Ακολουθεί το πρόγραμμα και οι ορισμοί των διαιτητών στα παιχνίδια του ερχόμενου Σαββατοκύριακου.

Α Ερασιτεχνική 17η Αγωνιστική

Αγώνες

Γήπεδο

Διαιτητής

Βοηθοί

16-02
15:30

ΑΡΤΑΚΗ – ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ

Αρτάκης

ΓΚΑΤΣΟΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΑΡ. – ΔΕΛΧΑΣ

16-02
15:30

ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ – ΔΡΟΣΙΑ

Τριάδας

ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ

ΠΡΙΟΝΑΣ – ΑΡΓΥΡΗΣ

17-02
15:30

ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ – ΣΚΕΠΑΣΤΗ

Βασιλικού

ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ

ΔΕΛΧΑΣ – ΠΑΠΠΑΣ

17-02
15:30

ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ – ΜΑΚΡΥΚΑΠΑ

Αλιβερίου

ΒΡΑΚΑΣ

ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ – ΝΕΓΡΗΣ

17-02
15:30

ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ – ΑΥΛΩΝΑΡΙ

Ψαχνών

ΛΑΜΠΡΟΥ

ΤΣΙΦΛΑΚΟΣ – ΡΟΥΜΠΗΣ

17-02
15:30

ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ – ΚΑΣΤΕΛΛΑ

Γυμνού

ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ

ΔΑΛΛΑΣ – ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

17-02
15:30

ΩΡΕΟΙ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ

Νέου Πύργου

ΠΟΓΚΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ – ΙΩΑΝΝΟΥ

17-02
15:00

ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ – ΑΙΔΗΨΟΣ

Καλοχωρίου/Παντειχίου

ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΚΟΥΚΟΥΡΑ – ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ

B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 16η Αγωνιστική

Ημ/νία
Ώρα

Αγώνες

Γήπεδο

Διαιτητής

Βοηθοί

16-02
15:30

ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ

Αιδηψού

ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΝΕΓΡΗΣ – ΜΑΡΙΝΟΣ

16-02
15:30

ΕΝΩΣΗ ΙΣΤΙΑΙΑΣ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ

Ιστιαίας

ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ

ΚΑΡΑΒΑ – ΓΑΤΟΣ

16-02
15:30

ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ – ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ

Προκοπίου Νέο

ΚΟΥΚΟΥΡΑ

ΠΑΠΠΑΣ – ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

17-02
15:30

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ – ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ

Βασιλικών

ΝΤΟΥΡΑΣ

ΖΕΙΜΠΕΚΗΣ – ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΕΥΑΓΓ.

17-02
15:30

ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Γουβών

ΜΗΤΡΟΛΙΟΣ

ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ – ΚΑΡΑΒΑ

17-02
15:30

ΚΗΡΙΝΘΟΣ – ΑΓΙΟΣ

Κηρίνθου

ΜΟΥΡΤΙΚΑΣ

ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ – ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Β Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 17η Αγωνιστική

Αγώνες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί

16-02
15:30

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Χ. – ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Πάρκο Λαού

ΦΩΤΗΣ

ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ – ΜΑΚΡΗΣ

16-02
15:30

ΕΡΜΗΛΙΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

Δροσιάς

ΒΡΑΚΑΣ

ΚΑΡΒΕΛΑΣ – ΡΕΤΣΑΣ

16-02
15:30

ΛΗΛΑΝΤΙΟ – ΑΛΑΤΣΑΤΑ

Αγ. Νικολάου

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ – ΡΟΥΜΠΗΣ

17-02
15:30

ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ – ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ

Λουκισίων

ΡΕΤΣΑΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΑΡ. – ΜΠΑΚΑΤΣΕΛΟΣ

17-02
15:30

ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ – ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Πάρκο Λαού

ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ

ΠΡΙΟΝΑΣ – ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ

17-02
15:30

ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ – ΠΑΡΑΛΙΑ

Μακρυκάπας

ΣΟΦΙΟΥ

ΚΑΡΒΕΛΑΣ – ΣΕΡΡΑΣ

17-02
15:30

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ – ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

3-0 α.α.

B Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 11η Αγωνιστική (Εξ’ αναβολής)

  Αγώνες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί

16-02
13:00

ΑΙΓΕΑΣ ΠΕΤΡΙΩΝ – ΣΚΥΡΟΣ

Κριεζών

ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ

ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ – ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΙΩΑΝ.

Γ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 14η Αγωνιστική

Αγώνες

Γήπεδο

Διαιτητής

Βοηθοί

17-02
11:45

ΣΤΑΥΡΟΣ – ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ

Μακρυκάπας

ΚΑΡΒΕΛΑΣ

ΣΟΦΙΟΥ – ΣΕΡΡΑΣ

17-02
12:00

ΕΛΛΗΝΙΚΑ – ΠΟΛΙΤΙΚΑ

Ελληνικών

ΝΤΟΥΡΑΣ

ΖΕΙΜΠΕΚΗΣ – ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΕΥΑΓΓ.

17-02
12:00

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΡΤΑΚΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ

Βατώντα

ΜΑΚΡΗΣ

ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ – ΝΤΟΥΜΑΝΗΣ

17-02
12:00

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ – ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν. ΠΥΡΓΟΥ

3-0 α.α.

17-02
12:00

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΛΤΡΩΝ – ΛΙΧΑΔΑ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

0-3 α.α.

Γ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 14η Αγωνιστική

 

Αγώνες

Γήπεδο

Διαιτητής

Βοηθοί

17-02
11:45

ΑΝΑΠΟΔΟΣ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

Πάρκο Λαού

ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΑΡ.

ΔΕΛΧΑΣ – ΡΕΤΣΑΣ

17-02
12:00

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ – ΚΡΙΕΖΩΝ

Μονοδρίου

ΠΟΔΑΡΑΣ

ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ – ΝΤΟΒΟΛΗΣ

17-02
12:00

ΚΑΜΑΡΕΣ – ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Βαθέος Αυλίδας

ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΤΣΙΦΛΑΚΟΣ – ΝΙΚΟΛΑΟΥ

17-02
15:30

ΚΥΜΗ – ΕΡΑΠΟΣ

Κύμης

ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ

ΠΟΔΑΡΑΣ – ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΙΩΑΝ.

17-02
15:30

ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ – ΝΕΑ ΣΤΥΡΑ

Καλαμακίδη

ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΝΤΟΥΜΑΝΗΣ – ΓΑΤΟΣ

17-02
15:30

ΠΙΣΣΩΝΑΣ – ΑΥΛΙΔΑ

Πισσώνα

ΦΩΤΗΣ

ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ – ΜΑΚΡΗΣ