Ακολουθεί το πρόγραμμα και οι ορισμοί των διαιτητών στα παιχνίδια του ερχόμενου Σαββατοκύριακου.

Α Ερασιτεχνική 21η Αγωνιστική

Αγώνες

Γήπεδο

Διαιτητής

Βοηθοί

16-03 16:00

ΑΙΔΗΨΟΣ – ΣΚΕΠΑΣΤΗ

Αιδηψού

ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ – ΔΑΛΛΑΣ

16-03 16:00

ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ – ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ

Βατώντα

ΦΩΤΗΣ

ΚΟΥΚΟΥΡΑ – ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ

16-03 16:00

ΔΡΟΣΙΑ – ΜΑΚΡΥΚΑΠΑ

Δροσιάς

ΠΟΓΚΑΣ

ΠΡΙΟΝΑΣ – ΧΑΤΖΗΚΑΜΑΓΙΑΝΝΗΣ

17-03 16:00

ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ – ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ

Βασιλικού

ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ

ΠΡΙΟΝΑΣ – ΡΕΤΣΑΣ

17-03 16:00

ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ

Τριάδας

ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ

ΔΑΛΛΑΣ – ΙΩΑΝΝΟΥ

17-03 16:00

ΩΡΕΟΙ – ΤΑΜΥΝΑΙΚΟΣ

Γουβών

ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ

ΤΣΙΦΛΑΚΟΣ – ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ

17-03 16:00

ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ – ΑΡΤΑΚΗ

Καλοχωρίου/Παντειχίου

ΒΡΑΚΑΣ

ΣΠΑΝΟΣ – ΚΟΥΚΟΥΡΑ

17-03 16:00

ΚΑΣΤΕΛΛΑ – ΑΥΛΩΝΑΡΙ

Καστέλλας

ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΥ – ΣΕΡΡΑΣ

B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 17η Αγωνιστική

Αγώνες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί

16-03 16:00

ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ – ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ

Γουβών

ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ

ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ – ΜΑΡΙΝΟΣ

16-03 16:00

ΚΗΡΙΝΘΟΣ – ΠΡΟΚΟΠΙ

Κηρίνθου

ΒΡΑΚΑΣ

ΙΩΑΝΝΟΥ – ΠΑΠΠΑΣ

17-03 12:30

ΑΓΙΟΣ – ΙΣΤΙΑΙΑ

Αιδηψού

ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ

ΤΣΙΦΛΑΚΟΣ – ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ

17-03 12:30

ΚΕΧΡΙΕΣ – ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ

Κεχριών

ΝΤΟΥΡΑΣ

ΝΕΓΡΗΣ – ΠΟΔΑΡΑΣ

17-03 16:00

ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ – ΜΑΝΤΟΥΔΙ

Ν. Πύργου

ΓΚΑΤΣΟΣ

ΔΟΥΚΑΣ – ΝΤΟΥΜΑΝΗΣ

17-03 16:00

ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ – ΒΑΣΙΛΙΚΑ

Πηλίου

ΝΤΟΥΡΑΣ

ΝΕΓΡΗΣ – ΠΟΔΑΡΑΣ

Β Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 21η Αγωνιστική

Αγώνες

Γήπεδο

Διαιτητής

Βοηθοί

16-03 16:00

ΑΦΡΑΤΙ – ΜΙΑΟΥΛΗΣ Φ.

Αφρατίου

ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΥ – ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ

16-03 16:00

ΛΗΛΑΝΤΙΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Χ.

