Νικητής, με το υπέρ του 4-1 βγήκε από το εντός έδρας παιχνίδι, ο Ταμυναϊκός. Το παιχνίδι ήταν στα πλαίσια της 13ης  αγωνιστικής της Α’ κατηγορίας .

Το παιχνίδι:

Ο Παντριαδικός μπήκε δυνατά στο παιχνίδι και έχασε δύο καλές ευκαιρίες να ανοίξει το σκορ. Πρώτα στο 2ο λεπτό, όταν ο Τσιμιχόδημος αστόχησε απέναντι στον Μητακίδη και μία στο 15’, όταν η κεφαλιά του Κατσίμπρα πέρασε λίγο άουτ.

Μετά το 20’ ο Ταμυναϊκός ισορρόπησε το παιχνίδι και ευτύχησε να προηγηθεί στο 22’ με την κεφαλιά του Τσούτση.

Ημίχρονο 1-0.

Στο δεύτερο ημίχρονο οι γηπεδούχοι ανέβασαν κατακόρυφα την απόδοσή τους, και έκαναν το 2-0 στο 55’ με τον Βρέττο.

Το 3-0 στο 61’ από τον Λάμπρου και το 4-0 από τον 15χρονο Ποδαρά με πέναλτι, στο 81′.

Το γκολ για τον Παντριαδικό (4-1), πέτυχε με αυτογκόλ ο Αναστασίου στο 85′.

Ταμυναϊκός (Καρβέλης): Μητακίδης, Δήμου (63’ Φωτόπουλος), Πιλάτης Λ., Κουτσαυλής, Κούτρας, Αναστασίου, Πομάρες, Πιλάτης Κ. (30 Λάμπρου, Κρόκος (75’ Ποδαράς), Τσούτσης, Βρέττος  (80’ Κροκόδειλος).

Παντριαδικός (Τσιμιχόδημος): Οικονομίδης, Τζάβρας, Ντένης (50’ Καραμπέτσος), Γκρινιάρης, Ταψής (70’ Παπακωνσταντίνου), Νόνας, Χασάνδρας Γ., Κατσίμπρας, Τσιμιχόδημος, Μουτουσίδης (46’ Τσούτσης), Χασάνδρας Δ. (70’ Πατερίτσας).