Ακολουθεί το πρόγραμμα και οι ορισμοί των διαιτητών στα παιχνίδια του ερχόμενου Σαββατοκύριακου.

Α Ερασιτεχνική 19η Αγωνιστική

Αγώνες

Γήπεδο

Διαιτητής

Βοηθοί

23-03 16:00

ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ – ΛΗΛΑΣ ΒΑΣ.

Τριάδας

ΛΑΜΠΡΟΥ

ΠΑΠΠΑΣ – ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ

23-03 16:00

ΗΡΑΚΛΗΣ Ψ. – ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ

Ψαχνών

ΦΩΤΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ – ΑΝΤΩΝΙΟΥ Χ.

23-03 16:00

ΑΡΤΑΚΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ

Αρτάκης

ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ

ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ – ΙΩΑΝΝΟΥ

23-03 16:00

ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ – ΚΑΣΤΕΛΛΑ

Ν. Λαμψάκου

ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΚΟΤΤΑΡΑ – ΣΕΡΡΑΣ

24-03 16:00

ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ – ΩΡΕΟΙ

Γυμνού

ΒΡΑΚΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ – ΔΑΛΛΑΣ

24-03 14:30

ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ – ΑΙΔΗΨΟΣ

Αλιβερίου

ΠΟΓΚΑΣ

ΝΕΓΡΗΣ – ΠΑΠΠΑΣ

24-03 16:00

ΣΚΕΠΑΣΤΗ – ΔΡΟΣΙΑ

Σκεπαστής

ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ

ΔΕΛΧΑΣ – ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ

24-03 16:00

ΑΥΛΩΝΑΡΙ – ΜΑΚΡΥΚΑΠΑ

Αυλωναρίου

ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΜΗΤΡΟΛΙΟΣ – ΣΕΡΡΑΣ

B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 19η Αγωνιστική

Αγώνες

Γήπεδο

Διαιτητής

Βοηθοί

23-03 16:00

ΑΓΙΟΣ – ΜΑΝΤΟΥΔΙ

Αιδηψού

ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ

ΚΑΡΑΒΑ – ΠΑΥΛΑΤΟΣ

23-03 16:00

ΠΡΟΚΟΠΙ – ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ

Προκοπίου Νέο

ΚΟΥΚΟΥΡΑ

ΡΟΥΜΠΗΣ – ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ

23-03 16:00

ΙΣΤΙΑΙΑ – ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ

Βασιλικών

ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ

ΝΕΓΡΗΣ – ΑΝΤΩΝΙΟΥ

24-03 16:00

ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ

Νέου Πύργου

ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ. – ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΕΥΑΓΓ.

24-03 16:00

ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Γουβών

ΣΠΑΝΟΣ

ΚΑΡΑΒΑ – ΜΟΥΡΤΙΚΑΣ

24-03 16:00

ΚΗΡΙΝΘΟΣ – ΒΑΣΙΛΙΚΑ

Κηρίνθου

ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ

ΚΑΡΡΑΣ – ΜΑΡΙΝΟΣ

Β Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 22η Αγωνιστική

Αγώνες

Γήπεδο

Διαιτητής

Βοηθοί

23-03 16:00

ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ – ΠΑΡΑΛΙΑ

Τσαλίκη-Παπίλα

ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΠΡΙΟΝΑΣ – ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ

23-03 16:00

ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚ. – ΚΕΡΑΥΝΟΣ Χ.

Αγ. Νικολάου

ΓΚΑΤΣΟΣ

ΔΕΛΧΑΣ – ΔΟΥΚΑΣ

24-03 16:00

ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙ – ΛΟΥΚΙΣΙΑ

Μακρυκάπας

ΡΟΥΜΠΗΣ

ΝΤΟΥΜΑΝΗΣ – ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

24-03 16:00

ΕΡΜΗΛΙΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ

Δροσιάς

ΝΤΟΥΡΑΣ

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΙΩΑΝ.

