν για την διεξαγωγή των αγώνων. (Γονείς και αθλητές για την πολύτιμη βοήθεια τους).

Τέλος τους θεατές και φίλους του κλασικού αθλητισμού που βρέθηκαν στην κερκίδα και χειροκρότησαν τις προσπάθειες των αθλητών και των αθλητριών.

***ΦΩΤΟΡΕΠΟΡΤΑΖ από τους αγώνες: