Την ήττα γνώρισαν την 3η αγωνιστική οι μικτές ομάδες της Εύβοιας, τόσο σε Κ12 και Κ14, από τις αντίστοιχες την Βοιωτίας.

Οι παίκτες της Κ12 ηττήθηκαν με 2-1, καθώς οι Βοιωτοί ήταν πιο αποτελεσμεταικοί και σημειώσαν 2 γκολ στο πρώτο ημίχρονο, όταν και είχαν το πάνω χέρι στον αγώνα. Στο δεύτερο ημίχρονο οι Ευβοιώτες ανέβασαν στροφές, αλλά το μόνο που κατάφεραν ήταν να μειώσουν στο τελικό 2-1.

Όσο για την Κ14, εκείνη ηττήθηκε με 2-0, ωστόσο η εικόνα του ματς δεν αποτυπώνεται στο τελικό αποτέλεσμα, αφού οι φιλοξενούμενοι ήταν καλύτεροι αλλά υστερούσαν στο τελείωμα της φάσης, ενώ οι γηπεδούχοι απείλησαν κυριώς με κάποιες αντεπιθέσεις και ευτύχησαν να σκοράρουν δύο φορές στα τελευταία δέκα λεπτά του αγώνα.