Ακολουθεί το πρόγραμμα και οι ορισμοί των διαιτητών στα παιχνίδια του ερχόμενου Σαββατοκύριακου.

Α Ερασιτεχνική 12η Αγωνιστική

Αγώνες

Γήπεδο

Διαιτητής

Βοηθοί

12-01 15:00

ΔΡΟΣΙΑ – ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

Δροσιάς

ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΥ Χ. – ΡΕΤΣΑΣ

12-01 15:00

ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ – ΚΑΣΤΕΛΛΑ

Βατώντα

ΦΩΤΗΣ

ΠΡΙΟΝΑΣ – ΚΟΤΤΑΡΑ

12-01 15:00

ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ – ΜΑΚΡΥΚΑΠΑ

Καλοχωρίου/Παντειχίου

ΛΑΜΠΡΟΥ

ΣΠΑΝΟΣ – ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ

12-01 17:30

ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ – ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ

Ψαχνών

ΒΡΑΚΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ – ΠΑΠΠΑΣ

13-01 15:00

ΩΡΕΟΙ – ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ

Ιστιαίας

ΒΡΑΚΑΣ

ΔΑΛΛΑΣ – ΝΕΓΡΗΣ

13-01 15:00

ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ – ΑΡΤΑΚΗ

Γυμνού

ΠΟΓΚΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ – ΤΣΙΦΛΑΚΟΣ

13-01 15:00

ΑΙΔΗΨΟΣ – ΑΥΛΩΝΑΡΙ

Αιδηψού

ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ

ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ – ΙΩΑΝΝΟΥ

13-01 15:00

ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ – ΣΚΕΠΑΣΤΗ

Τριάδας

ΓΚΑΤΣΟΣ

ΚΟΥΚΟΥΡΑ – ΜΑΚΡΗΣ

B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 12η Αγωνιστική

Αγώνες

Γήπεδο

Διαιτητής

Βοηθοί

12-01 15:00

ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ – ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ

Προκοπίου

ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΙΩΑΝΝΟΥ – ΜΑΡΙΝΟΣ

12-01 15:00

ΚΗΡΙΝΘΟΣ – ΕΝΩΣΗ ΙΣΤΙΑΙΑΣ

Κηρίνθου

ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ

ΡΟΥΜΠΗΣ – ΝΤΟΥΜΑΝΗΣ

12-01 15:00

ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ – ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ

Γουβών

ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ – ΣΕΡΡΑΣ

12-01 15:15

ΑΓΙΟΣ – ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ

Αιδηψού

ΠΟΓΚΑΣ

ΤΣΙΦΛΑΚΟΣ – ΝΕΓΡΗΣ

13-01 15:00

ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ

Κεχριών

ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΥ Γ. – ΝΤΟΥΜΑΝΗΣ

13-01 15:00

ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ – ΑΝΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ

Πηλίου

ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΠΡΙΟΝΑΣ – ΔΕΛΧΑΣ

Β Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 12η Αγωνιστική

Αγώνες

Γήπεδο

Διαιτητής

Βοηθοί

12-01 15:00

ΠΑΡΑΛΙΑ – ΛΟΥΚΙΣΙΑ

Παραλίας Αυλίδας

ΚΟΥΚΟΥΡΑ

ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ – ΜΑΚΡΗΣ

ΑΕΚ Χ. – ΚΕΡΑΥΝΟΣ Χ.

0-3 α.α.

12-01 15:00

ΑΦΡΑΤΙ – ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚ.

Αφρατίου

ΝΤΟΥΡΑΣ

ΣΙΜΙΤΖΗΣ – ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ

13-01 15:00

ΑΛΑΤΣΑΤΑ – ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Αλεξάνδρου

ΣΙΜΙΤΖΗΣ

ΖΕΙΜΠΕΚΗΣ – ΜΟΥΤΟΥΠΑΣ

13-01 15:00

ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙ – ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ

Μακρυκάπας

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ – ΚΟΤΤΑΡΑ

13-01 15:00

ΕΡΜΗΛΙΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Χ.

