Α Ερασιτεχνική 4η Αγωνιστική

Αγώνες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
17-10
16:00
ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ Αφρατίου ΦΩΤΗΣ ΔΑΛΛΑΣ – ΔΕΛΧΑΣ
17-10
16:00
ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ – ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ Καλοχωρίου/Παντειχίου ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΚΟΥΚΟΥΡΑ – ΡΕΤΣΑΣ
18-10
16:00
ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ – ΔΡΟΣΙΑ Γουβών ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΔΑΛΛΑΣ – ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ
18-10
16:00
ΣΚΕΠΑΣΤΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ Σκεπαστής ΤΟΥΛΟΥΜΗΣ ΝΕΓΡΗΣ – ΡΕΤΣΑΣ
18-10
16:00
ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ – ΚΑΡΥΣΤΟΣ Γυμνού ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ ΠΑΠΠΑΣ – ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ
18-10
16:00
ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ – ΑΙΔΗΨΟΣ Αλιβερίου ΚΟΥΚΟΥΡΑ ΣΕΡΡΑΣ – ΑΝΤΩΝΙΟΥ Χ.
18-10
16:00
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ – ΑΥΛΩΝΑΡΙ Νέας Λαμψάκου ΠΟΓΚΑΣ ΜΑΚΡΗΣ – ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ
18-10
16:00
ΜΑΚΡΥΚΑΠΑ – ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ Μακρυκάπας ΝΤΟΥΡΑΣ ΚΑΡΒΕΛΑΣ – ΝΤΟΒΟΛΗΣ Ι.

 

B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 4η Αγωνιστική

Αγώνες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
17-10
16:00
ΜΑΝΤΟΥΔΙ – ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ Μαντουδίου ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ – ΠΑΠΠΑΣ
17-10
16:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ – ΚΗΡΙΝΘΟΣ Βασιλικών ΤΟΥΛΟΥΜΗΣ ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ – ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
18-10
16:00
ΕΝΩΣΗ ΙΣΤΙΑΙΑΣ – ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ Ιστιαίας ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΠΑΥΛΑΤΟΣ – ΑΛΕΞΙΟΥ
18-10
16:00
ΣΤΑΥΡΟΣ – ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ Σταυρού ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ – ΜΠΑΚΑΤΣΕΛΟΣ
18-10
16:00
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ – ΚΑΣΤΕΛΛΑ Νέου Πύργου ΦΩΤΗΣ ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΕΥ. – ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ

 

B Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 4η Αγωνιστική

Αγώνες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
17-10
16:00
ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ – ΚΑΘΕΝΟΙ Τσαλίκη-Παπίλα ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΟΤΤΑΡΑ – ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΕΥ.
17-10
16:00
ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ – ΑΥΛΙΔΑ ΚΗΡΥΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ Χ. – ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ
17-10
16:00
ΠΑΡΑΛΙΑ – ΛΗΛΑΝΤΙΟ Παραλίας Αυλίδας ΝΤΟΥΡΑΣ ΤΣΙΦΛΑΚΟΣ – ΝΤΟΒΟΛΗΣ Ι.
17-10
16:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Χ. – ΠΟΛΙΤΙΚΑ Πάρκο Λαού ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ – ΚΑΡΒΕΛΑΣ
18-10
16:00
ΛΟΥΚΙΣΙΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ Λουκισίων ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ ΚΟΤΤΑΡΑ – ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ.
ΜΙΑΟΥΛΗΣ Φ. – ΑΛΑΤΣΑΤΑ 0-3 α.α.

 

B Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 4η Αγωνιστική

Αγώνες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
17-10
13:00
ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚ. – ΣΚΥΡΟΣ Αγ. Νικολάου ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ – ΣΕΡΡΑΣ
17-10
16:00
ΔΥΣΤΟΣ – ΚΡΙΕΖΑ Δύστου ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΠΡΙΟΝΑΣ – ΔΟΥΚΑΣ
18-10
16:00
ΜΑΡΜΑΡΙ – ΖΑΡΑΚΕΣ Καρύστου ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ – ΚΑΡΡΑΣ
18-10
16:00
ΝΕΑ ΣΤΥΡΑ – ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Ζαράκων ΚΗΡΥΚΟΣ ΤΣΙΦΛΑΚΟΣ – ΣΟΦΙΟΥ
18-10
16:00
ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ – ΕΡΜΗΛΙΟΣ Αγ. Λουκά ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ. – ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

Γ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 2η Αγωνιστική

Αγώνες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
18-10
12:00
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ – ΑΝΑΤΟΛΗ ΑΓΔΙΝΩΝ Κεχριών ΡΕΤΣΑΣ ΤΟΥΛΟΥΜΗΣ – ΝΕΓΡΗΣ
18-10
12:00
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ Αιδηψού ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΔΑΛΛΑΣ – ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ
18-10
12:00
ΑΕΚ Ν. ΠΥΡΓΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ Ν. Πύργου ΑΛΕΞΙΟΥ ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ – ΠΑΥΛΑΤΟΣ

 

Γ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 2η Αγωνιστική

Αγώνες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
18-10
12:00
ΠΙΣΣΩΝΑΣ – ΚΥΖΙΚΟΣ Πισσώνα ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ ΡΟΥΜΠΗΣ – ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ
18-10
12:00
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΑΦΡΑΤΙ ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ ΚΟΤΤΑΡΑ – ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ
18-10
12:00
ΜΕΣΣΑΠΕΙΟΣ – ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ Μακρυκάπας ΝΤΟΒΟΛΗΣ Ι. ΝΤΟΥΡΑΣ – ΚΑΡΒΕΛΑΣ
18-10
12:00
ΑΝΑΠΟΔΟΣ – ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ Πάρκο Λαού ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ Γ. – ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ.
18-10
16:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Χ. – ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙ Πάρκο Λαού ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ Γ. – ΓΚΑΡΑ

 

Γ Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 2η Αγωνιστική

Αγώνες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
18-10
12:00
ΚΥΜΗ – ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ Μονοδρίου ΣΟΦΙΟΥ ΚΗΡΥΚΟΣ – ΤΣΙΦΛΑΚΟΣ
18-10
12:00
ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ – ΑΡΗΣ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΟΥ Βρύσης ΑΝΤΩΝΙΟΥ Χ. ΣΕΡΡΑΣ – ΚΟΥΚΟΥΡΑ
18-10
12:00
ΑΙΓΕΑΣ ΠΕΤΡΙΩΝ – ΜΟΝΟΔΡΙ Κριεζών ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ. – ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