Α Ερασιτεχνική 23η Αγωνιστική

Αγώνες

Γήπεδο

Διαιτητής

Βοηθοί

30-03
16:30
ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ – ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ Καλοχωρίου/Παντειχίου ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ – ΚΟΥΚΟΥΡΑ
30-03
16:30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ψ. Βατώντα ΓΚΑΤΣΟΣ ΤΣΙΦΛΑΚΟΣ – ΔΑΛΛΑΣ
30-03
16:30
ΜΑΚΡΥΚΑΠΑ – ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Μακρυκάπας ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ – ΚΑΡΡΑΣ
31-03
17:00
ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ – ΩΡΕΟΙ Βασιλικού ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ – ΠΑΠΠΑΣ
31-03
17:00
ΑΙΔΗΨΟΣ – ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ Αιδηψού ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ – ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
31-03
17:00
ΔΡΟΣΙΑ – ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ Δροσιάς ΦΩΤΗΣ ΣΙΜΙΤΖΗΣ – ΣΕΡΡΑΣ
31-03
17:00
ΚΑΣΤΕΛΛΑ – ΑΡΤΑΚΗ Καστέλλας ΣΠΑΝΟΣ ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ – ΑΝΤΩΝΙΟΥ Χ.
31-03
17:00
ΑΥΛΩΝΑΡΙ – ΣΚΕΠΑΣΤΗ Αυλωναρίου ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ – ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ

 

B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 20η Αγωνιστική

Αγώνες

Γήπεδο

Διαιτητής

Βοηθοί

30-03
16:30
ΜΑΝΤΟΥΔΙ – ΠΡΟΚΟΠΙ Μαντουδίου ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ – ΠΑΠΠΑΣ
30-03
16:30
ΒΑΣΙΛΙΚΑ – ΕΝΩΣΗ ΙΣΤΙΑΙΑΣ Βασιλικών ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ ΣΠΑΝΟΣ – ΜΗΤΡΟΛΙΟΣ
30-03
16:30
ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ – ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ Αιδηψού ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ – ΑΝΤΩΝΙΟΥ Γ.
31-03
17:00
ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ – ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ Γουβών ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΝΕΓΡΗΣ – ΜΟΥΤΟΥΠΑΣ
31-03
17:00
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ – ΑΓΙΟΣ Κεχριών ΣΟΦΙΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ – ΝΤΟΥΜΑΝΗΣ
31-03
17:00
ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ – ΚΗΡΙΝΘΟΣ Πηλίου ΠΟΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ – ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

B Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 23η Αγωνιστική

Αγώνες

Γήπεδο

Διαιτητής

Βοηθοί

30-03
16:30
ΑΛΑΤΣΑΤΑ – ΕΡΜΗΛΙΟΣ Αλεξάνδρου ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΡΒΕΛΑΣ – ΖΕΙΜΠΕΚΗΣ
30-03
16:30
ΠΑΡΑΛΙΑ – ΜΙΑΟΥΛΗΣ Φ. Παραλίας Αυλίδας ΦΩΤΗΣ ΡΟΥΜΠΗΣ – ΝΤΟΥΜΑΝΗΣ
30-03
16:30
ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Χ. Πάρκο Λαού ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΔΟΥΚΑΣ – ΣΕΡΡΑΣ
31-03
17:00
ΛΟΥΚΙΣΙΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ Λουκισίων ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΡΓΥΡΗΣ – ΡΟΥΜΠΗΣ
31-03
17:00
ΛΗΛΑΝΤΙΟ – ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙ Αγ. Νικολάου ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ. – ΓΑΤΟΣ
31-03
17:00
ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ – ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ Πάλιουρα ΝΤΟΥΡΑΣ ΠΕΡΟΥΛΙΑΣ – ΔΟΥΚΑΣ
ΑΕΚ Χ. – ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ 0-3 α.α.

B Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 19η Αγωνιστική

Αγώνες

Γήπεδο

Διαιτητής

Βοηθοί

30-03
16:30
ΑΙΓΕΑΣ ΠΕΤΡΙΩΝ – ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ Κριεζών ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΝΤΟΥΡΑΣ – ΚΟΤΤΑΡΑ
31-03
17:00
ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ – ΖΑΡΑΚΕΣ Αγ. Λουκά ΜΗΤΡΟΛΙΟΣ ΚΑΡΡΑΣ – ΜΑΡΙΝΟΣ
31-03
11:45
ΣΚΥΡΟΣ – ΜΑΡΜΑΡΙ Σκύρου ΧΑΤΖΗΚΑΜΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΕΛΧΑΣ – ΠΑΣΧΩΝΗΣ
31-03
17:00
ΑΡΗΣ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΟΥ – ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ Αγ. Ιωάννη ΚΟΥΚΟΥΡΑ ΚΟΤΤΑΡΑ – ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΙΩΑΝ.
31-03
17:00
ΚΑΡΥΣΤΟΣ – ΔΥΣΤΟΣ Καρύστου ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΠΟΔΑΡΑΣ – ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΕΥΑΓΓ.
31-03
17:00
ΚΟΣΚΙΝΑ – ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 0-3 α.α.

Γ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 19η Αγωνιστική

Αγώνες

Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
30-03
12:30
ΛΙΧΑΔΑ – ΚΥΖΙΚΟΣ ΑΡΤΑΚΗΣ Αγ. Γεωργίου Λιχάδας ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΚΑΡΑΒΑ – ΠΑΥΛΑΤΟΣ
31-03
12:30
ΣΤΑΥΡΟΣ – ΑΕΚ Ν. ΠΥΡΓΟΥ Μακρυκάπας ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΓΑΤΟΣ – ΣΕΡΡΑΣ
31-03
12:30
ΑΚΑΔ. ΑΡΤΑΚΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ Βατώντα ΡΟΥΜΠΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ – ΑΡΓΥΡΗΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ Ψ. – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΛΤΡΩΝ 3-0 α.α.
ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν. ΠΥΡΓΟΥ – ΠΟΛΙΤΙΚΑ 0-3 α.α.

Γ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 19η Αγωνιστική

Αγώνες

Γήπεδο

Διαιτητής

Βοηθοί

30-03
16:30
ΚΥΜΗ – ΠΙΣΣΩΝΑΣ Κύμης ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ. – ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΙΩΑΝ.
30-03
16:30
ΑΥΛΙΔΑ – ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ Βαθέος Αυλίδας ΑΝΤΩΝΙΟΥ Χ. ΜΟΥΤΟΥΠΑΣ – ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
31-03
12:30
ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΑΝΑΓ. ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ Αυλωναρίου ΚΑΡΡΑΣ ΜΗΤΡΟΛΙΟΣ – ΜΑΡΙΝΟΣ
31-03
12:30
ΚΑΜΑΡΕΣ – ΑΝΑΠΟΔΟΣ Βαθέος Αυλίδας ΔΟΥΚΑΣ ΝΤΟΥΡΑΣ – ΠΕΡΟΥΛΙΑΣ
31-03
13:00
ΚΡΙΕΖΑ – ΕΡΑΠΟΣ Κριεζών ΠΟΔΑΡΑΣ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ – ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΕΥΑΓΓ.
31-03
17:00
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΝΕΑ ΣΤΥΡΑ Πάρκο Λαού ΒΛΑΧΟΣ ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ – ΖΕΙΜΠΕΚΗΣ