Α Ερασιτεχνική 26η Αγωνιστική
Αγώνες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
13-04
17:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ – ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ Βατώντα ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ Χ. – ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ
13-04
17:00
ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ – ΚΑΣΤΕΛΛΑ Καλοχωρίου/Παντειχίου ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ ΣΕΡΡΑΣ – ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
13-04
17:00
ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ – ΜΑΚΡΥΚΑΠΑ Τριάδας ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ ΤΣΙΦΛΑΚΟΣ – ΔΕΛΧΑΣ
14-04
17:00
ΑΙΔΗΨΟΣ – ΔΡΟΣΙΑ Αιδηψού ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΡΟΥΜΠΗΣ – ΚΑΡΡΑΣ
14-04
17:00
ΩΡΕΟΙ – ΑΥΛΩΝΑΡΙ Ιστιαίας ΠΟΓΚΑΣ ΔΕΛΧΑΣ – ΚΑΡΑΒΑ
14-04
17:00
ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ – ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Γυμνού ΛΑΜΠΡΟΥ ΠΡΙΟΝΑΣ – ΔΑΛΛΑΣ
14-04
17:00
ΗΡΑΚΛΗΣ Ψ. – ΣΚΕΠΑΣΤΗ Ψαχνών ΦΩΤΗΣ ΜΗΤΡΟΛΙΟΣ – ΡΕΤΣΑΣ
14-04
17:00
ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ – ΑΡΤΑΚΗ Αλιβερίου ΒΡΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ – ΤΣΙΦΛΑΚΟΣ
B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 22η Αγωνιστική
Αγώνες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
13-04
17:00
ΑΓΙΟΣ – ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ Αιδηψού ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΝΕΓΡΗΣ – ΠΑΥΛΑΤΟΣ
13-04
17:00
ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ – ΕΝΩΣΗ ΙΣΤΙΑΙΑΣ Γουβών ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΠΑΠΠΑΣ – ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ
13-04
17:00
ΑΝΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ – ΑΤΡ. ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ Μαντουδίου ΚΟΥΚΟΥΡΑ ΠΡΙΟΝΑΣ – ΚΑΡΡΑΣ
14-04
17:00
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ – ΚΗΡΙΝΘΟΣ Νέου Πύργου ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ – ΙΩΑΝΝΟΥ
14-04
17:00
ΑΚΡ. ΚΕΧΡΙΩΝ – ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ Κεχριών ΚΟΥΚΟΥΡΑ ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ – ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ
14-04
17:00
ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ – ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ Πηλίου ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΑΝΤΩΝΙΟΥ
B Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 26η Αγωνιστική
Αγώνες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
13-04
17:00
ΑΛΑΤΣΑΤΑ – ΠΑΡΑΛΙΑ Αλεξάνδρου ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ – ΣΙΜΙΤΖΗΣ
13-04
17:00
ΛΗΛΑΝΤΙΟ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ Χ. Αγ. Νικολάου ΝΤΟΥΡΑΣ ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ – ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΙΩΑΝ.
13-04
17:00
ΕΡΜΗΛΙΟΣ – ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ Δροσιάς ΓΚΑΤΣΟΣ ΡΟΥΜΠΗΣ – ΝΤΟΥΜΑΝΗΣ
14-04
17:00
ΑΝΑΓ. ΑΦΡΑΤΙΟΥ – ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Αφρατίου ΝΤΟΥΡΑΣ ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ – ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΙΩΑΝ.
14-04
17:00
ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ – ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ Πάρκο Λαού ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ – ΧΑΣΑΝΔΡΑΣ
14-04
17:00
ΜΙΑΟΥΛΗΣ Φ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Χ. Φύλλων ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ ΣΙΜΙΤΖΗΣ – ΠΑΠΠΑΣ
14-04 ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΛΟΥΚΙΣΙΑ
B Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 21η Αγωνιστική
Αγώνες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
13-04
14:00
ΑΡΗΣ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΟΥ – ΣΚΥΡΟΣ Αγ. Ιωάννη ΡΕΤΣΑΣ ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ – ΔΟΥΚΑΣ
13-04
17:00
ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ – ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Αγ. Λουκά ΦΩΤΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ – ΜΟΥΤΟΥΠΑΣ
14-04
17:00
ΑΙΓΕΑΣ ΠΕΤΡΙΩΝ – ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ Κριεζών ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΝΕΓΡΗΣ – ΜΑΡΙΝΟΣ
14-04
17:00
ΖΑΡΑΚΕΣ – ΜΑΡΜΑΡΙ Ζαράκων ΣΟΦΙΟΥ ΣΕΡΡΑΣ – ΝΤΟΥΜΑΝΗΣ
14-04
17:00
ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ – ΔΥΣΤΟΣ Βρύσης ΑΝΤΩΝΙΟΥ Χ. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ – ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΕΥ.
14-04 ΚΑΡΥΣΤΟΣ – ΚΟΣΚΙΝΑ
Γ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 21η Αγωνιστική
Αγώνες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
14-04
12:30
ΣΤΑΥΡΟΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΡΤΑΚΗΣ Μακρυκάπας ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΙΩΑΝ. ΝΤΟΥΡΑΣ – ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ
14-04
12:30
ΛΙΧΑΔΑ – ΑΕΚ Ν. ΠΥΡΓΟΥ Αγ. Γεωργίου Λιχάδας ΙΩΑΝΝΟΥ ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ – ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ
14-04
12:30
ΠΟΛΙΤΙΚΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ Πολιτικών ΚΟΤΤΑΡΑ ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ – ΝΙΚΟΛΑΟΥ
14-04
17:00
ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ – ΕΛΛΗΝΙΚΑ Βατώντα ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΜΟΥΤΟΥΠΑΣ – ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
14-04 ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν. ΠΥΡΓΟΥ – ΑΝΑΓ. ΓΙΑΛΤΡΩΝ
Γ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 21η Αγωνιστική
Αγώνες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
13-04
17:00
ΕΡΑΠΟΣ Χ. – ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ Φύλλων ΧΑΣΑΝΔΡΑΣ ΖΕΙΜΠΕΚΗΣ – ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
14-04
12:30
ΑΥΛΙΔΑ – ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ Βαθέος Αυλίδας ΜΗΤΡΟΛΙΟΣ ΖΕΙΜΠΕΚΗΣ – ΓΑΤΟΣ
14-04
12:30
ΚΡΙΕΖΑ – ΠΙΣΣΩΝΑΣ Κριεζών ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΝΕΓΡΗΣ – ΜΑΡΙΝΟΣ
14-04
12:30
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΑΝΑΓ. ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ Πάρκο Λαού ΔΟΥΚΑΣ ΚΑΡΒΕΛΑΣ – ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
14-04
12:30
ΝΕΑ ΣΤΥΡΑ – ΑΝΑΠΟΔΟΣ Ζαράκων ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ Χ. – ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΕΥ.
14-04
13:00
ΚΥΜΗ – ΚΑΜΑΡΕΣ Κύμης ΣΟΦΙΟΥ ΣΕΡΡΑΣ – ΝΤΟΥΜΑΝΗΣ