Α Ερασιτεχνική 24η Αγωνιστική
Αγώνες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
06-04
17:00
ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ – ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ Καλοχωρίου/Παντειχίου ΚΟΥΚΟΥΡΑ ΠΡΙΟΝΑΣ – ΔΑΛΛΑΣ
06-04
17:00
ΩΡΕΟΙ – ΑΙΔΗΨΟΣ Ιστιαίας ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ – ΑΝΤΩΝΙΟΥ Χ.
06-04
17:00
ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ Τριάδας ΒΡΑΚΑΣ ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ – ΣΠΑΝΟΣ
06-04
17:00
ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ – ΔΡΟΣΙΑ Γυμνού ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΠΑΠΠΑΣ – ΜΑΡΙΝΟΣ
06-04
17:00
ΗΡΑΚΛΗΣ Ψ. – ΚΑΣΤΕΛΛΑ Ψαχνών ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ – ΡΟΥΜΠΗΣ
06-04
17:00
ΑΡΤΑΚΗ – ΜΑΚΡΥΚΑΠΑ Αρτάκης ΛΑΜΠΡΟΥ ΤΣΙΦΛΑΚΟΣ – ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΤ.
07-04
17:00
ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ – ΑΥΛΩΝΑΡΙ Αλιβερίου ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ – ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
07-04
17:00
ΣΚΕΠΑΣΤΗ – ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Σκεπαστής ΓΚΑΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ – ΣΕΡΡΑΣ
B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 21η Αγωνιστική
Αγώνες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
07-04
17:00
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ – ΑΓΙΟΣ Νέου Πύργου ΡΟΥΜΠΗΣ ΚΑΡΑΒΑ – ΝΤΟΥΜΑΝΗΣ
07-04
17:00
ΚΗΡΙΝΘΟΣ – ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ Κηρίνθου ΝΤΟΥΡΑΣ ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΙΩΑΝ. – ΜΑΡΙΝΟΣ
07-04
17:00
ΠΡΟΚΟΠΙ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ Προκοπίου Νέο ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΠΑΠΠΑΣ – ΜΠΑΚΑΤΣΕΛΟΣ
07-04
17:00
ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ – ΜΑΝΤΟΥΔΙ Γουβών ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ ΔΑΛΛΑΣ – ΓΑΤΟΣ
07-04
17:00
ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ – ΒΑΣΙΛΙΚΑ Αιδηψού ΑΝΤΩΝΙΟΥ Χ. ΠΑΥΛΑΤΟΣ – ΜΟΥΤΟΥΠΑΣ
07-04
17:00
ΕΝΩΣΗ ΙΣΤΙΑΙΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ Κεχριών ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΟΔ/ΕΠΟ – ΑΝΤΩΝΙΟΥ Γ.
B Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 25η Αγωνιστική
Αγώνες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
06-04
17:00
ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚ. – ΜΙΑΟΥΛΗΣ Φ. Αγ. Νικολάου ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ – ΧΑΣΑΝΔΡΑΣ
06-04
17:00
ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Χ. Τσαλίκη-Παπίλα ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΝΕΓΡΗΣ – ΖΕΙΜΠΕΚΗΣ
07-04
17:00
ΛΟΥΚΙΣΙΑ – ΑΛΑΤΣΑΤΑ Λουκισίων ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ – ΖΕΙΜΠΕΚΗΣ
07-04
17:00
ΠΑΡΑΛΙΑ – ΑΦΡΑΤΙ Παραλίας Αυλίδας ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ – ΤΣΙΦΛΑΚΟΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Χ. – ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙ 3-0 α.α.
07-04
17:00
ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ – ΕΡΜΗΛΙΟΣ Πάλιουρα ΦΩΤΗΣ ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ – ΣΙΜΙΤΖΗΣ
ΑΕΚ Χ. – ΛΗΛΑΝΤΙΟ 0-3 α.α.
B Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 20η Αγωνιστική
Αγώνες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
06-04
13:30
ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ – ΣΚΥΡΟΣ Αμαρύνθου ΝΤΟΥΡΑΣ ΣΕΡΡΑΣ – ΜΟΥΤΟΥΠΑΣ
06-04
13:30
ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΚΑΡΥΣΤΟΣ Νεοχωρίου ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΧΑΤΖΗΚΑΜΑΓΙΑΝΝΗΣ – ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Δ.
06-04
17:00
ΔΥΣΤΟΣ – ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ Δύστου ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΠΕΡΟΥΛΙΑΣ – ΝΤΟΒΟΛΗΣ
07-04
17:00
ΜΑΡΜΑΡΙ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΕΤΡΙΩΝ Καρύστου ΜΗΤΡΟΛΙΟΣ ΚΑΡΒΕΛΑΣ – ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΕΥΑΓΓ.
07-04
17:00
ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ – ΖΑΡΑΚΕΣ Βρύσης ΚΟΥΚΟΥΡΑ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ – ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΟΦ.
07-04
17:00
ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ – ΖΑΡΑΚΕΣ 0-3 α.α.
Γ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 20η Αγωνιστική
Αγώνες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
07-04
12:30
ΦΟΙΝΙΚΑΣ Ψ. – ΣΤΑΥΡΟΣ Καστέλλας ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ – ΖΕΙΜΠΕΚΗΣ
07-04
12:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ – ΛΙΧΑΔΑ Λίμνης ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΙΩΑΝ. ΝΤΟΥΡΑΣ – ΜΑΡΙΝΟΣ
07-04
12:30
ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ – ΠΟΛΙΤΙΚΑ Βατώντα ΧΑΣΑΝΔΡΑΣ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ – ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.
07-04
13:00
ΑΕΚ Ν. ΠΥΡΓΟΥ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΡΤΑΚΗΣ Νέου Πύργου ΡΟΥΜΠΗΣ ΚΑΡΑΒΑ – ΝΤΟΥΜΑΝΗΣ
07-04
13:00
ΕΛΛΗΝΙΚΑ – ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν. ΠΥΡΓΟΥ 3-0 α.α.

 

Γ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 20η Αγωνιστική
Αγώνες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
06-04
17:00
ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ Καλαμακίδη ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΓΑΤΟΣ
07-04
12:00
ΠΙΣΣΩΝΑΣ – ΚΑΜΑΡΕΣ Πισσώνα ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ – ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΙ.
07-04
12:30
ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΚΥΜΗ Αυλωναρίου ΧΑΤΖΗΚΑΜΑΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ – ΠΕΡΟΥΛΙΑΣ
07-04
12:30
ΑΝΑΠΟΔΟΣ – ΚΡΙΕΖΑ Πάρκο Λαού ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΤΣΙΦΛΑΚΟΣ – ΙΩΑΝΝΟΥ
07-04
17:00
ΜΟΝΟΔΡΙ – ΑΥΛΙΔΑ Μονοδρίου ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΧΑΤΖΗΚΑΜΑΓΙΑΝΝΗΣ – ΠΕΡΟΥΛΙΑΣ
07-04
17:00
ΕΡΑΠΟΣ – ΝΕΑ ΣΤΥΡΑ Φύλλων ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΝΕΓΡΗΣ – ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.