Ακολουθεί το πρόγραμμα και οι ορισμοί των διαιτητών στα παιχνίδια του ερχόμενου Σαββατοκύριακου.

Α Ερασιτεχνική 19η Αγωνιστική

Αγώνες

Γήπεδο

Διαιτητής

Βοηθοί

02-03 15:30

ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ – ΔΡΟΣΙΑ

Βατώντα

ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΔΑΛΛΑΣ – ΑΝΤΩΝΙΟΥ Χ.

02-03 15:30

ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ – ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ

Τριάδας

ΒΡΑΚΑΣ

ΡΟΥΜΠΗΣ – ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ

02-03 15:30

ΗΡΑΚΛΗΣ Ψ. – ΑΡΤΑΚΗ

Ψαχνών

ΛΑΜΠΡΟΥ

ΣΠΑΝΟΣ – ΑΡΓΥΡΗΣ

03-03 15:30

ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ – ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ

Βασιλικού

ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ

ΔΑΛΛΑΣ – ΚΟΤΤΑΡΑ

03-03 15:30

ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ – ΣΚΕΠΑΣΤΗ

Γυμνού

ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ – ΑΡΓΥΡΗΣ

03-03 15:30

ΩΡΕΟΙ – ΜΑΚΡΥΚΑΠΑ

Ιστιαίας

ΓΚΑΤΣΟΣ

ΤΣΙΦΛΑΚΟΣ – ΑΝΤΩΝΙΟΥ Χ.

03-03 15:30

ΑΙΔΗΨΟΣ – ΚΑΣΤΕΛΛΑ

Αιδηψού

ΣΟΦΙΟΥ

ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ – ΔΕΛΧΑΣ

03-03 15:45

ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ – ΑΥΛΩΝΑΡΙ

Καλοχωρίου/Παντειχίου

ΦΩΤΗΣ

ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ – ΜΗΤΡΟΛΙΟΣ

B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 18η Αγωνιστική

Αγώνες

Γήπεδο

Διαιτητής

Βοηθοί

02-03 15:30

ΕΝΩΣΗ ΙΣΤΙΑΙΑΣ – ΠΡΟΚΟΠΙ

Ιστιαίας

ΦΩΤΗΣ

ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ – ΣΕΡΡΑΣ

03-03 11:45

ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ – ΑΓΙΟΣ

Αιδηψού

ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ

ΔΕΛΧΑΣ – ΣΟΦΙΟΥ

03-03 15:30

ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ – ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ

Πηλίου

ΚΟΥΚΟΥΡΑ

ΠΡΙΟΝΑΣ – ΜΑΡΙΝΟΣ

03-03 15:30

ΜΑΝΤΟΥΔΙ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ

Μαντουδίου

ΡΟΥΜΠΗΣ

ΕΟΔ/ΕΠΟ – ΕΟΔ/ΕΠΟ

03-03 15:30

ΒΑΣΙΛΙΚΑ – ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ

Βασιλικών

ΣΠΑΝΟΣ

ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ – ΑΝΤΩΝΙΟΥ Γ.

03-03 15:30

ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ – ΚΗΡΙΝΘΟΣ

Γουβών

ΒΡΑΚΑΣ

ΖΕΙΜΠΕΚΗΣ – ΣΕΡΡΑΣ

Β Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 19η Αγωνιστική

Αγώνες

Γήπεδο

Διαιτητής

Βοηθοί

02-03 15:30

ΛΟΥΚΙΣΙΑ – ΜΙΑΟΥΛΗΣ Φ.

Λουκισίων

ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ – ΠΑΠΠΑΣ

02-03 15:30

ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Χ.

Πάρκο Λαού

ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΚΑΡΒΕΛΑΣ – ΝΤΟΥΜΑΝΗΣ

02-03 15:30

ΑΛΑΤΣΑΤΑ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ Χ.

Αλεξάνδρου

ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ

ΔΕΛΧΑΣ – ΡΕΤΣΑΣ

03-03 15:30

ΕΡΜΗΛΙΟΣ – ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ

Δροσιάς

ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ – ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΕΥΑΓΓ.