Αγ. Νικολάου

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΡΟΥΜΠΗΣ – ΚΟΤΤΑΡΑ

17-03 16:00

ΛΟΥΚΙΣΙΑ – ΕΡΜΗΛΙΟΣ

Λουκισίων

ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ – ΖΕΙΜΠΕΚΗΣ

17-03 16:00

ΑΛΑΤΣΑΤΑ – ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ

Αλεξάνδρου

ΡΟΥΜΠΗΣ

ΜΠΑΚΑΤΣΕΛΟΣ – ΜΟΥΤΟΥΠΑΣ

17-03 16:00

ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ

Μακρυκάπας

ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ – ΚΟΤΤΑΡΑ

17-03 16:00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ Χ. – ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Πάρκο Λαού

ΠΟΓΚΑΣ

ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ – ΓΑΤΟΣ

ΑΕΚ Χ. – ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

0-3 α.α.

B Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 16η Αγωνιστική

Αγώνες

Γήπεδο

Διαιτητής

Βοηθοί

16-03 12:45

ΚΑΡΥΣΤΟΣ – ΣΚΥΡΟΣ

Καρύστου

ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ

ΡΕΤΣΑΣ – ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΙΩΑΝ.

16-03 16:00

ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ – ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ

Αγ. Λουκά

ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ

ΤΣΙΦΛΑΚΟΣ – ΣΠΑΝΟΣ

16-03 16:00

ΖΑΡΑΚΕΣ – ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

Ζαράκων

ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ

ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ – ΚΑΡΡΑΣ

17-03 16:00

ΔΥΣΤΟΣ – ΑΡΗΣ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΟΥ

Δύστου

ΚΟΥΚΟΥΡΑ

ΠΑΠΠΑΣ – ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΙΩΑΝ.

17-03 16:00

ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ – ΜΑΡΜΑΡΙ

Βρύσης

ΦΩΤΗΣ

ΧΑΤΖΗΚΑΜΑΓΙΑΝΝΗΣ – ΜΑΡΙΝΟΣ

ΑΙΓΕΑΣ ΠΕΤΡΙΩΝ – ΚΟΣΚΙΝΑ

3-0 α.α.

Γ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 16η Αγωνιστική

Αγώνες

Γήπεδο

Διαιτητής

Βοηθοί

17-03 12:30

ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ

Βατώντα

ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΥ – ΚΟΤΤΑΡΑ

17-03 16:00

ΕΛΛΗΝΙΚΑ – ΣΤΑΥΡΟΣ

Ελληνικών

ΚΑΡΒΕΛΑΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΥ Γ. – ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.

17-03 16:00

ΛΙΧΑΔΑ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ

Αγ. Γεωργίου Λιχάδας

ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ

ΚΑΡΑΒΑ – ΠΑΥΛΑΤΟΣ

ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν. ΠΥΡΓΟΥ – ΑΕΚ Ν. ΠΥΡΓΟΥ

0-3 α.α.

ΠΟΛΙΤΙΚΑ – ΓΙΑΛΤΡΑ

3-0 α.α.

Γ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 16η Αγωνιστική

Αγώνες

Γήπεδο

Διαιτητής

Βοηθοί

17-03 16:00

ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ – ΚΥΜΗ

Καλαμακίδη

ΣΟΦΙΟΥ

ΜΑΚΡΗΣ – ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

17-03 12:00

ΕΡΑΠΟΣ – ΑΝΑΠΟΔΟΣ

Φύλλων

ΜΑΚΡΗΣ

ΣΟΦΙΟΥ – ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

17-03 16:00

ΝΕΑ ΣΤΥΡΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ

Ζαράκων

ΜΗΤΡΟΛΙΟΣ

ΚΑΡΡΑΣ – ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΕΥΑΓ.

17-03 12:00

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΠΙΣΣΩΝΑΣ

Πάρκο Λαού

ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ – ΣΕΡΡΑΣ

17-03 12:00

ΚΡΙΕΖΑ – ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Κριεζών

ΚΑΡΡΑΣ

ΜΗΤΡΟΛΙΟΣ – ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΕΥΑΓ.

17-03 12:00

ΑΥΛΙΔΑ – ΚΑΜΑΡΕΣ

Βαθέος Αυλίδας

ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ – ΖΕΙΜΠΕΚΗΣ