Ακολουθούν συνοπτικά τα αποτελέσματα του Σαββάτου στην Εύβοια καθώς και το υπόλοιπο πρόγραμμα της αγωνιστικής.

Α Ερασιτεχνική 26η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα
13-04-19 17:00 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ – ΑΟΦ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ Βατώντα 3-1
13-04-19 17:00 ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ/ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ – ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ Καλοχωρίου/Παντειχίου 2-0
13-04-19 17:00 ΑΠΣ ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ – ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ Τριάδας 0-2
14-04-19 17:00 ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ – ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ Αιδηψού
14-04-19 17:00 ΑΟ ΩΡΕΩΝ – ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ Ιστιαίας
14-04-19 17:00 ΑΟ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ – ΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν. ΛΑΜΨΑΚΟΥ Γυμνού
14-04-19 17:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ – ΣΚΕΠΑΣΤΗ Ψαχνών
14-04-19 17:00 ΦΣ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ – ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ Αλιβερίου
B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 22η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα
13-04-19 17:00 ΑΟ ΑΓΙΟΥ – ΑΣ ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ Αιδηψού 0-6
13-04-19 17:00 ΑΣ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ – ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΥ & ΑΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ Γουβών 1-0
13-04-19 17:00 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ – ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ Μαντουδίου 0-0
14-04-19 17:00 ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ – ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ Νέου Πύργου
14-04-19 17:00 ΑΣ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ – ΑΟ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ Κεχριών
14-04-19 17:00 ΑΠΣ ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ – ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ Πηλίου
B Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 26η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα
13-04-19 17:00 ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ – ΑΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ «Ο ΑΠΟΛΛΩΝ» Αλεξάνδρου 0-2
13-04-19 17:00 ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ – ΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ Αγ. Νικολάου 3-3
13-04-19 17:00 ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ – ΑΣ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ Δροσιάς 2-8
14-04-19 17:00 ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Αφρατίου
14-04-19 17:00 ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ – ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ Πάρκο Λαού
14-04-19 17:00 ΑΟ ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Χ. Φύλλων
ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ 0-3 (α.α.)
B Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 21η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα
13-04-19 14:00 ΑΟ ΑΡΗΣ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ – ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ Αγ. Ιωάννη 3-2
13-04-19 17:00 ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ – ΑΟ ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Αγ. Λουκά 2-3
14-04-19 17:00 ΑΙΓΕΑΣ ΠΕΤΡΙΩΝ – ΑΟ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ Κριεζών
14-04-19 17:00 ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ – ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ Ζαράκων
14-04-19 17:00 ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡΙΧΩΡΩΝ – ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ Βρύσης
ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ – ΑΟ ΚΟΣΚΙΝΩΝ 3-0 (α.α.)
Γ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 21η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα
14-04-19 12:30 ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΡΤΑΚΗΣ Μακρυκάπας
14-04-19 12:30 ΠΑΟ ΛΙΧΑΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΑΕΚ ΝΕΟΥ ΠΥΡΓΟΥ Αγ. Γεωργίου Λιχάδας
14-04-19 12:30 ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ – ΠΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ Πολιτικών
14-04-19 17:00 ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ – ΕΛΛΗΝΙΚΑ Βατώντα
Γ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 21η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα
13-04-19 17:00 ΑΟ ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ Φύλλων 5-2
14-04-19 12:30 ΑΟ ΑΥΛΙΔΑΣ – ΑΕ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Βαθέος Αυλίδας
14-04-19 12:30 ΑΟ ΚΡΙΕΖΩΝ – ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ Κριεζών
14-04-19 12:30 ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ Πάρκο Λαού
14-04-19 12:30 ΑΟ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝ – ΑΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣ Ζαράκων
14-04-19 13:00 ΚΥΜΗ – ΑΟ ΚΑΜΑΡΕΣ Κύμης