Ακολουθούν τα αποτελέσματα του Σαββάτου καθώς και το πρόγραμμα της Κυριακής

Α Ερασιτεχνική 19η Αγωνιστική

Ώρα

Αγώνες

Γήπεδο

Αποτέλεσμα

02-03

15:30

ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ – ΔΡΟΣΙΑ

Βατώντα

2-1

02-03

15:30

ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ – ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ

Τριάδας

0-3

02-03

15:30

ΗΡΑΚΛΗΣ Ψ. – ΑΡΤΑΚΗ

Ψαχνών

4-1

03-03

15:30

ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ – ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ

Βασιλικού

03-03

15:30

ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ – ΣΚΕΠΑΣΤΗ

Γυμνού

03-03

15:30

ΩΡΕΟΙ – ΜΑΚΡΥΚΑΠΑ

Ιστιαίας

03-03

15:30

ΑΙΔΗΨΟΣ – ΚΑΣΤΕΛΛΑ

Αιδηψού

03-03

15:45

ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ – ΑΥΛΩΝΑΡΙ

Καλοχωρίου/Παντειχίου

B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 18η Αγωνιστική

Ώρα

Αγώνες

Γήπεδο

Αποτέλεσμα

02-03

15:30

ΕΝΩΣΗ ΙΣΤΙΑΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ

Ιστιαίας

ΔΙΕΚΟΠΗ

03-03

11:45

ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ – ΑΓΙΟΣ

Αιδηψού

03-03

15:30

ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ – ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ

Πηλίου

03-03

15:30

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ

Μαντουδίου

03-03

15:30

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ – ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ

Βασιλικών

03-03

15:30

ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ – ΚΗΡΙΝΘΟΣ

Γουβών

Β Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 19η Αγωνιστική

Ώρα

Αγώνες

Γήπεδο

Αποτέλεσμα

02-03

15:30

ΛΟΥΚΙΣΙΑ – ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ

Λουκισίων

1-0

02-03

15:30

ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Χ.

Πάρκο Λαού

2-0

02-03

15:30

ΑΛΑΤΣΑΤΑ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ Χ.

Αλεξάνδρου

0-3

03-03

15:30

ΕΡΜΗΛΙΟΣ – ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ

Δροσιάς

03-03

15:30

ΛΗΛΑΝΤΙΟ – ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Αγ. Νικολάου

03-03

15:45

ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ – ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Μακρυκάπας

ΑΕΚ Χ. – ΠΑΡΑΛΙΑ

0-3 (α.α.)

B Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 17η Αγωνιστική

Ώρα

Αγώνες

Γήπεδο

Αποτέλεσμα

02-03

15:30

ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΔΥΣΤΟΣ

Νεοχωρίου

3-1

02-03

15:30

ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ – ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ

Αμαρύνθου

3-0

03-03

11:45

ΣΚΥΡΟΣ – ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ

Σκύρου

03-03

15:30

ΑΡΗΣ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΟΥ – ΜΑΡΜΑΡΙ

Αγ. Ιωάννη

03-03

15:00

ΚΑΡΥΣΤΟΣ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΕΤΡΙΩΝ

Καρύστου

ΚΟΣΚΙΝΑ – ΖΑΡΑΚΕΣ

0-3 (α.α.)

Γ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 17η Αγωνιστική

Ώρα

Αγώνες

Γήπεδο

Αποτέλεσμα

03-03

12:00

ΣΤΑΥΡΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ

Μακρυκάπας

03-03

12:00

ΦΟΙΝΙΚΑΣ Ψ. – ΠΟΛΙΤΙΚΑ

Καστέλλας

03-03

12:30

ΑΕΚ Ν. ΠΥΡΓΟΥ – ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ

Νέου Πύργου

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΛΤΡΩΝ – ΕΛΛΗΝΙΚΑ

0-3 (α.α.)

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΡΤΑΚΗΣ – ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν. ΠΥΡΓΟΥ

3-0 (α.α.)

Γ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 17η Αγωνιστική

Ώρα

Αγώνες

Γήπεδο

Αποτέλεσμα

02-03

15:30

ΚΑΜΑΡΕΣ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

Βαθέος Αυλίδας

7-1

03-03

12:00

ΚΥΜΗ – ΑΝΑΠΟΔΟΣ

Κύμης

03-03

12:00

ΠΙΣΣΩΝΑΣ – ΕΡΑΠΟΣ

Πισσώνα

03-03

12:00

ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΝΕΑ ΣΤΥΡΑ

Αυλωναρίου

03-03

12:15

ΑΥΛΙΔΑ – ΚΡΙΕΖΑ

Βαθέος Αυλίδας

03-03

15:30

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ – ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ

Μονοδρίου