24-03 16:00

ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ – ΛΗΛΑΝΤΙΟ

Πάρκο Λαού

ΓΚΑΤΣΟΣ

ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ – ΖΕΙΜΠΕΚΗΣ

24-03 16:00

ΜΙΑΟΥΛΗΣ Φ. – ΑΛΑΤΣΑΤΑ

Φύλλων

ΚΟΥΚΟΥΡΑ

ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ – ΚΟΤΤΑΡΑ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Χ. – ΑΕΚ Χ.

3-0 α.α.

B Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 18η Αγωνιστική

Αγώνες

Γήπεδο

Διαιτητής

Βοηθοί

23-03 13:00

ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ – ΣΚΥΡΟΣ

Βρύσης

ΒΡΑΚΑΣ

ΔΑΛΛΑΣ – ΜΟΥΡΤΙΚΑΣ

23-03 16:00

ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΟΥ

Νεοχωρίου

ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ

ΝΤΟΥΡΑΣ – ΚΑΡΡΑΣ

24-03 16:00

ΜΑΡΜΑΡΙ – ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ

Καρύστου

ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ

ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ – ΙΩΑΝΝΟΥ

24-03 16:00

ΖΑΡΑΚΕΣ – ΚΑΡΥΣΤΟΣ

Ζαράκων

ΦΩΤΗΣ

ΠΡΙΟΝΑΣ – ΠΕΡΟΥΛΙΑΣ

24-03 16:00

ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΕΤΡΙΩΝ

Αγ. Λουκά

ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΑΡ.

ΡΕΤΣΑΣ – ΜΟΥΤΟΥΠΑΣ

ΔΥΣΤΟΣ – ΚΟΣΚΙΝΑ

3-0 α.α.

Γ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 18η Αγωνιστική

Αγώνες

Γήπεδο

Διαιτητής

Βοηθοί

24-03 12:00

ΚΥΖΙΚΟΣ – ΑΚΑΔ. ΑΡΤΑΚΗΣ

Βατώντα

ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΙΩΑΝ.

ΝΤΟΥΡΑΣ – ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

24-03 12:30

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ – ΑΕΚ Ν. ΠΥΡΓΟΥ

Λίμνης

ΚΑΡΡΑΣ

ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ – ΜΑΡΙΝΟΣ

24-03 12:30

ΕΛΛΗΝΙΚΑ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ Ψ.

Ελληνικών

ΜΟΥΡΤΙΚΑΣ

ΚΑΡΑΒΑ – ΣΠΑΝΟΣ

ΓΙΑΛΤΡΑ – ΣΤΑΥΡΟΣ

0-3 α.α.

ΒΥΖΑΝΤΙΟ – ΛΙΧΑΔΑ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

0-3 α.α.

Γ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 18η Αγωνιστική

Αγώνες

Γήπεδο

Διαιτητής

Βοηθοί

23-03 16:00

ΕΡΑΠΟΣ – ΚΑΜΑΡΕΣ

Φύλλων

ΣΟΦΙΟΥ

ΝΤΟΥΜΑΝΗΣ – ΜΑΡΙΝΟΣ

23-03 16:00

ΝΕΑ ΣΤΥΡΑ – ΑΥΛΙΔΑ

Ζαράκων

ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ

ΣΠΑΝΟΣ – ΑΡΓΥΡΗΣ

23-03 16:15

ΑΝΑΠΟΔΟΣ – ΠΙΣΣΩΝΑ

Πάρκο Λαού

ΡΕΤΣΑΣ

ΖΕΙΜΠΕΚΗΣ – ΓΑΤΟΣ

23-03 16:00

ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ – ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Καλαμακίδη

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ. – ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

24-03 12:30

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ – ΚΥΜΗ

Μονοδρίου

ΡΕΤΣΑΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΥ Χ. – ΜΟΥΤΟΥΠΑΣ

24-03 12:30

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΚΡΙΕΖΑ

Πάρκο Λαού

ΣΟΦΙΟΥ

ΔΟΥΚΑΣ – ΝΤΟΥΜΑΝΗΣ