Α Ερασιτεχνική 27η Αγωνιστική
Αγώνες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
20-04
17:00
ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ – ΔΡΟΣΙΑ Βασιλικού ΛΑΜΠΡΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ – ΡΕΤΣΑΣ
20-04
17:00
ΚΑΣΤΕΛΛΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ Καστέλλας ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ ΤΣΙΦΛΑΚΟΣ – ΚΟΥΚΟΥΡΑ
20-04
17:00
ΜΑΚΡΥΚΑΠΑ – ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ Μακρυκάπας ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ Χ. – ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Δ.
20-04
17:00
ΑΡΤΑΚΗ – ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ Αρτάκης ΠΟΓΚΑΣ ΑΡΓΥΡΗΣ – ΙΩΑΝΝΟΥ
20-04
17:00
ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ψ. Αλιβερίου ΦΩΤΗΣ ΔΑΛΛΑΣ – ΠΑΠΠΑΣ
21-04
17:00
ΑΥΛΩΝΑΡΙ – ΑΙΔΗΨΟΣ Αυλωναρίου ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ – ΠΕΡΟΥΛΙΑΣ
21-04
17:00
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ – ΩΡΕΟΙ Ν. Λαμψάκου ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΤΣΙΦΛΑΚΟΣ – ΡΟΥΜΠΗΣ
21-04
17:00
ΣΚΕΠΑΣΤΗ – ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ Σκεπαστής ΒΡΑΚΑΣ ΠΡΙΟΝΑΣ – ΙΩΑΝΝΟΥ
B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 27η Αγωνιστική
Αγώνες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
21-04
17:00
ΛΟΥΚΙΣΙΑ – ΠΑΡΑΛΙΑ Λουκισίων ΝΤΟΥΡΑΣ ΣΕΡΡΑΣ – ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΕΥΑΓΓ.
21-04
17:00
ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ – ΑΛΑΤΣΑΤΑ Πάλιουρα ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΟΤΤΑΡΑ – ΖΕΙΜΠΕΚΗΣ
21-04
17:00
ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ Αγ. Νικολάου ΡΕΤΣΑΣ ΣΙΜΙΤΖΗΣ- ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.
21-04
17:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Χ. – ΕΡΜΗΛΙΟΣ Πάρκο Λαού ΣΟΦΙΟΥ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Δ. – ΝΤΟΥΜΑΝΗΣ
21-04
17:00
ΜΙΑΟΥΛΗΣ Φ. – ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ Φύλλων ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ – ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Χ. – ΑΕΚ Χ. 3-0 α.α.
ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ – ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙ 3-0 α.α.
B Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 22η Αγωνιστική (τελευταία)
Αγώνες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
20-04
17:00
ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ Νεοχωρίου ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ – ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.
21-04
13:00
ΣΚΥΡΟΣ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΕΤΡΙΩΝ Σκύρου ΧΑΤΖΗΚΑΜΑΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΣΧΩΝΗΣ – ΑΚΡΙΩΤΗΣ
21-04
17:00
ΑΡΗΣ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΟΥ – ΚΑΡΥΣΤΟΣ Αγ. Ιωάννη ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ – ΜΟΥΤΟΥΠΑΣ
21-04
17:00
ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ – ΖΑΡΑΚΕΣ Αμαρύνθου ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ – ΑΡΓΥΡΗΣ
21-04
17:00
ΜΑΡΜΑΡΙ – ΔΥΣΤΟΣ Καρύστου ΜΗΤΡΟΛΙΟΣ ΝΕΓΡΗΣ – ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΙΩΑΝ.
ΚΟΣΚΙΝΑ – ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ 0-3 α.α.
Γ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 22η Αγωνιστική (τελευταία)
Αγώνες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
21-04
12:30
ΑΕΚ Ν. ΠΥΡΓΟΥ – ΠΟΛΙΤΙΚΑ Ν. Πύργου ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΚΑΡΑΒΑ – ΠΑΥΛΑΤΟΣ
21-04
12:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ – ΕΛΛΗΝΙΚΑ Λίμνης ΒΡΑΚΑΣ ΠΡΙΟΝΑΣ – ΙΩΑΝΝΟΥ
21-04
16:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΡΤΑΚΗΣ – ΛΙΧΑΔΑ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ Βατώντα ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ. – ΓΑΤΟΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ Ψ. – ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν. ΠΥΡΓΟΥ 3-0 α.α.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΛΤΡΩΝ – ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ 0-3 α.α.
Γ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 22η Αγωνιστική (τελευταία)
Αγώνες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί
20-04
17:00
ΑΝΑΠΟΔΟΣ – ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ Πάρκο Λαού ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΖΕΙΜΠΕΚΗΣ- ΓΑΤΟΣ
21-04
12:30
ΚΑΜΑΡΕΣ – ΚΡΙΕΖΑ Βαθέος Αυλίδας ΣΕΡΡΑΣ ΝΤΟΥΡΑΣ – ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΕΥΑΓΓ.
21-04
12:30
ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ Αυλωναρίου ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ – ΑΡΓΥΡΗΣ
21-04
16:00
ΚΥΜΗ – ΑΥΛΙΔΑ Βαθέος Αυλίδας ΑΝΤΩΝΙΟΥ Χ. ΔΟΥΚΑΣ – ΚΑΡΡΑΣ
21-04
17:00
ΠΙΣΣΩΝΑΣ – ΝΕΑ ΣΤΥΡΑ Πισσώνα ΠΟΓΚΑΣ ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ – ΠΑΠΠΑΣ
21-04
13:30
ΑΝΑΓ. ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ – ΕΡΑΠΟΣ Μονοδρίου ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΟΥΤΟΥΠΑΣ – ΜΑΡΙΝΟΣ