Ακολουθούν τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββατοκύριακου. (συνεχής ανανέωση).

Γ´ Εθνική 2ος όμιλος 11η Αγωνιστική

Match Score
2016-12-04 15:00 Δημ. Φιλιππούπολης
Απόλλων Λάρισας ΑΕ Καραϊσκάκη

2 - 0

2016-12-04 15:00 Βατανιακού
Διαγόρας Σεβαστής Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου

4 - 2

2016-12-04 15:00 Δημ. Λευκάδας
Τηλυκράτης Θεσπρωτός

1 - 0

2016-12-04 15:00 "Π. Μαγουλάς" Βόλου
Νίκη Βόλου Ολυμπιακός Βόλου

0 - 0

2016-12-04 15:00 Δημ. Κίτρους
Πύδνα Κίτρους Ρήγας Φεραίος

3 - 0

2016-12-04 15:00 Δημ. Φιλιππιάδας
Εθνικός Φιλιππιάδας Πιερικός

0 - 0

2016-12-04 15:00 Δημ. Κωστακίων
Αμβρακία Κωστακίων Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

2 - 1

2016-12-14 15:00 Ιστιαίας
Ένωση Ιστιαίας Αστέρας Πετρίτη

4 - 0

Γ´ Εθνική 3ος όμιλος 11η Αγωνιστική

Match Score
2016-12-04 15:00 Δη. Ζευγολατιού
Ζευγολατιό ΑΟ Χαλκίς

0 - 1

2016-12-04 15:00 Δημ. Παραλίας
Τσικλητήρας Πύλου Παναρκαδικός

0 - 0

2016-12-04 15:00 Δημ. Λουτρών
Αιολικός Παναργειακός

1 - 0

2016-12-04 15:00 Δημ. Αμαλιάδας
Αστέρας Αμαλιάδας ΠΑΟ Λουτρακίου

2 - 1

2016-12-04 15:00 Δημ. Κάτω Αχαϊας
Αχαϊκή Ερμιονίδα

0 - 0

2016-12-04 15:00 Δημοτικό Θηβών
Θήβα ΠΑΟ Βάρδας

0 - 0

2016-12-04 15:00 ΔΑΚ Μεγαλόπολης
Δόξα Μεγαλόπολης Φωστήρας

0 - 0

Α´ Ερασιτεχνική 12η Αγωνιστική

B´ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 11η Αγωνιστική

B´ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 11η Αγωνιστική

B´ Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 11η Αγωνιστική

Match Score
2018-12-29 15:00 N/A
Ζάρακες Αμαρυνθιακός

1 - 2

2018-12-30 00:00 Άνευ αγώνος
Άγιος Λουκάς Κόσκινα

3 - 0

2018-12-30 15:00 N/A
Κάρυστος Άρης Αγ. Ιωάννου

3 - 0

2018-12-30 15:00 N/A
Κονίστρες Νηλέας Νεοχωρίου

3 - 3

2018-12-30 15:00 N/A
Δύστος Μαρμάρι

1 - 1

2019-02-16 13:00 N/A
Αιγέας Πετριών Σκύρος

1 - 2

Γ´ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 9η Αγωνιστική

Γ´ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 9η Αγωνιστική

Γ´ Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 9η Αγωνιστική

Basket League 9η Αγωνιστική

Α´ ΕΣΚΑΣΕ 9η Αγωνιστική

Match Score
2016-12-03 18:00 Κλειστό "Ερ. Χατζόπουλος"
Άρης Θήβας Ερμής Σχηματαρίου

70 - 82

2016-12-03 18:00 Κλειστό Μαλεσίνας
Αναγέννηση Μαλεσίνας Απόλλων Λιβαδειάς

83 - 56

2016-12-03 18:00 Κλειστό "Χρ. Καμπεράκης"
Μάκαρος Άμφισσας Ιτέα

55 - 47

2016-12-03 18:00 Κλειστό Αυλίδας
ΓΣ Αυλίδας Παναγίτσα

55 - 69

2016-12-03 20:00 Κλειστό Κανήθου "Τ. Καμπούρης"
ΑΓΕ Χαλκίδος Μώλος

80 - 32

2016-12-22 15:00 Κλειστό Ιστιαίας
Τελεθριακός Προοδευτική

76 - 65

Volley League 7η Αγωνιστική

Match Score
2016-12-03 17:00 ΕΑΚ Αλεξανδρούπολης «Μιχάλης Παρασκευόπουλος»
Εθνικός Αλεξανδρούπολης Φοίνικας Σύρου

3 - 0 (25:18, 25:21, 25:23)

2016-12-03 18:00 Γυμναστήριο Κ.Γ. Δήμου Βέλου Βόχας
Παμβοχαϊκός Κύζικος Ν. Περάμου

3 - 0 (25:16, 25:19, 25:23)

2016-12-04 16:00 Γυμναστήριο Πυλαίας «Paok Sports Arena»
ΠΑΟΚ Ηρακλής

3 - 0 (25:14, 25:20, 25:15)

2016-12-04 18:00 Κλειστό Κανήθου "Τ. Καμπούρης"
Ηρακλής Χαλκίδας Κηφισιά

1 - 3 (25:21, 21:25, 36:38, 20:25)

2016-12-05 17:00 Γυμναστήριο Παναχαϊκής
Παναχαϊκή Ορεστιάδα

3 - 2 (21:25, 25:23, 25:16, 22:25, 18:16)

2016-12-05 21:00 Γυμναστήριο «Μελίνα Μερκούρη» Ρέντη
Ολυμπιακός Παναθηναϊκός

3 - 1 (25:22, 19:25, 25:23, 25:23)