A’ Εθνική Γυναικών – 14η Αγωνιστική

Αβαντίδες – Γιάννενα (Κυριακή 15:00)
Μεσολόγγι – Ατρόμητος Αθηνών (Σάββατο 15:00)
ΑΕΛ – ΠΑΟΚ (Κυριακή 13:00)
Τρίκαλα – Οδυσσέας Γλυφάδας (Κυριακή 15:00)
Αγροτικός Αστέρας – Ελπίδες Καρδίτσας (Κυριακή 15:00)
Άρης – ΟΦΗ (Κυριακή 10:00)

Γ’ Εθνική Ανδρών – 6ος Όμιλος – 21η Αγωνιστική

Κόρινθος – Αρτάκη (Κυριακή 15:00)
Παλληνιακός – Μαρκό (Κυριακή 15:00)
ΑΕΚ Τρίπολης – Αήττητος Σπάτων (Κυριακή 15:00)
Θύελλα Ραφήνας – Αχαρναϊκός (Κυριακή 15:00)
Ύπατο – Κιθαιρών Καπαρελλίου (Κυριακή 15:00)
Ρόδος – Αιολικός (Κυριακή 15:00)

Γ’ Γυναικών – 3ος Όμιλος – 8η Αγωνιστική

Αστέρας Χαλκίδας – Διγενής Καρδίτσας (Κυριακή 15:00)
Απολλωνίδες Ερέτριας – Νηρηίδες Φθίας (Κυριακή 15:00)
Μαγνησιακός – Πιερίδες Μούσες (Κυριακή 15:00)

A’ Ευβοίας – 22η Αγωνιστική

Αμαρυνθιακός – Δροσιά 2-1
Απόλλων Ερέτριας – ΑΟ Χαλκίς 1-2
Δόξα Προκοπίου – Ταμυναϊκός (Κυριακή 15:30)
Αιδηψός – Ελλήσποντος (Κυριακή 15:30)
Αυλωνάρι – Λήλας Βασιλικού (Κυριακή 15:30)
Ηρακλής Ψαχνών – Όλυμπος Γυμνού (Κυριακή 15:30)
Μακρυκάπα – Σκεπαστή (Κυριακή 15:30)

Β’ Ευβοίας – 22η Αγωνιστική

1ος Όμιλος
Αλάτσατα – Αστέρας Βατώντα 3-2
Σταυρός – Καστέλλα 1-5
Ευβοϊκός Γουβών – ΟΠΑ Αιδηψού 6-0
Ταξιάρχης – Πολιτικά (Κυριακή 15:30)
Αναγέννηση Μαντουδίου – Κεραυνός Χαλκίδας (Κυριακή
15:30)
Αρτεμησιακός – Ατρόμητος Βασιλικών (Κυριακή 15:30)
ΑΕ Χαλκίδος – Ένωση Ιστιαίας (Κυριακή 15:30)
Ερμήλιος – Ωρεοί (Κυριακή 15:30)

2ος Όμιλος
Nέα Στύρα – Ζάρακες 2-2
Σκύρος – Νηλέας Νεοχωρίου (Κυριακή 11:45)
Μαρμάρι – Μιαούλης Φύλλων (Κυριακή 15:30)
Κονίστρες – Αυλίδα (Κυριακή 15:30)
Δύστος – Ληλάντιο (Κυριακή 15:30)
Παραλία – Άγιος Λουκάς (Κυριακή 15:30)
Προποντίδα – Λουκίσια (Κυριακή 15:30)
Καλοχώρι/Παντείχι – Κάρυστος (Κυριακή 15:30)

Γ’ Ευβοίας – 19η Αγωνιστική

1ος Όμιλος
Πανηλιακός – Κήρινθος (Κυριακή 11:30)
ΑΕΚ Ν. Πύργου – Ολυμπιακός Λίμνης (Κυριακή 12:00)
Ακράτητος Κεχριών – Ελληνικά (Κυριακή 11:30)

2ος Όμιλος
Αθλόπολις – ΠΑΟ Κανήθου 4-2
Ανάποδος – Πισσώνας (Κυριακή 11:30)
Ολυμπιακός Χαλκίδας – Καθενοί (Κυριακή 11:30)
Θύελλα Κοντοδεσποτίου – Έραπος (Κυριακή 11:30)
Κύζικος Ν. Αρτάκης – Αναγέννηση Αφρατίου (Κυριακή 11:30)

3ος Όμιλος
Άρτεμις Αγ. Γεωργίου – Κριεζά (Κυριακή 11:30)
Άρης Αγ. Ιωάννου – Αιγέας Πετριών (Κυριακή 11:30)
Κύμη – Αναγέννηση Μονοδρίου (Κυριακή 12:00)