Ακολουθούν τα αποτελέσματα του Σαββάτου καθώς και το πρόγραμμα της Κυριακής

Α Ερασιτεχνική 14η Αγωνιστική

Αγώνες

Γήπεδο

Αποτελέσματα

26-01 15:00

ΚΑΣΤΕΛΛΑ – ΜΑΚΡΥΚΑΠΑ

Καστέλλας

0-3

26-01 15:00

ΔΡΟΣΙΑ – ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ

Δροσιάς

2-0

26-01 15:15

ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ

Τριάδας

2-0

27-01 15:00

ΑΥΛΩΝΑΡΙ – ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

Αυλωναρίου

27-01 15:00

ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ – ΣΚΕΠΑΣΤΗ

Βατώντα

27-01 15:00

ΑΙΔΗΨΟΣ – ΑΡΤΑΚΗ

Αιδηψού

27-01 15:00

ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ – ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ

Καλοχωρίου/Παντειχίου

27-01 15:00

ΩΡΕΟΙ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ψ.

Ιστιαίας

B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 14η Αγωνιστική

Αγώνες

Γήπεδο

Αποτελέσματα

26-01 15:00

ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ – ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ

Γουβών

5-1

26-01 15:00

ΙΣΤΙΑΙΑ – ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ

Ιστιαίας

4-1

26-01 15:00

ΠΡΟΚΟΠΙ – ΒΑΣΙΛΙΚΑ

Προκοπίου

1-1

27-01 11:30

ΑΓΙΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ

Αιδηψού

27-01 15:00

ΚΗΡΙΝΘΟΣ – ΜΑΝΤΟΥΔΙ

Κηρίνθου

27-01 15:00

ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ – ΚΕΧΡΙΕΣ

Γουβών

Β Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 14η Αγωνιστική

Αγώνες

Γήπεδο

Αποτελέσματα

26-01 15:00

ΑΛΑΤΣΑΤΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Χ.

Αλεξάνδρου

0-0

26-01 15:00

ΛΗΛΑΝΤΙΟ – ΜΙΑΟΥΛΗΣ Φ.

Αγ. Νικολάου

0-2

27-01 15:00

ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ – ΛΟΥΚΙΣΙΑ

Πάλιουρα

27-01 15:00

ΠΑΡΑΛΙΑ – ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚ.

Παραλίας Αυλίδας

27-01 15:00

ΑΦΡΑΤΙ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ

Αφρατίου

27-01 15:00

ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙ – ΕΡΜΗΛΙΟΣ

Μακρυκάπας

ΑΕΚ Χ. – ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ

0-3 α.α.

B Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 14η Αγωνιστική

Αγώνες

Γήπεδο

Αποτελέσματα

26-01 15:00

ΑΙΓΕΑΣ ΠΕΤΡΙΩΝ – ΔΥΣΤΟΣ

Κριεζών

1-1

26-01 15:15

ΚΑΡΥΣΤΟΣ – ΜΑΡΜΑΡΙ

Καρύστου

2-0

27-01 11:45

ΣΚΥΡΟΣ – ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

Σκύρου

27-01 15:00

ΖΑΡΑΚΕΣ – ΑΡΗΣ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΟΥ

Ζαράκων

27-01 15:00

ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ – ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ

Αγ. Λουκά

27-01 15:00

ΚΟΣΚΙΝΑ – ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ

0-3 α.α.

Γ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 13η Αγωνιστική

Αγώνες

Γήπεδο

Αποτελέσματα

26-01 15:00

ΕΛΛΗΝΙΚΑ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΡΤΑΚΗΣ

Ελληνικών

3-0

27-01 12:00

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ Ψ.

Λίμνης

27-01 15:00

ΠΟΛΙΤΙΚΑ – ΛΙΧΑΔΑ

Πολιτικών

ΣΤΑΥΡΟΣ – ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν. ΠΥΡΓΟΥ

3-0 α.α.

ΑΕΚ Ν. ΠΥΡΓΟΥ – ΓΙΑΛΤΡΑ

3-0 α.α.

Γ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 13η Αγωνιστική

Αγώνες

Γήπεδο

Αποτελέσματα

26-01 15:00

ΚΥΜΗ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

Κύμης

5-0

26-01 15:00

ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ – ΚΑΜΑΡΕΣ

Καλαμακίδη

1-0

27-01 11:30

ΝΕΑ ΣΤΥΡΑ – ΚΡΙΕΖΑ

Ζαράκων

27-01 11:30

ΕΡΑΠΟΣ – ΑΥΛΙΔΑ

Φύλλων

27-01 12:00

ΑΝΑΠΟΔΟΣ – ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Πάρκο Λαού

27-01 15:00

ΠΙΣΣΩΝΑΣ – ΜΟΝΟΔΡΙ

Πισσώνα