03-03 15:30

ΛΗΛΑΝΤΙΟ – ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Αγ. Νικολάου

ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ

ΠΕΡΟΥΛΙΑΣ – ΠΟΔΑΡΑΣ

03-03 15:45

ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙ – ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Μακρυκάπας

ΡΕΤΣΑΣ

ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ – ΚΑΡΒΕΛΑΣ

ΑΕΚ Χ. – ΠΑΡΑΛΙΑ

B Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 17η Αγωνιστική

Αγώνες

Γήπεδο

Διαιτητής

Βοηθοί

02-03 15:30

ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΔΥΣΤΟΣ

Νεοχωρίου

ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ

ΔΟΥΚΑΣ – ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

02-03 15:30

ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ – ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ

Αμαρύνθου

ΚΟΥΚΟΥΡΑ

ΚΟΤΤΑΡΑ – ΜΑΡΙΝΟΣ

03-03 11:45

ΣΚΥΡΟΣ – ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ

Σκύρου

ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ

ΠΑΣΧΩΝΗΣ – ΑΚΡΙΩΤΗΣ

03-03 15:30

ΑΡΗΣ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΟΥ – ΜΑΡΜΑΡΙ

Αγ. Ιωάννη

ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ

ΠΑΠΠΑΣ – ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

03-03 15:00

ΚΑΡΥΣΤΟΣ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΕΤΡΙΩΝ

Καρύστου

ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ

ΚΑΡΡΑΣ – ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΙΩΑΝ.

ΚΟΣΚΙΝΑ – ΖΑΡΑΚΑ

Γ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 17η Αγωνιστική

Αγώνες

Γήπεδο

Διαιτητής

Βοηθοί

03-03 12:00

ΣΤΑΥΡΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λ.

Μακρυκάπας

ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ

ΚΑΡΒΕΛΑΣ – ΡΕΤΣΑΣ

03-03 12:00

ΦΟΙΝΙΚΑΣ Ψ. – ΠΟΛΙΤΙΚΑ

Καστέλλας

ΦΩΤΗΣ

ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ – ΜΗΤΡΟΛΙΟΣ

03-03 12:30

ΑΕΚ Ν. ΠΥΡΓΟΥ – ΚΥΖΙΚΟΣ

Νέου Πύργου

ΑΝΤΩΝΙΟΥ Χ.

ΤΣΙΦΛΑΚΟΣ – ΓΚΑΤΣΟΣ

ΓΙΑΛΤΡΑ – ΕΛΛΗΝΙΚΑ

0-3 α.α.

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΡΤΑΚΗΣ – ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν. ΠΥΡΓΟΥ

3-0 α.α.

Γ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 17η Αγωνιστική

Αγώνες

Γήπεδο

Διαιτητής

Βοηθοί

02-03 15:30

ΚΑΜΑΡΕΣ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

Βαθέος Αυλίδας

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΚΑΡΡΑΣ

03-03 12:00

ΚΥΜΗ – ΑΝΑΠΟΔΟΣ

Κύμης

ΔΟΥΚΑΣ

ΒΛΑΧΟΣ – ΜΟΥΤΟΥΠΑΣ

03-03 12:00

ΠΙΣΣΩΝΑΣ – ΕΡΑΠΟΣ

Πισσώνα

ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΔΑΛΛΑΣ – ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΕΥΑΓΓ.

03-03 12:00

ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΝΕΑ ΣΤΥΡΑ

Αυλωναρίου

ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ

ΠΑΠΠΑΣ – ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

03-03 12:15

ΑΥΛΙΔΑ – ΚΡΙΕΖΑ

Βαθέος Αυλίδας

ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ

ΠΕΡΟΥΛΙΑΣ – ΠΟΔΑΡΑΣ

03-03 15:30

ΜΟΝΟΔΡΙ – ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ

Μονοδρίου

ΒΛΑΧΟΣ

ΔΟΥΚΑΣ – ΜΟΥΤΟΥΠΑΣ