Ακολουθούν συνοπτικά τα αποτελέσματα του Σαββάτου στην Εύβοια καθώς και το υπόλοιπο πρόγραμμα της αγωνιστικής.

Α Ερασιτεχνική 23η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα
30-03-19 16:30 ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ/ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ – ΑΠΣ ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ Καλοχωρίου/Παντειχίου 0-0
30-03-19 16:30 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ Βατώντα 0-1
30-03-19 16:30 ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ – ΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν. ΛΑΜΨΑΚΟΥ Μακρυκάπας 2-1
31-03-19 17:00 ΑΟΦ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ – ΑΟ ΩΡΕΩΝ Βασιλικού
31-03-19 17:00 ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ – ΑΟ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ Αιδηψού
31-03-19 17:00 ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΦΣ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ Δροσιάς
31-03-19 17:00 ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ Καστέλλας
31-03-19 17:00 ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ – ΣΚΕΠΑΣΤΗ Αυλωναρίου
B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 20η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα
30-03-19 16:30 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ – ΑΣ ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ Μαντουδίου 3-3
30-03-19 16:30 ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ – ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΥ & ΑΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ Βασιλικών 1-3
30-03-19 16:30 ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ – ΑΟ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ Αιδηψού 0-2
31-03-19 17:00 ΑΣ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ Γουβών
31-03-19 17:00 ΑΣ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ Κεχριών
31-03-19 17:00 ΑΠΣ ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ – ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ Πηλίου
B Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 23η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα
30-03-19 16:30 ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ – ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ Αλεξάνδρου 1-1
30-03-19 16:30 ΑΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ – ΑΟ ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ Παραλίας Αυλίδας 5-1
30-03-19 16:30 ΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Χ. Πάρκο Λαού 5-1
31-03-19 17:00 ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ – ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ Λουκισίων
31-03-19 17:00 ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ Αγ. Νικολάου
31-03-19 17:00 ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ Πάλιουρα
31-03-19 17:00 ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ 0-3 (α.α.)
B Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 19η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα
30-03-19 16:30 ΑΙΓΕΑΣ ΠΕΤΡΙΩΝ – ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡΙΧΩΡΩΝ Κριεζών 2-2
31-03-19 17:00 ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ – ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ Αγ. Λουκά
31-03-19 11:45 ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ – ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ Σκύρου – (Αναβολή λόγω καιρού)
31-03-19 17:00 ΑΟ ΑΡΗΣ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ – ΑΟ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ Αγ. Ιωάννη
31-03-19 17:00 ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ – ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ Καρύστου
31-03-19 17:00 ΑΟ ΚΟΣΚΙΝΩΝ – ΑΟ ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 0-3 (α.α.)
Γ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 19η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα
30-03-19 16:30 ΠΑΟ ΛΙΧΑΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ Αγ. Γεωργίου Λιχάδας 3-0
31-03-19 12:30 ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ – ΑΕΚ ΝΕΟΥ ΠΥΡΓΟΥ Μακρυκάπας
31-03-19 12:30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΡΤΑΚΗΣ – ΠΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ Βατώντα
31-03-19 12:30 ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ – ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΛΤΡΩΝ 3-0 (α.α.)
31-03-19 12:30 ΑΠΣ ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν. ΠΥΡΓΟΥ – ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ 0-3 (α.α.)
Γ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 19η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα
30-03-19 16:30 ΚΥΜΗ – ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ Κύμης 0-2
30-03-19 16:30 ΑΟ ΑΥΛΙΔΑΣ – ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ Βαθέος Αυλίδας 9-0
31-03-19 12:30 ΑΕ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ Αυλωναρίου
31-03-19 12:30 ΑΟ ΚΑΜΑΡΕΣ – ΑΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣ Βαθέος Αυλίδας
31-03-19 13:00 ΑΟ ΚΡΙΕΖΩΝ – ΑΟ ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ Κριεζών
31-03-19 17:00 ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΑΟ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝ Πάρκο Λαού