Α Ερασιτεχνική 5η Αγωνιστική

Αγώνες

Γήπεδο Διαιτητής

Βοηθοί

24-10
16:00
ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ – ΔΡΟΣΙΑ Δημ. Στ. Χαλκίδας ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ – ΑΝΤΩΝΙΟΥ Χ.
24-10
16:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ – ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ Ερέτριας ΝΤΟΥΡΑΣ ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ – ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ
24-10
16:00
ΑΙΔΗΨΟΣ – ΣΚΕΠΑΣΤΗ Αιδηψού ΦΩΤΗΣ ΤΣΙΦΛΑΚΟΣ – ΠΑΠΠΑΣ
24-10
16:00
ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ Γυμνού ΤΟΥΛΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ – ΚΟΤΤΑΡΑ
24-10
16:00
ΑΥΛΩΝΑΡΙ – ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ Αυλωναρίου ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΔΑΛΛΑΣ – ΔΟΥΚΑΣ
24-10
16:00
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ – ΜΑΚΡΥΚΑΠΑ Νέας Λαμψάκου ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ – ΡΕΤΣΑΣ
25-10
13:00
ΚΑΡΥΣΤΟΣ – ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ Καρύστου ΚΟΥΚΟΥΡΑ ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ – ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
25-10
15:15
ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ – ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ Αρτεμησίου ΠΟΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ – ΑΛΕΞΙΟΥ

 

B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 5η Αγωνιστική

Αγώνες

Γήπεδο Διαιτητής

Βοηθοί

24-10
16:00
ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ – ΣΤΑΥΡΟΣ Προκοπίου ΚΟΥΚΟΥΡΑ ΠΡΙΟΝΑΣ – ΡΟΥΜΠΗΣ
25-10
15:15
ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ – ΚΗΡΙΝΘΟΣ Αιδηψού ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΔΕΛΧΑΣ – ΠΑΥΛΑΤΟΣ
25-10
15:15
ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ – ΑΤΡ. ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ Τριάδας ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ – ΑΝΤΩΝΙΟΥ Χ.
25-10
15:15
ΚΑΣΤΕΛΛΑ – ΑΝΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ Καστέλλας ΛΑΜΠΡΟΥ ΔΑΛΛΑΣ – ΡΟΥΜΠΗΣ
25-10
15:15
ΕΝΩΣΗ ΙΣΤΙΑΙΑΣ – ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ Ιστιαίας ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ – ΚΑΡΑΒΑ

 

B Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 5η Αγωνιστική

Αγώνες

Γήπεδο Διαιτητής

Βοηθοί

24-10
16:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ – ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ Βατώντα ΚΗΡΥΚΟΣ ΔΕΛΧΑΣ – ΤΣΑΛΛΑ
25-10
15:15
ΠΟΛΙΤΙΚΑ – ΠΑΡΑΛΙΑ Πολιτικών ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΠΠΑΣ – ΤΣΑΛΛΑ
25-10
15:15
ΚΑΘΕΝΟΙ – ΑΥΛΙΔΑ Πάλιουρα ΝΤΟΥΡΑΣ ΝΤΟΒΟΛΗΣ Ι. – ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ.
25-10
15:15
ΑΛΑΤΣΑΤΑ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ Αλεξάνδρου ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ ΤΟΥΛΟΥΜΗΣ – ΤΣΙΦΛΑΚΟΣ
25-10
15:15
ΛΗΛΑΝΤΙΟ – ΛΟΥΚΙΣΙΑ Αγ. Νικολάου ΦΩΤΗΣ ΠΡΙΟΝΑΣ – ΚΑΡΡΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Χ. – ΜΙΑΟΥΛΗΣ Φ. 3-0 α.α.

 

B Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 5η Αγωνιστική

Αγώνες

Γήπεδο Διαιτητής

Βοηθοί

24-10
15:00
ΖΑΡΑΚΕΣ – ΝΕΑ ΣΤΥΡΑ Ζαράκων ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ – ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
25-10
11:45
ΣΚΥΡΟΣ – ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
25-10
15:15
ΚΡΙΕΖΑ – ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚ. Κριεζών ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ ΚΑΡΒΕΛΑΣ – ΜΑΡΙΝΟΣ
25-10
15:15
ΕΡΜΗΛΙΟΣ – ΔΥΣΤΟΣ Δροσιάς ΡΕΤΣΑΣ ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ – ΑΝΤΩΝΙΟΥ Γ.
25-10
15:30
ΜΑΡΜΑΡΙ – ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ Καρύστου ΚΗΡΥΚΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ – ΓΑΤΟΣ

 

Γ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 3η Αγωνιστική

Αγώνες

Γήπεδο Διαιτητής

Βοηθοί

25-10
11:30
ΑΝΑΤΟΛΗ ΑΓΔΙΝΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ Γουβών ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ – ΚΑΡΑΒΑ
25-10
11:30
ΑΕΚ Ν. ΠΥΡΓΟΥ – ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Ν. Πύργου ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΔΕΛΧΑΣ – ΠΑΥΛΑΤΟΣ
ΩΡΕΟΙ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ 0-3 α.α.

 

Γ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 3η Αγωνιστική

Αγώνες

Γήπεδο Διαιτητής

Βοηθοί

24-10
16:00
ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΚΑΡΡΑΣ ΑΚΡΙΩΤΗΣ – ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
25-10
11:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Χ. – ΜΕΣΣΑΠΟΣ Πάρκο Λαού ΣΟΦΙΟΥ ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ – ΓΚΑΡΑ
25-10
11:30
ΚΥΖΙΚΟΣ – ΑΝΑΓ. ΑΦΡΑΤΙΟΥ Ενωσιακό ΡΟΥΜΠΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ. – ΣΙΜΙΤΖΗΣ
25-10
11:30
ΕΡΑΠΟΣ – ΠΙΣΣΩΝΑΣ ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΑΝΤΩΝΙΟΥ Γ.
25-10
11:30
ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙ – ΑΝΑΠΟΔΟΣ Κοντοδεσποτίου ΔΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ. – ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ

 

Γ Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 3η Αγωνιστική

Αγώνες

Γήπεδο Διαιτητής

Βοηθοί

25-10
11:30
ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ Αυλωναρίου ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Ι. – ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΕΥ.
25-10
11:30
ΑΙΓΕΑΣ ΠΕΤΡΙΩΝ – ΚΥΜΗ Κριεζών ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ – ΜΑΡΙΝΟΣ
25-10
15:15
ΜΟΝΟΔΡΙ – ΑΡΗΣ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΟΥ Μονοδρίου ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ – ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΕΥ.