Από την ΕΔ/ΕΠΣΕ ανακοινώθηκαν οι διαιτητές και οι βοηθοί τους, που θα διευθύνουν τους αγώνες των τοπικών πρωταθλημάτων στις 02 & 03- Φεβρ. 2019.

Α’ ΕΠΣΕ 15η αγωνιστική

Ημ./ 
Ώρα

 Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί

02-02-19
15:00

ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ – ΜΑΚΡΥΚΑΠΑ Βασιλικού ΓΚΑΤΣΟΣ ΚΩΝ.

ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝ. – ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡ.

03-02-19
15:00

ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ – ΑΥΛΩΝΑΡΙ Νέας Λαμψάκου ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΒΑΣ.

ΔΑΛΛΑΣ ΚΩΝ. – ΡΟΥΜΠΗΣ ΣΤ.

03-02-19
15:00

ΣΚΕΠΑΣΤΗ – ΚΑΣΤΕΛΛΑ Σκεπαστής ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΘ.

ΝΕΓΡΗΣ ΑΒΡ. – ΖΕΙΜΠΕΚΗΣ ΣΤΕΛ.

03-02-19
15:00

ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ – ΔΡΟΣΙΑ Αρτάκης ΠΟΓΚΑΣ ΜΑΡ.

ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝ. – ΠΑΠΠΑΣ ΑΓΓ.

03-02-19
15:00

ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ –
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ
Αλιβερίου ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ.

ΣΠΑΝΟΣ ΙΩΑΝ. – ΑΡΓΥΡΗΣ ΚΩΝ.

03-02-19
15:00
ΗΡΑΚΛΗΣ Ψ. –
ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ
Ψαχνών ΛΑΜΠΡΟΥ ΓΕΩΡ.

ΤΣΙΦΛΑΚΟΣ ΠΡΟΚ. – ΜΗΤΡΟΛΙΟΣ ΙΩΑΝ.

03-02-19
15:00
ΟΛΥΜΠΟΣ Γ. – ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ Γυμνού ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΑΡ. – ΚΟΤΤΑΡΑ ΕΛ.
03-02-19
15:00
ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ – ΩΡΕΟΙ Τριάδας ΒΡΑΚΑΣ ΧΡΥΣ.

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ ΚΩΝ. – ΡΕΤΣΑΣ ΕΥΣΤΡ.

*Β’ ΕΠΣΕ 2ος όμιλος 15η αγωνιστική

Ημ/ 
Ώρα

Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής

Βοηθοί

02-02-19
15:00

ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ Χ. Τσαλίκη-Παπίλα ΣΠΑΝΟΣ ΙΩΑΝ.

ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΑΡ. – ΣΕΡΡΑΣ ΠΑΝ.

02-02-19
15:00

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Χ. – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ Πάρκο Λαού ΦΩΤΗΣ ΣΤΕΛ.

ΤΣΙΦΛΑΚΟΣ ΠΡΟΚ. – ΜΟΥΡΤΙΚΑΣ ΔΗΜ.

03-02-19
15:00

ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Αγ. Νικολάου ΓΚΑΤΣΟΣ ΚΩΝ.

ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΙΩΑΝ. – ΜΟΥΤΟΥΠΑΣ ΚΩΝ.

03-02-19
15:00

ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ – ΑΛΑΤΣΑΤΑ Πάρκο Λαού ΦΩΤΗΣ ΣΤΕΛ.

ΜΟΥΡΤΙΚΑΣ ΔΗΜ. – ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΙΑΜ.

03-02-19
15:00

ΕΡΜΗΛΙΟΣ –  ΛΗΛΑΝΤΙΟ

Δροσιάς ΝΤΟΥΡΑΣ ΕΥΣΤΡ.

ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ Γ. – ΠΟΔΑΡΑΣ ΔΗΜ.

03-02-19
15:00

ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙ – ΑΦΡΑΤΙ Μακρυκάπας ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ ΧΡ.

ΜΑΚΡΗΣ ΒΑΣ. – ΔΟΥΚΑΣ ΚΩΝ.

03-02-19
15:00

ΜΙΑΟΥΛΗΣ Φ. –
ΑΕΚ Χ.
*** ***

3-0αα

*ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ:

Ημ/
Ώρα

Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί

*********

03-02-‘19
15:00

ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ – ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ Προκοπίου ΄΄Η. Κουτσουφλάκης΄΄ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡ. ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΤ. – ΜΑΡΙΝΟΣ ΘΕΟΔ.

Β’ ΕΠΣΕ

1ος όμ.

03-02-‘19
15:00

ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ –
ΟΠΑ ΑΙΔΗΨΟΥ
Γουβών ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΦΩΤ. ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ ΑΝΤ. – ΣΕΡΡΑΣ ΠΑΝ.

Β’ ΕΠΣΕ

1ος όμ.

03-02-‘19
15:00

ΑΙΓΕΑΣ ΠΕΤΡΙΩΝ –
ΑΡΗΣ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ
Κριεζών ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ Δ. ΔΕΛΧΑΣ ΠΕΡ. – ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΙΩΑΝ. Β’ ΕΠΣΕ

3ος όμ.

Ημ/νία 
Ώρα

Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί

*********

02-02-‘19
15:00

ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ –
ΑΝΑΠΟΔΟΣ
Καλαμακίδη ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΑΛ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΟΦ. – ΔΟΥΚΑΣ ΚΩΝ.

Γ’ ΕΠΣΕ

2ος όμ.