Ακολουθεί το πρόγραμμα και οι ορισμοί των διαιτητών στα παιχνίδια του ερχόμενου Σαββατοκύριακου.

Α Ερασιτεχνική 16η Αγωνιστική

Αγώνες

Γήπεδο

Διαιτητής

Βοηθοί

09-02 15:00

ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ – ΛΗΛΑΣ Β.

Ν. Λαμψάκου

ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΠΡΙΟΝΑΣ – ΜΑΚΡΗΣ

09-02 15:00

ΔΡΟΣΙΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ

Δροσιάς

ΦΩΤΗΣ

ΙΩΑΝΝΟΥ – ΣΠΑΝΟΣ

09-02 15:00

ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ – ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ

Βατώντα

ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΡΟΥΜΠΗΣ – ΜΟΥΡΤΙΚΑΣ

10-02 15:00

ΚΑΣΤΕΛΛΑ – ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ

Καστέλλας

ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ

ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ – ΠΑΠΠΑΣ

10-02 15:00

ΩΡΕΟΙ – ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ

Γουβών

ΣΠΑΝΟΣ

ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ – ΜΟΥΡΤΙΚΑΣ

10-02 15:00

ΑΥΛΩΝΑΡΙ – ΑΡΤΑΚΗ

Αυλωναρίου

ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ – ΕΟΔ/ΕΠΟ

10-02 15:00

ΜΑΚΡΥΚΑΠΑ – ΣΚΕΠΑΣΤΗ

Μακρυκάπας

ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΙΩΑΝΝΟΥ – ΚΑΡΒΕΛΑΣ

10-02 15:00

ΑΙΔΗΨΟΣ – ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ

Αιδηψού

ΓΚΑΤΣΟΣ

ΝΕΓΡΗΣ – ΜΑΚΡΗΣ

B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 15η Αγωνιστική

Αγώνες

Γήπεδο

Διαιτητής

Βοηθοί

09-02 15:00

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ – ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ

Σκεπαστής

ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ

ΝΕΓΡΗΣ – ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ

09-02 15:00

ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ

Πηλίου

ΓΚΑΤΣΟΣ

ΤΣΙΦΛΑΚΟΣ – ΔΕΛΧΑΣ

10-02 12:00

ΑΓΙΟΣ – ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ

Αιδηψού

ΣΟΦΙΟΥ

ΔΕΛΧΑΣ – ΚΑΡΑΒΑ

10-02 15:00

ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ – ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ

Ν. Πύργου

ΣΟΦΙΟΥ

ΔΕΛΧΑΣ – ΚΑΡΑΒΑ

10-02 15:00

ΜΑΝΤΟΥΔΙ – ΕΝΩΣΗ ΙΣΤΙΑΙΑΣ

Μαντουδίου

ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ

ΤΣΙΦΛΑΚΟΣ – ΑΡΓΥΡΗΣ

10-02 15:00

ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ – ΚΗΡΙΝΘΟΣ

Κεχριών

ΡΟΥΜΠΗΣ

ΠΑΥΛΑΤΟΣ – ΑΝΤΩΝΙΟΥ Γ.

Β Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 16η Αγωνιστική

Αγώνες

Γήπεδο

Διαιτητής

Βοηθοί

09-02 15:00

ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ

Αγ. Νικολάου

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ – ΚΑΡΒΕΛΑΣ

09-02 15:00

ΑΦΡΑΤΙ – ΛΗΛΑΝΤΙΟ

Αφρατίου

ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ

ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ – ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΕΥΑΓΓ.

10-02 15:00

ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Χ.

Πάλιουρα

ΑΝΤΩΝΙΟΥ Χ.

ΜΑΡΙΝΟΣ – ΓΑΤΟΣ

10-02 15:00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ Χ. – ΜΙΑΟΥΛΗΣ Φ.

Πάρκο Λαού

ΝΤΟΥΡΑΣ

ΠΟΔΑΡΑΣ – ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΙΩΑΝ.

