Ακολουθούν τα αποτελέσματα του Σαββάτου καθώς και το πρόγραμμα της Κυριακής

Α Ερασιτεχνική 21η Αγωνιστική

Ώρα

Αγώνες

Γήπεδο

Αποτέλεσμα

16-03

16:00

ΑΙΔΗΨΟΣ – ΣΚΕΠΑΣΤΗ

Αιδηψού

2-0

16-03

16:00

ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ – ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ

Βατώντα

1-2

16-03

16:00

ΔΡΟΣΙΑ – ΜΑΚΡΥΚΑΠΑ

Δροσιάς

1-0

17-03

16:00

ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ – ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ

Βασιλικού

17-03

16:00

ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ψ.

Τριάδας

17-03

16:00

ΩΡΕΟΙ – ΤΑΜΥΝΑΙΚΟΣ

Γουβών

17-03

16:00

ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ – ΑΡΤΑΚΗ

Καλοχωρίου/Παντειχίου

17-03

16:00

ΚΑΣΤΈΛΛΑ – ΑΥΛΩΝΑΡΙ

Καστέλλα

B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 17η Αγωνιστική

Ώρα

Αγώνες

Γήπεδο

Αποτέλεσμα

16-03

16:00

ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ

Γουβών

0-2

16-03

16:00

ΚΗΡΙΝΘΟΣ – ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ

Κηρίνθου

0-2

17-03

12:30

ΑΓΙΟΣ – ΙΣΤΙΑΙΑ

Αιδηψού

17-03

12:30

ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ – ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ

Κεχριών

17-03

16:00

 ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ – ΑΝΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ

Ν. Πύργου

17-03

16:00

ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ

Πηλίου

Β Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 21η Αγωνιστική

Ώρα

Αγώνες

Γήπεδο

Αποτέλεσμα

16-03

16:00

ΑΝΑΓ. ΑΦΡΑΤΙΟΥ – ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ

Αφρατίου

1-1

16-03

16:00

ΛΗΛΑΝΤΙΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Χ.

Αγ. Νικολάου

1-2

17-03

16:00

ΑΛΑΤΣΑΤΑ – ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ

Αλεξάνδρου

17-03

16:00

ΛΟΥΚΙΣΙΑ – ΕΡΜΗΛΙΟΣ

Λουκισίων

17-03

16:00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ Χ. – ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Πάρκο Λαού

17-03

16:00

ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ

Μακρυκάπας

ΑΕΚ Χ. – ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

0-3 (α.α.)

B Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 16η Αγωνιστική

Ώρα

Αγώνες

Γήπεδο

Αποτέλεσμα

16-03

12:45

ΚΑΡΥΣΤΟΣ – ΣΚΥΡΟΣΔΥΣΤΟΣ

Καρύστου

2-0

16-03

16:00

ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ – ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ

Αγίου Λουκά

0-3

16-03

16:00

ΖΑΡΑΚΕΣ – ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

Ζαράκων

3-4

17-03

16:00

ΔΥΣΤΟΣ – ΑΡΗΣ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΟΥ

Δύστου

17-03

16:00

ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ – ΜΑΡΜΑΡΙ

Βρύσης

ΑΙΓΕΑΣ ΠΕΤΡΙΩΝ – ΚΟΣΚΙΝΑ

3-0 (α.α.)

Γ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 16η Αγωνιστική

Ώρα

Αγώνες

Γήπεδο

Αποτέλεσμα

17-03

12:00

ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ

Βατώντα

17-03

16:00

ΕΛΛΗΝΙΚΑ – ΣΤΑΥΡΟΣ

Ελληνικών

17-03

16:00

ΛΙΧΑΔΑ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ Ψ.

Λιχάδας

ΠΟΛΙΤΙΚΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΛΤΡΩΝ

3-0 (α.α.)

ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν. ΠΥΡΓΟΥ – ΑΕΚ Ν. ΠΥΡΓΟΥ

0-3 (α.α.)

Γ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 16η Αγωνιστική

Ώρα

Αγώνες

Γήπεδο

Αποτέλεσμα

17-03

12:00

ΕΡΑΠΟΣ – ΑΝΑΠΟΔΟΣ

Φύλλων

17-03

12:00

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ- ΠΙΣΣΩΝΑΣ

Πάρκο Λαού

17-03

12:00

ΚΡΙΕΖΑ – ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Κριεών

17-03

12:00

ΑΥΛΙΔΑ – ΚΑΜΑΡΕΣ

Βαθέος Αυλίδας

17-03

16:00

ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ – ΚΥΜΗ

Κανήθου

17-03

16:00

ΝΕΑ ΣΤΥΡΑ – ΑΝΑΓ. ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ

Ζαράκων