Α Ερασιτεχνική 22η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα
23-03-19 16:00 ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ – ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ Τριάδας 2-1
23-03-19 16:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ – ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ Ψαχνών 5-0
23-03-19 16:00 ΑΡΤΑΚΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ Αρτάκης 1-0
23-03-19 16:00 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ – ΚΑΣΤΕΛΛΑ Νέας Λαμψάκου 2-0
24-03-19 16:00 ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ – ΩΡΕΟΙ Γυμνού
24-03-19 14:30 ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ – ΑΙΔΗΨΟΣ Αλιβερίου
24-03-19 16:00 ΣΚΕΠΑΣΤΗ – ΔΡΟΣΙΑ Σκεπαστής
24-03-19 16:00 ΑΥΛΩΝΑΡΙ – ΜΑΚΡΥΚΑΠΑ Αυλωναρίου
B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 19η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα
23-03-19 16:00 ΑΓΙΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ Αιδηψού 0-2
23-03-19 16:00 ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ – ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ Προκοπίου Νέο 3-0
23-03-19 16:00 ΕΝΩΣΗ ΙΣΤΙΑΙΑΣ – ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ Βασιλικών 3-0
24-03-19 16:00 ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ Νέου Πύργου
24-03-19 16:00 ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ Γουβών
24-03-19 16:00 ΚΗΡΙΝΘΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ Κηρίνθου
B Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 22η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα
23-03-19 16:00 ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ – ΠΑΡΑΛΙΑ Τσαλίκη-Παπίλα 2-1
23-03-19 16:00 ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ Χ. Αγ. Νικολάου 2-1
24-03-19 16:00 ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ – ΛΟΥΚΙΣΙΑ Μακρυκάπας
24-03-19 16:00 ΕΡΜΗΛΙΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ Δροσιάς
24-03-19 16:00 ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ – ΛΗΛΑΝΤΙΟ Πάρκο Λαού
24-03-19 16:00 ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ – ΑΛΑΤΣΑΤΑ Φύλλων
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Χ. – ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 3-0 (α.α.)
B Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 18η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα
23-03-19 13:00 ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ – ΣΚΥΡΟΣ Βρύσης 2-0
23-03-19 16:00 ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ Νεοχωρίου 2-0
24-03-19 16:00 ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ – ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ Καρύστου
24-03-19 16:00 ΖΑΡΑΚΕΣ – ΚΑΡΥΣΤΟΣ Ζαράκων
24-03-19 16:00 ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΕΤΡΙΩΝ Αγ. Λουκά
ΔΥΣΤΟΣ – ΚΟΣΚΙΝΑ 3-0 (α.α.)
Γ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 18η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα
24-03-19 12:00 ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΡΤΑΚΗΣ Βατώντα
24-03-19 12:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ – ΑΕΚ ΝΕΟΥ ΠΥΡΓΟΥ Λίμνης
24-03-19 12:30 ΕΛΛΗΝΙΚΑ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ Ελληνικών
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΛΤΡΩΝ – ΣΤΑΥΡΟΣ 0-3 (α.α.)
ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν. ΠΥΡΓΟΥ – ΛΙΧΑΔΑ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 0-3 (α.α.)
Γ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 18η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα
23-03-19 16:00 ΕΡΑΠΟΣ – ΚΑΜΑΡΕΣ Φύλλων 5-2
23-03-19 16:00 ΝΕΑ ΣΤΥΡΑ – ΑΥΛΙΔΑ Ζαράκων 1-1
23-03-19 16:15 ΑΝΑΠΟΔΟΣ – ΠΙΣΣΩΝΑΣ Πάρκο Λαού 0-3
23-03-19 16:00 ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ – ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Καλαμακίδη 0-1
24-03-19 12:30 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ – ΚΥΜΗ Μονοδρίου
24-03-19 12:30 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΚΡΙΕΖΑ Πάρκο Λαού