10-02 15:00

ΠΑΡΑΛΙΑ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ

Παραλίας Αυλίδας

ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΕΟΔ/ΕΠΟ – ΕΟΔ/ΕΠΟ

10-02 15:00

ΑΛΑΤΣΑΤΑ – ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙ

Αλεξάνδρου

ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ

ΜΟΥΤΟΥΠΑΣ – ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΑΕΚ Χ. – ΕΡΜΗΛΙΟΣ

0-3 α.α.

B Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 15η Αγωνιστική

Αγώνες

Γήπεδο

Διαιτητής

Βοηθοί

09-02 15:00

ΔΥΣΤΟΣ – ΖΑΡΑΚΕΣ

Δύστου

ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ

ΠΑΠΠΑΣ – ΡΕΤΣΑΣ

09-02 15:00

ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΕΤΡΙΩΝ

Νεοχωρίου

ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ

ΧΑΤΖΗΚΑΜΑΓΙΑΝΝΗΣ – ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

09-02 15:15

ΑΡΗΣ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΟΥ – ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ

Αγ. Ιωάννη

ΝΤΟΥΡΑΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΥ Χ. – ΠΕΡΟΥΛΙΑΣ

10-02 15:00

ΜΑΡΜΑΡΙ – ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ

Καρύστου

ΡΕΤΣΑΣ

ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΕΥΑΓΓ. – ΝΤΟΥΜΑΝΗΣ

10-02 15:00

ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ – ΚΑΡΥΣΤΟΣ

Αμαρύνθου

ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ

ΠΡΙΟΝΑΣ – ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ

ΣΚΥΡΟΣ – ΚΟΣΚΙΝΑ

3-0 α.α.

Γ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 14η Αγωνιστική

Αγώνες

Γήπεδο

Διαιτητής

Βοηθοί

10-02 12:00

ΠΟΛΙΤΙΚΑ – ΣΤΑΥΡΟΣ

Πολιτικών

ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΙΩΑΝΝΟΥ – ΚΑΡΒΕΛΑΣ

10-02 12:00

ΛΙΧΑΔΑ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΕΛΛΗΝΙΚΑ

Αγ. Γεωργίου Λιχάδας

ΜΑΚΡΗΣ

ΝΕΓΡΗΣ – ΓΚΑΤΣΟΣ

10-02 12:00

ΦΟΙΝΙΚΑΣ Ψ. – ΑΕΚ Ν. ΠΥΡΓΟΥ

Μακρυκάπας

ΑΝΤΩΝΙΟΥ Χ.

ΜΑΡΙΝΟΣ – ΓΑΤΟΣ

ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν. ΠΥΡΓΟΥ – ΚΥΖΙΚΟΣ

0-3 α.α.

ΑΚ. ΑΡΤΑΚΗΣ – ΓΙΑΛΤΡΑ

3-0 α.α.

Γ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 14η Αγωνιστική

Αγώνες

Γήπεδο

Διαιτητής

Βοηθοί

10-02 11:30

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΕΡΑΠΟΣ

Πάρκο Λαού

ΠΟΔΑΡΑΣ

ΝΤΟΥΡΑΣ – ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΙΩΑΝ.

10-02 11:30

ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΠΙΣΣΩΝΑΣ

Αυλωναρίου

ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ – ΕΟΔ/ΕΠΟ

10-02 11:45

ΑΥΛΙΔΑΣ – ΑΝΑΠΟΔΟΣ

Βαθέος Αυλίδας

ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ

ΜΟΥΤΟΥΠΑΣ – ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

10-02 12:00

ΝΕΑ ΣΤΥΡΑ – ΚΥΜΗ

Ζαράκων

ΧΑΤΖΗΚΑΜΑΓΙΑΝΝΗΣ

ΠΕΡΟΥΛΙΑΣ – ΔΟΥΚΑΣ

10-02 15:30

ΚΡΙΕΖΑ – ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ

Κριεζών

ΔΟΥΚΑΣ

ΠΕΡΟΥΛΙΑΣ – ΧΑΤΖΗΚΑΜΑΓΙΑΝΝΗΣ

ΚΑΜΑΡΕΣ – ΜΟΝΟΔΡΙ

ΑΝΑΒΟΛΗ