Ακολουθούν συνοπτικά τα αποτελέσματα του Σαββάτου στην Εύβοια καθώς και το υπόλοιπο πρόγραμμα της αγωνιστικής.

Α Ερασιτεχνική 27η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα
20-04-19 17:00 ΑΟΦ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ – ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ Βασιλικού 1-0
20-04-19 17:00 ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ Καστέλλας 0-3
20-04-19 17:00 ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ – ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ/ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ Μακρυκάπας 2-1
20-04-19 17:00 ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ – ΑΟ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ Αρτάκης 5-0
20-04-19 17:00 ΦΣ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ Αλιβερίου 2-2
21-04-19 17:00 ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ Αυλωναρίου
21-04-19 17:00 ΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν. ΛΑΜΨΑΚΟΥ – ΑΟ ΩΡΕΩΝ Νέας Λαμψάκου
21-04-19 17:00 ΣΚΕΠΑΣΤΗ – ΑΠΣ ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ Σκεπαστής
B Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 27η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα
21-04-19 17:00 ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ – ΑΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ «Ο ΑΠΟΛΛΩΝ» Λουκισίων
21-04-19 17:00 ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ Πάλιουρα
21-04-19 17:00 ΑΣ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ Αγ. Νικολάου
21-04-19 17:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Χ. – ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ Πάρκο Λαού
21-04-19 17:00 ΑΟ ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ – ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Φύλλων
21-04-19 17:00 ΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
21-04-19 17:00 ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ
B Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 22η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα
20-04-19 17:00 ΑΟ ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡΙΧΩΡΩΝ Νεοχωρίου 1-2
21-04-19 13:00 ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΕΤΡΙΩΝ Σκύρου
21-04-19 17:00 ΑΟ ΑΡΗΣ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ – ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ Αγ. Ιωάννη
21-04-19 17:00 ΑΟ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ Αμαρύνθου
21-04-19 17:00 ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ – ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ Καρύστου
21-04-19 17:00 ΑΟ ΚΟΣΚΙΝΩΝ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ
Γ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 22η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα
21-04-19 12:30 ΑΕΚ ΝΕΟΥ ΠΥΡΓΟΥ – ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ Νέου Πύργου
21-04-19 12:30 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ – ΕΛΛΗΝΙΚΑ Λίμνης
21-04-19 16:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΡΤΑΚΗΣ – ΠΑΟ ΛΙΧΑΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ Βατώντα
21-04-19 17:00 ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ – ΑΠΣ ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν. ΠΥΡΓΟΥ
21-04-19 17:00 ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΛΤΡΩΝ – ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ
Γ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 22η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα
20-04-19 17:00 ΑΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣ – ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ Πάρκο Λαού 3-4
21-04-19 12:30 ΑΟ ΚΑΜΑΡΕΣ – ΑΟ ΚΡΙΕΖΩΝ Βαθέος Αυλίδας
21-04-19 12:30 ΑΕ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ Αυλωναρίου
21-04-19 16:00 ΚΥΜΗ – ΑΟ ΑΥΛΙΔΑΣ Βαθέος Αυλίδας
21-04-19 17:00 ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ – ΑΟ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝ Πισσώνα
21-04-19 13:30 ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ – ΑΟ ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ Μονοδρίου