Ακολουθεί το πρόγραμμα και οι ορισμοί των διαιτητών στα παιχνίδια του ερχόμενου Σαββατοκύριακου.

Α Ερασιτεχνική 14η Αγωνιστική

Αγώνες

Γήπεδο

Διαιτητής

Βοηθοί

26-01 15:00

ΚΑΣΤΕΛΛΑ – ΜΑΚΡΥΚΑΠΑ

Καστέλλας

ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΚΑΡΒΕΛΑΣ – ΚΟΤΤΑΡΑ

26-01 15:00

ΔΡΟΣΙΑ – ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ

Δροσιάς

ΛΑΜΠΡΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ – ΑΡΓΥΡΗΣ

26-01 15:15

ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ

Τριάδας

ΦΩΤΗΣ

ΠΡΙΟΝΑΣ – ΤΣΙΦΛΑΚΟΣ

27-01 15:00

ΑΥΛΩΝΑΡΙ – ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

Αυλωναρίου

ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ

ΙΩΑΝΝΟΥ – ΑΝΤΩΝΙΟΥ Χ.

27-01 15:00

ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ – ΣΚΕΠΑΣΤΗ

Βατώντα

ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ – ΣΟΦΙΟΥ

27-01 15:00

ΑΙΔΗΨΟΣ – ΑΡΤΑΚΗ

Αιδηψού

ΒΡΑΚΑΣ

ΔΑΛΛΑΣ – ΑΡΓΥΡΗΣ

27-01 15:00

ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ – ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ

Καλοχωρίου/Παντειχίου

ΠΟΓΚΑΣ

ΡΟΥΜΠΗΣ – ΚΟΥΚΟΥΡΑ

27-01 15:00

ΩΡΕΟΙ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ψ.

Ιστιαίας

ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ

ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ – ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ

B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 14η Αγωνιστική

Αγώνες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί

26-01 15:00

ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ – ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ

Γουβών

ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΑΝΤΩΝΙΟΥ Γ.

26-01 15:00

ΙΣΤΙΑΙΑ – ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ

Ιστιαίας

ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ

ΠΑΥΛΑΤΟΣ – ΝΤΟΥΜΑΝΗΣ

26-01 15:00

ΠΡΟΚΟΠΙ – ΒΑΣΙΛΙΚΑ

Προκοπίου

ΚΟΥΚΟΥΡΑ

ΡΟΥΜΠΗΣ – ΜΟΥΤΟΥΠΑΣ

27-01 11:30

ΑΓΙΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Αιδηψού

ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ

ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ – ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ

27-01 15:00

ΚΗΡΙΝΘΟΣ – ΜΑΝΤΟΥΔΙ

Κηρίνθου

ΦΩΤΗΣ

ΔΟΥΚΑΣ – ΜΑΡΙΝΟΣ

27-01 15:00

ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ – ΚΕΧΡΙΕΣ

Γουβών

ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ

ΚΑΡΑΒΑ – ΠΑΥΛΑΤΟΣ

Β Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 14η Αγωνιστική

Αγώνες

Γήπεδο

Διαιτητής

Βοηθοί

26-01 15:00

ΑΛΑΤΣΑΤΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Χ.

Αλεξάνδρου

ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ

ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΕΥΑΓΓ. – ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

26-01 15:00

ΛΗΛΑΝΤΙΟ – ΜΙΑΟΥΛΗΣ Φ.

Αγ. Νικολάου

ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ

ΣΠΑΝΟΣ – ΠΑΠΠΑΣ

27-01 15:00

ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ – ΛΟΥΚΙΣΙΑ

Πάλιουρα

ΝΤΟΥΡΑΣ

ΡΕΤΣΑΣ – ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΙΩΑΝ.

27-01 15:00

ΠΑΡΑΛΙΑ – ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚ.

