Α’ Εθνική Γυναικών – 13η Αγωνιστική
Οδυσσέας Γλυφάδας – Αβαντίδες Χαλκίδας (8/2/2020 – 15:00)
Ατρόμητος – Άρης (8/2/2020 – 15:00)
ΠΑΟΚ – Γιάννενα (8/2/2020 – 15:00)
ΟΦΗ – Αγροτικός Αστέρας (8/2/2020 – 15:00)
Ελπίδες Καρδίτσας – Λάρισα (8/2/2020 – 15:00)
Μεσολόγγι – Τρίκαλα (8/2/2020 – 15:00)

Γ’ Εθνική Γυναικών – 3ος Όμιλος – 7η Αγωνιστική
Απολλωνίδες Ερέτριας – Πιερίδες Μούσες (8/2/2020 – 15:00)
Μαγνησιακός – Αστέρας Χαλκίδας (8/2/2020 – 15:00)
Νηρηίδες Φθίας – Διγενής Καρδίτσας (8/2/2020 – 15:00)

Γ’ Εθνική Ανδρών – 6ος Όμιλος – 19η Αγωνιστική
Μαρκό – Νέα Αρτάκη (8/2/2020 – 15:00)
Παλληνιακός – Αχαρναϊκός (8/2/2020 – 15:00)
Θύελλα Ραφήνας – Αιολικός (8/2/2020 – 15:00)
Αήττητος Σπάτων – Κιθαιρών Καπαρελλίου (8/2/2020 – 15:00)
ΑΕΚ Τρίπολης – Παναρκαδικός (8/2/2020 – 15:00)
Ύπατο – Ρόδος (8/2/2020 – 15:00)

A’ Ευβοίας – 20η Αγωνιστική
Απόλλων Ερέτριας – Δροσιά 0-1
Ευβοϊκός Αγ. Νικολάου – Ελλήσποντος 0-5
Σκεπαστή – Λήλας Βασιλικού 3-2
Μακρυκάπα – Όλυμπος Γυμνού 0-0
Αυλωνάρι – Αμαρυνθιακός (8/2/2020 – 15:00)
Ηρακλής Ψαχνών – Δόξα Προκοπίου (8/2/2020 – 15:00)
Αιδηψός – Ταμυναϊκός (8/2/2020 – 15:00)
ΑΟ Χαλκίς – Παντριαδικός 3 – 0 α.α.

Β’ Ευβοίας – 20η Αγωνιστική
1ος Όμιλος

ΑΕ Χαλκίδας – Αστέρας Βατώντα 2-1
Ωρεοί – Ατρόμητος Βασιλικών 0-1
Ερμήλιος – Καστέλλα 2-3
Ένωση Ιστιαίας – ΟΠΑ Αιδηψού 0-0
Αναγέννηση Μαντουδίου – ΠΑΟ Πολιτικών (8/2/2020 – 15:00)
Αρτεμησιακός – Αλάτσατα (8/2/2020 – 15:00)
Σταυρός – Ταξιάρχης (8/2/2020 – 15:00)
Ευβοϊκός Γουβών – Κεραυνός Χαλκίδας (8/2/2020 – 15:00)

2ος Όμιλος
Παραλία – Αυλίδα 2-1
Προποντίδα – Ληλάντιο 3-0
Σκύρος – Κονίστρες (8/2/2020 – 12:45)
Δύστος – Μιαούλης Φύλλων (8/2/2020 – 15:00)
Νέα Στύρα – Μαρμάρι (8/2/2020 – 15:00)
Κάρυστος – Νηλέας Νεοχωρίου (8/2/2020 – 15:00)
Καλοχώρι/Παντείχι – Ζάρακες (8/2/2020 – 15:00)
Άγιος Λουκάς – Λουκίσια (8/2/2020 – 15:00)

Γ’ Ευβοίας – 17η Αγωνιστική
1ος Όμιλος
Πανηλιακός – Ελληνικά (8/2/2020 – 10:45)
Ακράτητος Κεχριών – ΑΕΚ Νέου Πύργου (8/2/2020 – 11:30)
Κήρινθος – Ολυμπιακός Λίμνης (8/2/2020 – 15:30)

2ος Όμιλος
Ανάποδος – Έραπος (8/2/2020 – 11:15)
Πισσώνας – Αναγέννηση Αφρατίου (8/2/2020 – 11:30)
Θύελλα Κοντοδεσποτίου – Αθλόπολις (8/2/2020 – 11:30)
Ολυμπιακός Χαλκίδας – ΠΑΟ Κανήθου (8/2/2020 – 15:15)
Καθενοί – Φοίνικας Ψαχνών 3 – 0 α.α.
Ρεπό: Κύζικος Νέας Αρτάκης

3ος Όμιλος
Κύμη – Άρης Αγίου Ιωάννη 2-4
Άρτεμις Αγίου Γεωργίου – Αναγέννηση Μονοδρίου (8/2/2020 – 11:15)
Κριεζά – Αιγέας Πετριών (8/2/2020 – 11:30)