Α’ Εθνική Γυναικών – 12η Αγωνιστική
Αβαντίδες – Μεσολόγγι (Κυριακή 2/2 – 15:00)
Λάρισα – ΟΦΗ (Κυριακή 2/2 – 13:00)
Τρίκαλα – Ατρόμητος Αθηνών (Κυριακή 2/2 – 15:00)
ΠΑΟΚ – Οδυσσέας Γλυφάδας (Κυριακή 2/2 – 14:00)
Αγροτικός Αστέρας – Άρης (Κυριακή 2/2 – 15:00)
Γιάννενα – Ελπίδες Καρδίτσας (Κυριακή 2/2 – 15:45)

Γ’ Εθνική Ανδρών – 6ος Όμιλος – 18η Αγωνιστική
Νέα Αρτάκη – Αχαρναϊκός (Κυριακή 2/2 – 15:00)
Ρόδος – ΑΕΚ Τρίπολης (Κυριακή 2/2 – 14:00)
Κιθαιρών Καπαρελλίου – Παλληνιακός (Κυριακή 2/2 – 15:00)
Παναρκαδικός – Αήττητος Σπάτων (Κυριακή 2/2 – 15:00)
Κόρινθος 2006 – Ύπατο (Κυριακή 2/2 – 15:00)
Αιολικός – Μαρκό (Κυριακή 2/2 – 15:00)

A’ Ευβοίας – 19η Αγωνιστική
Αμαρυνθιακός – Απόλλων Ερέτριας 0-0
Ελλήσποντος – Μακρυκάπα 1-0
Ταμυναϊκός – Αυλωνάρι (Κυριακή 2/2 – 15:00)
Αιδηψός – Ηρακλής Ψαχνών (Κυριακή 2/2 – 15:00)
Δόξα Προκοπίου – Ευβοϊκός Αγ. Νικολάου (Κυριακή 2/2 – 15:00)
Δροσιά – Σκεπαστή (Κυριακή 2/2 – 15:00)
Όλυμπος Γυμνού – ΑΟ Χαλκίς (Κυριακή 2/2 – 15:00)
Λήλας Βασιλικού – Παντριαδικός 3 – 0 α.α.

Β’ Ευβοίας – 19η Αγωνιστική

1ος Όμιλος
Αλάτσατα – ΑΕ Χαλκίδος 0-2
Κεραυνός Χαλκίδας – Ερμήλιος 2-0
Ατρόμητος Βασιλικών – ΟΠΑ Αιδηψού 2-1
Ταξιάρχης – Ευβοϊκός Γουβών (Κυριακή 2/2 – 15:00)
ΠΑΟ Πολιτικών – Αρτεμησιακός (Κυριακή 2/2 – 15:00)
Αναγέννηση Μαντουδίου – Σταυρός (Κυριακή 2/2 – 15:00)
Αστέρας Βατώντα – Ωρεοί (Κυριακή 2/2 – 15:00)
Καστέλλα – Ένωση Ιστιαίας (Κυριακή 2/2 – 15:00)

2ος Όμιλος
Μιαούλης Φύλλων – Σκύρος 1-2
Λήλάντιο – Καλοχώρι/Παντείχι 0-4
Ζάρακες – Άγιος Λουκάς 0-0
Δύστος – Νέα Στύρα (Κυριακή 2/2 – 15:00)
Κονίστρες – Παραλία (Κυριακή 2/2 – 15:00)
Μαρμάρι – Προποντίδα (Κυριακή 2/2 – 15:00)
Αυλίδα – Κάρυστος (Κυριακή 2/2 – 15:00)
Νηλέας Νεοχωρίου – Λουκίσια (Κυριακή 2/2 – 15:00)

Γ’ Ευβοίας – 16η Αγωνιστική

1ος Όμιλος
ΑΕΚ Νέου Πύργου – Πανηλιακός (Κυριακή 2/2 – 11:15)
Ελληνικά – Κήρινθος (Κυριακή 2/2 – 11:30)
Ολυμπιακός Λίμνης – Ακράτητος Κεχριών (Κυριακή 2/2 – 11:30)

2ος Όμιλος
ΠΑΟ Κανήθου – Καθενοί 0-1
Κύζικος Νέας Αρτάκης – Ολυμπιακός Χαλκίδας (Κυριακή 2/2 – 11:15)
Αναγέννηση Αφρατίου – Έραπος (Κυριακή 2/2 – 11:30)
Αθλόπολις – Πισσώνας (Κυριακή 2/2 – 11:30)
Φοίνικας Ψαχνών – Ανάποδος 0 – 3 α.α.
Ρεπό: Θύελλα Κοντοδεσποτίου

3ος Όμιλος

Αναγέννηση Μονοδρίου – Κριεζά 0-3
Άρης Αγίου Ιωάννη – Άρτεμις Αγίου Γεωργίου (Κυριακή 2/2 – 11:30)
Αιγέας Πετριών – Κύμη (Κυριακή 2/2 – 11:30)