Παραλίας Αυλίδας

ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΜΑΚΡΗΣ – ΠΑΠΠΑΣ

27-01 15:00

ΑΦΡΑΤΙ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ

Αφρατίου

ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ – ΠΡΙΟΝΑΣ

27-01 15:00

ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙ – ΕΡΜΗΛΙΟΣ

Μακρυκάπας

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΖΕΙΜΠΕΚΗΣ – ΜΟΥΤΟΥΠΑΣ

ΑΕΚ Χ. – ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ

3-0 α.α.

B Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 14η Αγωνιστική

Αγώνες

Γήπεδο

Διαιτητής

Βοηθοί

26-01 15:00

ΑΙΓΕΑΣ ΠΕΤΡΙΩΝ – ΔΥΣΤΟΣ

Κριεζών

ΣΟΦΙΟΥ

ΑΝΤΩΝΙΟΥ Χ. – ΜΑΡΙΝΟΣ

26-01 15:15

ΚΑΡΥΣΤΟΣ – ΜΑΡΜΑΡΙ

Καρύστου

ΒΡΑΚΑΣ

ΔΑΛΛΑΣ – ΝΕΓΡΗΣ

27-01 11:45

ΣΚΥΡΟΣ – ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

Σκύρου

ΜΟΥΡΤΙΚΑΣ

ΠΑΣΧΩΝΗΣ – ΑΚΡΙΩΤΗΣ

27-01 15:00

ΖΑΡΑΚΕΣ – ΑΡΗΣ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΟΥ

Ζαράκων

ΓΚΑΤΣΟΣ

ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ – ΒΛΑΧΟΣ

27-01 15:00

ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ – ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ

Αγ. Λουκά

ΣΙΜΙΤΖΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ. – ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΕΥΑΓΓ.

27-01 15:00

ΚΟΣΚΙΝΑ – ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ

0-3 α.α.

Γ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 13η Αγωνιστική

Αγώνες

Γήπεδο

Διαιτητής

Βοηθοί

26-01 15:00

ΕΛΛΗΝΙΚΑ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΡΤΑΚΗΣ

Ελληνικών

ΒΛΑΧΟΣ

ΚΕΚΑΚΟΣ – ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.

27-01 12:00

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ Ψ.

Λίμνης

ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ

ΓΑΤΟΣ – ΑΝΤΩΝΙΟΥ Γ.

27-01 15:00

ΠΟΛΙΤΙΚΑ – ΛΙΧΑΔΑ

Πολιτικών

ΚΑΡΒΕΛΑΣ

ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ – ΚΟΤΤΑΡΑ

ΣΤΑΥΡΟΣ – ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν. ΠΥΡΓΟΥ

3-0 α.α.

ΑΕΚ Ν. ΠΥΡΓΟΥ – ΓΙΑΛΤΡΑ

3-0 α.α.

Γ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 13η Αγωνιστική

Αγώνες

Γήπεδο

Διαιτητής

Βοηθοί

26-01 15:00

ΚΥΜΗ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

Κύμης

ΣΑΒΒΑΤΙΝΟΣ

ΔΟΥΚΑΣ – ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΙΩΑΝ.

26-01 15:00

ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ – ΚΑΜΑΡΕΣ

Καλαμακίδη

ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ

ΣΙΜΙΤΖΗΣ – ΜΑΚΡΗΣ

27-01 11:30

ΝΕΑ ΣΤΥΡΑ – ΚΡΙΕΖΑ

Ζαράκων

ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ

ΓΚΑΤΣΟΣ – ΒΛΑΧΟΣ

27-01 11:30

ΕΡΑΠΟΣ – ΑΥΛΙΔΑ

Φύλλων

ΝΤΟΥΡΑΣ

ΡΕΤΣΑΣ – ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΙΩΑΝ.

27-01 12:00

ΑΝΑΠΟΔΟΣ – ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Πάρκο Λαού

ΡΟΥΜΠΗΣ

ΜΠΑΚΑΤΣΕΛΟΣ – ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

27-01 15:00

ΠΙΣΣΩΝΑΣ – ΜΟΝΟΔΡΙ

Πισσώνα

ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΕΟΔ/ΕΠΟ – ΕΟΔ/ΕΠΟ