Δροσιάς

ΣΟΦΙΟΥ

ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ – ΣΕΡΡΑΣ

13-01 15:00

ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ – ΜΙΑΟΥΛΗΣ Φ.

Πάρκο Λαού

ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ

ΣΠΑΝΟΣ – ΠΑΠΠΑΣ

B Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 12η Αγωνιστική

 

Αγώνες

Γήπεδο

Διαιτητής

Βοηθοί

12-01 15:00

ΑΙΓΕΑΣ ΠΕΤΡΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ

Κριεζών

ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ

ΔΕΛΧΑΣ – ΝΤΟΒΟΛΗΣ

12-01 15:00

ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ – ΔΥΣΤΟΣ

Αγ. Λουκά

ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ – ΠΟΔΑΡΑΣ

13-01 11:45

ΣΚΥΡΟΣ – ΖΑΡΑΚΕΣ

Σκύρου

ΧΑΤΖΗΚΑΜΑΓΙΑΝΝΗΣ

ΠΑΣΧΩΝΗΣ – ΑΚΡΙΩΤΗΣ

13-01 15:00

ΚΑΡΥΣΤΟΣ – ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ

Καρύστου

ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΚΑΡΒΕΛΑΣ – ΝΤΟΒΟΛΗΣ

13-01 15:00

ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΜΑΡΜΑΡΙ

Νεοχωρίου

ΝΤΟΥΡΑΣ

ΜΟΥΡΤΙΚΑΣ – ΠΟΔΑΡΑΣ

ΚΟΣΚΙΝΑ – ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ

0-3 α.α.

Γ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 11η Αγωνιστική

Αγώνες

Γήπεδο

Διαιτητής

Βοηθοί

13-01 12:00

ΕΛΛΗΝΙΚΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λ.

Ελληνικών

ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΜΑΡΙΝΟΣ – ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

13-01 15:00

ΛΙΧΑΔΑ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΑΚΑΔ. ΑΡΤΑΚΗΣ

Αγ. Γεωργίου Λιχάδας

ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ

ΠΑΥΛΑΤΟΣ – ΚΑΡΑΒΑ

13-01 15:00

ΠΟΛΙΤΙΚΑ – ΑΕΚ Ν. ΠΥΡΓΟΥ

Πολιτικών

ΡΟΥΜΠΗΣ

ΝΤΟΒΟΛΗΣ – ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.

ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν. ΠΥΡΓΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ Ψ.

0-3 α.α.

ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΛΤΡΩΝ

3-0 α.α.

Γ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 11η Αγωνιστική

Αγώνες

Γήπεδο

Διαιτητής

Βοηθοί

12-01 15:00

ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ – ΑΝΑΠΟΔΟΣ

Καλαμακίδη

ΚΑΡΒΕΛΑΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ. – ΔΟΥΚΑΣ

13-01 11:45

ΚΡΙΕΖΑ – ΚΑΜΑΡΕΣ

Κριεζών

ΜΟΥΡΤΙΚΑΣ

ΝΤΟΥΡΑΣ – ΠΟΔΑΡΑΣ

13-01 11:45

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Πάρκο Λαού

ΡΕΤΣΑΣ

ΖΕΙΜΠΕΚΗΣ – ΜΟΥΤΟΥΠΑΣ

13-01 12:00

ΑΥΛΙΔΑ – ΚΥΜΗ

Βαθέος Αυλίδας

ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ

ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ – ΣΕΡΡΑΣ

13-01 15:00

ΝΕΑ ΣΤΥΡΑ – ΠΙΣΣΩΝΑΣ

Ζαράκων

ΦΩΤΗΣ

ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ – ΔΟΥΚΑΣ

13-01 15:00

ΕΡΑΠΟΣ – ΑΝΑΓ. ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ

Φύλλων

ΜΗΤΡΟΛΙΟΣ

ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ – ΡΕΤΣΑΣ